Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Gość kilka slow prawdy do autora
smieszne podszywaczu ja do slubu bylam dziewica pojebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
to ze ty dawalas dupy kazdemu to twoja sprawa i nie musisz oceniac wszystkich przez swoj pryzmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka slow prawdy do autora--> czy idealny facet, to facet, ktory ma kase?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie Hipolicie megamax
to frustrat jakiś i nieodpowiedzialny ruchacz zabawowiec żal się z takim wiązać nawet na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
Ja nigdy bym się nie przespała z każdym. ja uprawiałam seks z zamożnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
oczywiscie ze nie ale poprostu auto nei jest w moim typie nie kupie polakow ktory biora sie za rozne biznesa a zadnego do konca nie doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
same podszywy ja bylam dziewica do slubu to jak mialam spac z innymi ?podszywacze zadajcie sobie troszke trudu i poczytajcie to co ja napisalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
autor mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
)Oczywiście dziewicą waginalną bo analnie to byłam już tak rozjechana, że bałam się, iż jeszcze kilku niedoszłych mężów i nie utrzymam stolca:O A tak mam tylko problemy z wiatrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex był chyba takim typem pokroku autora tematu, czyli \'mam dwie rece nimi krece\' i dorobił sie na tym wiecej szmalu niż niejeden pracujący od 8 do 16 na ciepłym etaciku. Akurat forma zarobkowania tego Pana absolutnie nie jest dla mnie tematem do dyskusji. Każdy orze jak może, prawde?;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
to nawet smeiszne nie jest moglbys cos lepszego wymyslec zebym mogla sie posmiac - bylam dziewica i analnie i oralnie i jak chcesz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
pozdro ale nie lubie jak ktos uwaza sie za boga a nie ma nic czym moglby sie naprawde pochwalic np. ze ma firme swietnie prosperujaca albo ze umie iles tak jezykow robil zagraniczne praktyki itd ja znam ten typ facetow bo 80% polakow to wlasnie tacy faceci moj brat jest identyczny ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
wiekszosc facetow polskich ma osobie zbyt zawyzone zdanie wszystko umieja na wszystko ich stac sorry ale on teraz nei pracuje wiec jak go moze na wszystko stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
autorze zejdz na ziemie bo srasz wyzej niz masz dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie Hipolicie megamax
na męskim forum raczej by tego tematu nie założył ani tym bardziej nie kontynuował, bo po kilku podobnych wypowiedziach, kolesie zmieszaliby go z błotem, uznając za nadętego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
ja go tak odbieram ''nadety frajer'' pasuje mi to okreslenie do niego ja mam 24 lata studiuje pracuje i znam sie na facetach mam duzo kolegow w polsce co dokladnie tak samo mysla wszystko umieja kasa z nieba im pleci bo czuja ze maja moc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
a to tylko pierdolenie o dupie marynie zamiast wziac sie za cos konkretnego skonczyc studia i znalezc robote a nie brac sie za kila rzeczy z ktorych nic nie ma tymbardziej ze koles chce zalozyc rodzine i sie ustatkowac a do tego potrzeba stabilizacji finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha wymieklem. Czy sa tu same idiotki? Albo wiekszosc to zazdrosni podszywacze... :D Czy ja sie uwazam za boga? Jak bardzo trzeba byc zakompleksionym zeby w ten sposob odebrac to co napisalem? Czy wy naprawde jestescie az tak zawistni? Mam kase i mam mozliwosci, o to BYLEM PYTANY i na to odpowiedzialem. Naprawde wybaczcie ze nie chce mi sie lazic cale zycie do jednej pracy i wegetowac splacajac raty... pozdro600 mam do Ciebie jedno pytanie, czy to ja zaczalem mowic co robie i jaki mam na te sprawy poglad? NAPISALEM ZE KASA JEST BEZ ZNACZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
