Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to nie ma pracy

dzisiaj wyslalam 5 CV i jeszcze dzisiaj oddzwonili z 4 miejsc

Polecane posty

Gość jak to nie ma pracy

a CV wcale nie mam bogatego bo jestem dopiero studentką:) pensje w granicach 1200 zl ale zawsze to cos, dlatego nie narzekajcie, ze pracujecie za 900 zl tylko wysylajcie CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
na reke 1200 zl! nie jestem idiotka i rozrozniam brutto i netto, a ogloszenia mialam z internetu wiec wiedzialam jaka jest stawka, byc moze to dlatego ze jeszcze studiuje i oni na tym lepiej wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
ale jestescie zlosliwi:P mysle ze nikt nie liczyl na to ze studentka sie rozmysli. A uwazam ze na 2 roku studiow 1200 zl to calkiem sporo na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
nie mam jeszcze tak wygorowanych wymagan placowych, jak jestem na utrzymaniu rodzicow i nie mam swojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratulacje i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakie stanowisko
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja spora
a ja byłam na wielu rozmowach i co z tego - konkurencja jest bardzo duża, przez półtorej m-ca tylko jedna firma chciała podpisać ze mną umowę. samo zaproszenie na rozmowe jeszcze o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem złosliwa, ale dzieki ze sprostowalas, ze info o wynagrodzeniu bylo podane w ogloszeniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
to zalezy, akurat to ktore przyjme to praca w butiku, ale oddzwonili jeszcze z dwoch miejsc odnosnie telefonicznej obslugi klienta (stawka nizsza ale plus prowizje - w co nie bardzo wierze:) ) i jeszcze jedno tez jakas infolinia, mam co do tego troche mieszane uczucia, ale jakby nie bylo tego butiku to pewnie bym tam poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP HELP HELP HELP
powodzenia w nowej pracy;) ps: jak na kobiete 1200netto to dosyć, dosyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
ale wlasnie babka nie chciala mnie brac na zadna rozmowe, potrzebuje kogos pilnie i prosila zebym juz jutro przyszla do pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
moze jej wystarczy to ze juz pracowalam w 2 sklepach z odzieza, nie wiem. Nie zastanawiam sie nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są ogłoszenia
że w głupim mięsnym można zarobić 1500 netto. za 1200 to też widziałam pracę dla expedientki ale na pół etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
a mozesz to jakos uzasadnic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP HELP HELP HELP
ktoś Ci chyba zazdrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
to poczytaj w ktoryms tu topiku ile ludzie zarabiaja, jakos nie widzialam ogloszen w miesnym na pol etatu za 1500 zl a tym bardziej za caly etat 3000 nie rozsmieszaj mnie, zreszta tak jak napisalam, dopiero studiuje, nie musze sie calkiem sama utrzymywac i nie musze utrzymywac rodziny wiec 1200 zl mi zupelnie wystarczy i nie popsujesz mi humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac, ze pomarancz nie potrafi uzasadniac :) ale radze Ci najpierw pogadac z babeczka jakie sa warunki pracy, abys czasem nie zostala zrobiona w bambuko.. niech Ci najpierw da umowe do podpisania, a dopiero potem zaczynaj prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja spora
a co studiujesz? bo może lepiej opłaciłoby Ci się pracować w swoim przyszłym zawodzie,albo przynajmniej powiązane. ja tak robię od samego początku studiów, teraz zaczynam trzeci rok. praca jako expedientka jest pójściem na łatwizne troche, poszukaj czegoś lepszego. może potrwa to 2-3 miesiące,ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są ogłoszenia
ktoś tu czytać nie umie. w mięsnym cały etat 1500, a w spożywczym pół etatu 1200. pełno jest takich ogłoszeń w trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
wiem wiem, nie zaczynam pracy bez podpisania umowy zelazna zasada:) a nawet jak tam bedzie niefajnie z jakichs powodow to zawsze moge po miesiacu zmienic prace i tez nic sie nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona chce Cię sprawdzić
na Twoim miejscu to bym się tak nie cieszyła. Pamiętam że na IV roku znalazłam prace w centrum odzieżowym, facet wziął mnie na próbę niby czy się sprawdzę. Miałam pracować za darmo przez jeden dzień. Potem się okazało że on wcale nie miał zamiaru nikogo zatrudniać. Tylko zbierał dziewczyny, bo ogłoszenie było z UP, i miał darmową siłę roboczą. Potem jego pracownica wróciła z urlopu i nikt mu nie był potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są ogłoszenia
i wcale nie miałam zamiaru psuć ci autorko humoru. wiem co piszę bo jestem na bieżąco z ogłoszeniami. poza tym ludzie owszem piszą ile zarabiają, ale gdyby teraz zmienili pracę przypuszczam że dostali by wyższe stawki, więc dane z forum mogą być troche nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
w spozywczaku za caly etat 2400 to tez calkiem niezle, moze jednak zostane pania za lada, w jeden miesiac oplace sobie semestr na studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
oj jak nawet sie okaze ze jej chodzi tylko o to zebym pracowala jeden dzien za darmo to nic sie nie stanie, bo dwoch dni bez umowy nie bede pracowac:) poszukam czegos innego, jest mnostwo centrow handlowych gdzie chca tylko studentki do pracy w sklepach. A jutro napisze czy faktycznie zostalam oszukana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są ogłoszenia
niekoniecznie tak bym to przeliczała. no ale nie ważne. niestety dla nas studentów teraz zawody do których nie trzeba mieć wyższego wykształcenia (czy nawet matury) są lepiej płatne. moje koleżanki w bankach czy księgowości też zarabiają tylko ok 1000 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze studiuje, ale wlasnie ten czas staram sie wykorzystac na zebranie doswiadczenia i dlatego wybieram konkrente firmy, ktore nie tylko beda ladnie wygladac w cv, ale dzieki nim bede portafila wiecej.. dlatego sklepy, sklepiki omijam z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie ma pracy
wlasnie wlasnie i z tym masz racje, kobiety w bankach, biurach zarabiaja po 1000 zl na reke, a studenka w sklepie w galerii zarabia duzo wiecej i jeszcze sama sobie ustala grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z konkurencja
mysle,ze skoro ofd razu mialas wziecie to jest w tobie cos fajnego, wiec rzeczywiscie lepiej znalezc prace wczyms zwiazanym z zawodem, potem to sie bardzo liczy w cv, a i praktyka jest pozyteczna rzecza.Nawet, gdyby zarobki mialy bybyc mniejszze, albo wrecz zadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×