Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

Gość ZAMYKAME
Miśka masz ochotę poświntuszyć...ze mną? Jeśli tak to daj mi znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
UUUUU...to kiepsko :O Trójkątów nie lubisz...nie świntuszysz...a męża szukasz To sobie nie poromansujemy A facetów lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Oj Miśka to co lubisz? Co ci się podoba u faceta? Oprócz jego "klejnotów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Widzę Miśka że z flirciku null...:O ci*peczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł...miłego dnia wszytskim życzę...dziś wyjeżdzam i dopiero jutro tu zawitam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Panterko Skarbie zajrzyj jeszcze... Czekam na Ciebie z utęsknieniem...❤️ A to na miły wieczór 👄 I dla Ciebie bukiet🌼🌼🌼🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Ja jestem...;) Na co masz ochotę Pantherko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśkaaaaaaaaaaa............... zajrzyj do Twojego topiku, dawno sobie nie pogadałyśmy. tylko się nie przeraż jak jakiś Michał rozszalał sie i pozakładał mnóstwo topików...eh szaleńcy grasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
W wannie na leżąco czy pod prysznicem na stojąco? Sprawie że odlecisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na leżąco bo mnie totalne lenistwo ogarnęło... z jakimś pachnącym olejkiem, rozgrzanymi dłońmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Odpręż się...leżymy w wannie pełnej piany...palą się świeczki i robią intymny nastrój. Zaczynam masować delikatnie twoją szyjkę...ramionka...całuję cię w uszko i szepcze "Moja Pantreko mam ochotę na ciebie"...Głaszczę twoje plecki...opierasz się na na moim torsie a moje dłonie pieszczą teraz twoje piersi...sutki...schodzę niżej i niżej...czuję pulsujące ciepło twojej ci*peczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Mój języczek jest jeszcze bardziej gorący...muskam ustami twoje ramiona...całuję szyję...daj mi swoje słodkie usteczka...poczuj mój języczek. Pieszczę twoje ponętne uda...moje dłonie suną wyżej...paluszek wślizguje się w twoją słodką szparkę...odprężasz się i poddajesz rozkoszy...twoje pocałunki są podniecające ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, czuje jaki jesteś twardy i wiem że czekasz na spełnienie.... świat wiruje, zamykasz oczy i każdym skrawiem ciała czujesz pożądanie dziś Cię tylko zachęce ale na całą mnie musisz poczekac, bo nie oddaje sie tak łatwo... bądź cierpliwy, a osągniesz szczyty jakich nie osiągnąłeś... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Rozpalanie się nawzajem i czekanie na odpowiedni moment jest bardziej podniecające... Dzisiaj była wanna...na zachęte ;) Ale to chyba nie koniec z twojej strony? :( Wymasuję ci stópki...paluszek po paluszku...dłońmi...języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pantherko:) Jestem na chwilke bo mam full roboty jeszcze i jakos nie za bardzo sie czuje...co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×