Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zipa7686

potepiacie matki które nie chca zeby dziecko znało ojca dlaczego?

Polecane posty

Gość zipa7686

Niewiem skąd w ludziach tyle nienawiści zła łatwo jest kogoś krytykować.Otóz czytałam tutejsze wypowiedzi zdesperowanych kobiet gdzie nie chcą znać ojca dziecka nie chcą żeby dziecko miało z nim kontakt przykład: dziewczyna która pisze o tym ze nie chce od ojca dziecka nic alimentów chce żeby dziecko miało napisane w akcie ze ojciec dziecka nieznany tytuł: ojciec dziecka nieznany byli tacy co jej radzili a inny wyzywali od ku..w bo poszła do łóżka i zaszła w ciąże powiedzcie mi ile z was poszło do lóżka dopiero po ślubie chyba każda poszła przed ślubem. Niewiem czy warto ale chce żeby chociaż niektórzy zrozumieli ze zycie to nie film ja poznałam mojego faceta 4 lata temu po 2 latach stwierdziliśmy ze chcemy zamieszkać razem wyprowadziłam się z nim do jego miasta zdala od rodziny wtedy się zaczęło on znęcał się najemna psychicznie i czasem fizycznie a ja młoda głupia myślałam ze on się zmieni ze zmieni się gdy będę w ciąży i zmienił się tyle ze nie na lepsze tylko na gorsze bił wyzywał uciekłam żeby nie uderzył mnie kiedyś tak ze mogłabym poronić w pociągu zadzwoniłam do rodziców tata przyjechał na dworzec boze jak ja się wtedy bałam im powiedzieć o ciąży o wszystkim rodzice pomogli mi dużo do teraz pomagają w 15 tyg. ciąży poznałam Sebastiana szybko pokochaliśmy się nawzajem on chce żebym podała go za biologicznego ojca mojego synusia (mam termin na 28 września) bardzo się boje ze moje szczęście zburzy ten tyran ze przypomni sobie o dziecku i będzie chciał mnie podać o badanie DNA jedni mówią ze sad nie może mnie do tego zmusi inny ze może mimo iż dziecko będzie miało już wpisane ze Sebastian jest ojcem zyje w strachu bo nie chce żeby dziecko go znało jak podrośnie wtedy może powiem mu prawdę wierze ze on nie będzie chciał znać dziecka i będziemy szczęśliwi w trójke. Niektórzy z was oceniają kobietę nie wiedząc jaki był ojciec po co dziecku taki ojciec który go nie chciał żeby kogoś krytykować i wyzywać od najgorszych trzeba samemu cos przeżyć bo nie wszystko zyciu układa się tak jakbyśmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×