Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

ach ty piszesz o mezu dla siebie a ja o przyszlej zonie dla oglaszacza castingu a meza znajdziesz napewno ale chyba nie tu, bo tu to tylko flirt tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tej moj topik to oczywiscie pol zartem pol serio:) Zakupy mega...portfel pusty..kupilam fajne spodnie w solarze-ale takie do pracy ...i dwa sweterki w promod...i czekam na wypłate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze sobie cos kupilas,a buty moze po wyplacie...;) a bohater pewnie czyta ta niewiarygodnie duza ilosc emaili z ofertami na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak...szkoda faceta jeśli liczy ze znajdzie szyyybkoo...co nagle to po diable-tak mawia moja babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój topik juz powoli umiera..jakby co to bede co jakis czas reanimowac trupa... szkoda ale płakac nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też moge przejsc szybki kurs na pielegniarke reanimatorke i tez bede moze dobijemy do rekordowej liczby stron ;) a co nie wolno nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie jak minęło poludnie??Byłas tu czy jakis sloneczny spacer?? Wiesz chyba bedzie trzeba uswiadomicz naszego BOHATERA_CASTINGOWCA że IDEALNYCH żóń to nie ma:(( Biedaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraza mnie perspetykwa spedzania weekndow z rodzica w galeriach handlowych...i wkurzaja mnie te tlumy...no ale ludzie uwielbiaja calymi rodzinami \"spacerowac\" bo sztucznym oswietleniu i zaludnionych alejkach handlowych-to lepsze niz park czy jeziorko prawda;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnych kandydaek na żone nie ma oprocz nas oczywiscie ja dzis uprawialam totalne lenistwo-wyszlam tylko do solarium bo dawno nie bylam i zbladlam, rzadko chodze bo nie lubie tego smrodu :( i troche sloneczko lapalam na lepsze samopoczucie, gdy go bedzie brak-tak na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze oprocz NAS...no ale my tylko obserwujemy i podgladamy i nie mamy zamiaru uczestniczyc w castingu naszego PANA;) To podobno ostani sloneczny łikent w PL w tym roku..a raczej tego lata:( Szkoda bo jak przychodzi jesień to mnie jakas taka nie ze deprecha łapie ale jest po psrotu szaro i robi sie smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie chodzic po galeriach handlowych, potem jestem padnieta.ide zawsze tylko w konkretne miejsca i wracam.nie lubie sie tam szwendac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze sloneczko juz od nas idzie, a jesien jest fajna jak siedzi sie w domu i przez okno patrzy jak pada i wieje-tak to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...zachowuje sie identycznie i z reguly robie zakupy sama, moje friends uwielbiaja chodzic po sklepach,przymierzac tysiaaaceeee ale i tak nie maja zamiaru niczego kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sama chodze i w butiku zazwyczaj spedzam max 5minut i od progu wiem czy warto dalej wchodzic.moja mama mowi ze biegam jak szalona a ona chce poogladac,wtedy wisze na koszyku(ym duzym) albo siadam gdzie sie da i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a herbatke lubie tez, zwlaszcza taka goraca i winko najlepiej czerwone i polwytrawne np carlo rossi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze mamy podobnie...Kurcze powinna troche posprzatac, jutro goscie ale mi sie nie chce...musialam w drugim pokoju wylaczyc tv-bo jak widze \"jak oni spiewaja\" to szlak mnie trafia:)i Ci prowadzacy-buhahaha:) Ale juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jest pyszne!!! Mam w lodowce ale jestem przeziebiona,gardło strasznie boli i nic chlodnego nie dam rady dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro mam miec chyba gosci-maja jeszcze potwierdzic i znowu alkohol w glowie szumiec bedzie a oglaszacz castingu pewnie sie upil :) wspomnial przeciez ze kolejnego drinkia pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezy teraz gdzies i sni mu sie ze ma skrzynke zapchana emailami w sprawie przyszłej żony a kolejne wiadomości wychodza z komputera i go chca pozrec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Na pewno...jak ktos zaczyna imprezowac ok 14-15 to o tej porze moze jedynie trzezwiec albo byc w ciągu alkoholowym;) Ale to duzy chlopiec wiec da rade i wroci do domu caly i zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantherka On powinien nam sie jakos odpłacic za nakrecanie jego tematu...oczywiscie chcemy w naturze??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wkoncu niech udowodni jaki z niego Casanova-bo na początku cos takiego wykreowal albo przynajmniej kiedys taki był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×