Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Gość AgnesMagnes
Ogłaszacz jest mój! Odczepcie sie od niego brzydule!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnesMagnes chyba jednak nie skoro nie ma go juz dwa dni (dziś trzeci).A może przywiązałaś go do łóżka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jestem dla Ciebie prawie idealną kandydatką na żonkę;) Aha ..Ty zmywasz tez naczynia...bo ja nienawidze...reszta mi pasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, wiecie ile czasu zajmuje przebrniecie przez cos kolo 180 maili???? Niektore to cale zyciorysy przyslaly... Od paru dni nic innego nie robie cholera... 😠 Miśka a skad pomysl recznego zmywania? Zmywarka teraz jakies grosze kosztuje... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Stary takie powodzenie ze tylko pozazdroscic...no ja jako swieza poszukiwaczka męża-kandydatów brak:(...to chyba kobitki mają ciśnienie na \"stabilizacje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther chyba liczy na funkcje \"przyjaciela rodziny\" kiedy znajdzie Ci meza... ;) Wszystko sie da tam wlozyc Miśka nie przesadzaj, poza tymi najwiekszymi garami ale przeciez nie bede Ci pichcil zupy na tydzien... :) Wyslij mi maila, zobaczymy, moze to wlasnie Ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów...i jak tu nie jechac na zakupy ? odstresowac trza:) nie wiesz jak moge to wykasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem, trzeba wierzyc ze juz sobie dal spokoj, bo mysle ze jak ostro po nim/ej pojedziemy to zrobi to znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wolno przewijac i wtedy zobaczysz swoje notki, też ich na początku nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a moze to na moim topiku to automatycznie sie włacza jak cos ktos pisz?? ja tu nic nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×