wlasnie tworze mail do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
mama i tata sie podpisze ze jestem cool- jak trzeba doplaca.HA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Twój post Autorze odebrałam jako zwykła odpowiedz na pytanie:) Nie dziw sie jednak, taka mentalnośc ludzi, że wolą czytać o porażkach niz o osiągnieciach i sukcesach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
Widzę, że moj poziom frustracji przytloczyl wyobraźnię wszystkich podszywaczy. W Polsce nawet dowcipnisiom brakuje polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
Nie mam powodu byc zakompleksiona jestem atrakcyjna madra kobieta i widze ze innym ludziom na glowy cos spadlo i sie uwazaja za nie wiem kogo w desperacji i w kompleksach sa te kobiety co pisza do autora sorry ale takich przydupasow jak on moglam miec na peczki ale nei chce bo uwazam ze tacy ludzie duzo gadaja malo robia a ja chce prawdziwego rzeczowego faceta pozrawiam mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
do potrzywacza u gory z tym pozimem flustracji przczytaj moje posty i jak sie chcesz podszywac to rob to dobrze!! zalwaz ze pisze bez polskiej czcionki ! debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie moge przestac sie smiac, normalnie wymiekam... Przeciez ludzi takich jak ja jest duzo, nie moge pojac skad ten wasz wsciekly amok. Czy to jakies dziwne ze ktos pare lat studiowal kierunek ktory umozliwia mu pisanie w miare skladnych tekstow i zarabianie na tym? Czy to dziwne ze ktos olal te studia i poszedl do Lodzi na inzynierie dzwieku co umozliwia dobrze platna prace przy prawie kazdym festiwalu, koncercie czy imprezie tu lub gdzie indziej? Fakt, zatrudniaja mnie znajomi ale dla tego ze dobrze pracuje i mi ufaja... Od dziecka gram na gitarze i klawiszach, czasem udaje mi sie nagrac cos co moge sprzedac do reklamy albo jako podklady... Czy to dziwne ze jak zarobie cos wiecej to inwestuje? Czy to dziwne ze kiedy czuje nude to staram sie robic cos nowego? Jedni od dziecka wiedza kim chca byc inni nie. Padlo pytanie jaki mam wyuczony zawod, mam ich kilka a do tego nie boje sie ryzyka. Mieszkalem praktycznie w kazdej europejskiej stolicy, teraz mysle nad spedzeniem roku w Pradze ale nie moge znalezc sensownej pracy ani pomyslu na zycie tam... Nie napisalem nic co moze poruszyc normalnych zadowolonych z zycia ludzi. Jedni chca siedziec w domu a inni nie. Pracuje od 16 roku zycia, wyszedlem z domu bo mialem dosc syfu tam panujacego. Niektore z was wylaly z siebie taka dawke jadu ze szok... Czy jestescie az tak zalamane swoim zyciem czy facetami z ktorymi jestescie? Aldonacostam napisala \"nie tedy droga lolu\" nie moge pojac o co jej chodzilo... To znaczy ze jesli ktos pyta co robie (w dosc idiotyczny sposob zreszta) a ja odpowiadam ze idzie mi niezle i nie martwie sie o kase to popelniam blad? Nie rozumiem o co wam chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, rety, wiele halasu o nic Oglaszaczu, mysle, ze na dobre nie wymiekniesz i pociagniesz casting do konca. chce przejsc do drugiej tury :) kilka slow.....nie masz zupelnie poczucia humoru i dystansu do siebie, popracuj nad tym, zobaczysz latwiej ci bedzie zyc ps. co z tego, ze piszesz bez polskiej trzcionki? ja tez tak pisze, ale to przeciez nie jest brane pod uwage w tym castingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
oglaszaczu z twoich pierwszych postow odebralam cie wlasnie tak jak napisalam wczesniej, ale z ostatniego widze ze jestes zupelnie inny .Przepraszam jesli cie urazilam! wzielam cie za kogos kim nie jestes .Niektore twoje wypowiedzi potraktowalam za bardzo powaznie i domyslilam ideologie.Sorry...Wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ps. co z tego, ze piszesz bez polskiej trzcionki? ja tez tak pisze, ale to przeciez nie jest brane pod uwage w tym castingu...\" Nie kumam tego zupelnie. Moge pisac z polska ale nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×