Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mańka31

dlaczego dwa razy testy pokazały jasną drugą krechę?

Polecane posty

Gość mańka31

kilka dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i wyszedł pozytywny. druga kreska słabo widoczna ale wiem że tak może byc poniewaz na początku ciąży stężenie hormonu hcg jest słabe. taraz jestem w drugim miesiącu i znowu zrobiłam test poniewaz nie czuje żadnych objawów i u lekarza tez nie byłam. po raz drugi kreska jest słabo widoczna. co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
manka to rusz pupke i idz do lekarza!!!!!!!! Najlepiej niech lekarz stwierdzi czy jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic poza tym, że nadal jestes w ciąży. Może wydzielasz malo tego hormonu, a moze po prostu ten test taki jest. Idź zrób bete - zobaczysz jaka duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Zrobi USG, a jezeli to moze byc drugi miesiac to na pewno zobaczy. A masz jakies objawy ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to oznaczać coś niedobrego, idź koniecznie do lekarza, kreska powinna być bardzo mocno wyraźna w 2 miesiącu ciaży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy obiad
jeżeli kreska jest nadal jasna to istn. duże prawdopodob. że w ciąży w ogóle nie byłaś. Może masz podwyższone LH albo coś z tarczycą. badanie LH i TSH proponuję. no i oczywiście beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes w ciazy ja na pocztku tez mialam blaaaadziutki wynik zrob sobie bete, mi na poczatku usg nic nie pokazalo, ale po tyg juz tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka31
na początku miałam "słabe" mdłości ale to moze podświadomie. teraz nic nie czuję. na tarczycę dawno temu się leczyłam ale terazchyba wszystko jest wporządku. poza tym mam endometriozę. czy to może zafałszować wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka31
kristen ale to nie jest początek tylko juz drugi miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka31
poza tym nie wiem dlaczego od początku ciązy schudłam 1 kg zamiast przytyć a przeciez nie wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja przez pierwsze dwa miesiace schudlam 6 kilo. Teraz brzuszek jest juz widoczny, minimalnie a wskazowki na wadze dalej w tym samym miejscu. A piersi? Czujesz, zeby byly pelniejsze i wrazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
No wlasnie!! Ja polecialam dwa dni pozniej po tym jak zrobilam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×