Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lacipil

NIE MOGE SIE ZDECYDOWAC

Polecane posty

tak jak w temacie nie moge sie zdecydowac na drugie dziecko mąż juz nalega, ciagle wspomina ale ja sie boje, poniewaz mąż tylko pracuje ja nie mam zadnych dochodów od przyszłego roku dziecko idzie do szkoły i juz sie zaczną wydatki naprawde mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pewna to ja byłam niewiem co sie teraz zmieniło w mojej psychice, zle nie zarabia , pewnie dalibysmy rade ale ... no wlasnie ja zawsze znajde jakies ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie przeanalizowac dokladnie Wasza sytuacje finansowa nie czarujmy sie,ale dziecko kosztuje, chyba lepiej poczekac niz na sile ,a potem ledo wizac koniec z koncem ale to juz bedzieWasza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nidgy nie chcialam miec jednego dziecka, mąż tez a jak sie nie zdecydujemy to tak bedzie ale przeciez nie zdecyduje sie na dziecko nie mając srodków na pozniejsze utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, znam rodziny, gdzie przy iskim dochodzie zdecydowali sie na drugie dziecko i niestety,ale nie wyglada to cudnie. Facet zapieprza caly dzien, nie ma go w domu, ona sama z dziecmi,a pytanie podstawowe: co dzieci maja z ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzies tam instynkt sie odzywa gdzies tam przgne tego maluszka mysle ze jakos bedzie ale potem juz nie bujam w obłokach i schodze na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest Wasza sprawa, sami wiecie jakie macie mozliwosci. Ja sama juz chcialabym miec dziecko,ale musze poczekac na polepszenie sie sytuacji, glownie chodzi o meszkanie, bo nie wyobrazam sobie miec dziecka kiedy mieszkam u tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rozmowe :) zycze ci powodzenia :) Jak bedziesz mogła to odezwij sie jeszcze , ja teraz musze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucipici
to sie nie decyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×