Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

ech, szkoda ze to wszystko to sciema:( ja kiedyś czytałam sobie taką stronkę którą wysyłało się do przyjavciół i oni pisali co o tobie mylślą to miło ze nie mam zadnych obowiązków ale pamietaj Gwiazdorku ze to twój topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo wezmę długi urloooooop :-) wiecie karaibki bahama ot takie tam, jak się bawić to na całego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm co ja rozumię pod pojęciem.... \'karaibki bahama ot takie tam, jak się bawić to na całego \' , czyli wyjazd na studia do malowniczo zatłoczonego polskiego molocha, drugiej części nie będę tłumaczył... student jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ziewać nie ziewać pisać swoje randkowe wpadki ja kiedys umówiłam się z facetem który łapał mnie za lędźwie jak przepuszczał mnie w drzwiach albo puszczał przodem w innej sytuacji. I po któryms tam razie takiego przepuszczania mnie w drzwiach wystrzelilam mu z hasłem: \"Macankolędźwianko?\" i się biedny nie mógł uspokoić ze smiechu. Teraz mnie to nie śmieszy, was pewnie też nie, bo to był humor sytuacyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
do czegoś się Wam przyznam... wśród cytowanych przeze mnie tekstów, są też teksty mojego obecnego narzeczonego :) więc Panowie, my Was tak łatwo nie skreślamy;) dobranoc Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa ----> bo zaraz będzie u mnie w domu więcej CO2 niż O2 :-), nie kuś mnie :-)..... no ale cuż ziewammmmmmmmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalineczka -----> pięknie to napisałaś.... :-) Panowie głowy do góry Cześć i kolorowych snów lalineczko :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa ----> ziewammmmmmmmmmmmm.... pokonałaś mnie :-) też idę śnić :-).. lubię zresztą śnić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atherka
no to ja sie dorzuce,streszcze tylko, bylam na randce no i gosciu zachowywal sie dziwacznie az wkoncu zapytalam sie dlaczego mam wrazenie, ze nie bierze mnie powaznie,a on: nie po to zaplacilem za ciebie taki drogi bilet (bylismy w kinie i chcialam na poczatku za siebie zaplacic ale on sie upieral)zeby se z ciebie jaja robic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula czeukerek -----> miałem podobnie... nawet niedawno.. u lekarza... czekam w kolejce ( siedzę), nagle przychodzi facio 50 lat siada i nagle tak bardzo śmiesznie się odwrócił zadem do takiej jednej dziewczyny ok 20 lat... no że się chichrałem sam do siebie... wziąłem gazętę do rąk, ale nie mogłem.... co ci ludzie sobie pomysleli... a no nic nie przejąlem się tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atherka -----> jednak ja juz poległem papap 🌼 Kulaj czukerek 🌼 PrettyInScarlet 🌼 zielonooka nimfa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atherka to był ewidentny cham:O Faceci jak dziewczyna mówi ze za siebie zapłaci to dajcie jej w końcu zapłacić. Gwizdorku :D też mam takie akcje, potrafie się potknąć na ulicy i brechtać się sama z siebie:O;) ale teraz już spadam dobranoc wszystkim 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atherka
no wiem,ale dajze spokoj zeby takiego debila z siebie zrobic heh..ale coz:) To byl Niemiec,wsrod Polakow wiecej dzentelmanow:)tak mi sie wydaje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
..Nic się nie liczy....słowa...dotyk..oddech ...gest...muzyka....jeśli dusza nie czuje ...jeśli oczy niegłębokie... wszystko ... , gdy ciało czuje ciało...usta kierują drugie...kiedy rozkoszy dajemy ukojenie... papaaaa, śnijcie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie natlumaczyłas
Samotna, nie potrzebnie. A Trzydziestka to coz, moze i wiesz czego chcialabys na randce, ale sama od siebie coś dajesz? watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziecko, nie chce mi się z Tobą gadać :) Nawet nie zaczęłam się tłumaczyć. Poza tym nic o mnie nie wiesz. A drugie poza tym: straszne robisz błędy ortograficzne. No i dodatkowo: za stara dupa jestem na pewne sprawy. Powinnaś wiedzieć, pomarańczko, o co biega, jeżeli jesteś taka/y mądra. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... I jak masz coś do mnie, jakieś pytania, to wal śmiało. A nie tam jakieś gdybanie, wątpienie, lichej jakości teorie. Facet jesteś? To zachowuj się jak facet z jajami. Baba jesteś? To gryź, drap albo krzycz. A nie takie tam... podchody. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie mów......
pisalem, ze nie trzeba Cie znac osobisciwe. Tlumaczyłas sie i to jeszcze jak...jak jasna cholera... A to mi sie nie powinno chciec z Toba rozmawiac, bo tak dlugo jak bedziesz sie bronic i nie przemyslisz pewnych spraw tak dlugo nie dorośniesz :classic_cool:🖐️ A do 30stki to jest spoko tylko zeby od siebie wiecej dawała a bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie mów......
Do ciebie osobiscie nic nie mam, tylko do glupot ktore wypisujesz i takie takm, jutro wiecej napisze, a teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×