Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

No, pewnie:) Śliczne teksty, co prawda ja preferuję inną muzykę, ale sam tekst jest naprawdę fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie, ze pomyslalam nad zmiana Nika... A dlaczego? bo nikt nie zadaje mi niestosownych pytan :) Tego najbardziej nie cierpie :) Ludzkiej ciekawosci... Jestescie super kobiety, ach jak dlugo musialam udawac , by sie w koncu odnalezc w srod normalnych osob... I dziekuje Wam za to... Jutro opowiem Wam wiecej o sobie ... Moze pomozecie mi dobrac do mojej osobowosci Nocka... Ok ! Lubie byc szczera do bolu, moze tak dlugo czekalam wlasnie na taki topik i na Was http://www.tortyweselne.pl/pics/oferta/usta.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ostatnia niecala godzina lata wiec mi jest troszke zal :( \" Bo mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień\" IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Znów przyjdzie maj, A z majem bzy I czekaæ mam na lepsze dni Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Znów kupisz mi Coœ na imieniny Hm, ja to wiem i czujê, ¿e Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Przykrótkie sny nie w porê, Zbyt lekko siê ubiorê Noc d³uga, œwit w szronach I wiosna spóŸniona I twoje s³owa zimne, ¯e nie ma drogi innej Do lata, do lata, do lata Tak d³u¿y siê czas Gdybyœ tylko chcia³! To by³oby lato ju¿ I s³oñce, i szaleñstwo burz Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny, wiêc... Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko tu weszlam przez przypadek bo to nie mój przedział wiekowy. I ise rozpłakałam. wy Mamy z tymi wierszami , zwirzeniami, cieplymi slowami aż mi sie jakos tak ciężko na sercu zrobiło, tak strasznie długo nie iwdziałam mojej Mamy. Będzie pewni z pół roku. Dziękuję Mamy za to jakie jestescie i za to, ze zawsze umiecie zmiekczyc serce. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele🌼 Co tam słychać?:) wybauszona, chętnie pomożemy:D Dobranoc🌼 To ja wkleję moją ukochaną kołysankę z dzieciństwa, babcia mi ją jeszcze śpiewała...Niuby taka prosta i zwyczajna...ale jakie wspomnienia:) Już księżyc zgasł i ludzie śpią, Sen zmorzył twą laleczkę, Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Był sobie król, był sobie paź I była też królewna, Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Kochał ją król, kochał ją paź, Królewską tę dziewoję, I ona też kochała ich, Kochali się we troje. I ona też kochała ich, Kochali się we troje. Lecz straszny los, okrutna śmierć W udziale im przypadła: Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Lecz żeby ci nie było żal, Dziecino ukochana: Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana. Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne--też ją pamiętam :),a u mnie bez zmian,tylko pracy dużo i zaglądam co parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Ale tu milo, ze poczestuje Was piwem... fajny ten topk i super babka ta zalozycielka... Wszystko tak na luzie, ale jazda... Brakuje mi 2 lata do 50 tki... wiec mlody tez juz nie jestem... Ale lubie sie wyluzowac i z Wami mi dobrze... Jestem sam ale z nie mojego wyboru... A lubicie takie piosenki? tekst piosenki GDZIE SĄ TE KWIATY - Wojskowe Piosenki POWIEDZ GDZIE TE KWIATY SĄ - GDZIE SIĘ POGUBIŁY ? POWIEDZ GDZIE TE KWIATY SĄ - CO Z NIMI DZIŚ ? POWIEDZ GDZIE DZIEWCZYNY SĄ - CO TE KWIATY RWAŁY Z ŁĄK, JAK TO WŁAŚCIWIE JEST - JAK TO WŁAŚCIWIE JEST ? GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT - PIĘKNE KWIATY? GDZIE SA KWIATY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT - KAŻDA Z DZIEWCZĄT WZIĘŁA KWIAT, KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - JAK TE KWIATY, GZDIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - ZA CHŁOPCAMI POSZŁY W ŚWIAT. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT - DZIELNE CHWATY. GDZIE SĄ CHLOPCY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT - NA ŻOŁNIERSKI POSZLI SZLAK. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - TYCH SPRZED LATY, GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - TAM GDZIE W POLU KRZYŻA ZNAK ! JAK TO WŁAŚCIWIE JEST - JAK TO WŁAŚCIWIE JEST ? GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - TAM GDZIE KWIATY. GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - TAM GDZIE KWIATY POSIAŁ WIATR. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Dziewczyny wszystkie !!!kocham Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, piękna piosenka:) ukulele, uważaj, bo rutyna potrafi zaszkodzić:D A jak tam w tej Anglii...nie tęsknisz za Polską?:P O co ja pytam(?), na pewno tęsknisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz,jestem w Polsce a przed chwilą dowiedziałam się że z Ariane jesteśmy w Anglii---paranoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Dobranoc Biały miś dla dziewczyny, Lecz dziewczyna jest już z innym I pozostał mi tylko biały miś. Hej dziewczyno, spójrz na misia, Niech przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego małego misia, Który w oczach ma tylko białe łzy. Minął czas, naszych spotkań, Minął dzień, zaginął biały miś I pozostał żal i smutek, Po dziewczynie, po misiu i po snach. hej dziewczyno ... Biały miś, nie kochany, Porzucony już dawno w ciemny kąt, Już dziewczyna go nie weźmie, Nie przytuli do swoich ciepłych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och:D To nie paranoja, tylko weekend wolny i się nudzą:P:D Ja już lecę, odpocząć trochę:) Dobranoc🌼 Jacku, tę piosenkę kocham. W sam raz na dobranoc. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
A mnie pozostal naprawde tylko mis... Jutro tez wpadne... Kolorowych snow😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie do Was ciagnie:) Ale juz pozno wiec powiem wszystkim tylko dobranoc{👄❤️ Do jutra kochane dziewczyny i chlopaki DOBRANOC Sen Iść przez sen ku tobie, w twe słodkie ręce obie... przez pola długie ogromnie, sadzone w rzędy doniczek... samych niebieskich konwalii i szafirowych goryczek... ...przejść przez jezioro nieduże, zrobione z drewnianej balii... i trochę nieprzytomnie iść dalej przez bór ciemny, w którym kwitną róże, lecz w którym się nie pali ani jedna świeca... gdzie straszy stary niedźwiedź dziecinny zza pieca, dziś przerobiony na kota... I widzieć w oddali już twoją psią budę z kryształu, blachy i złota... przedrzeć się z trudem poprzez dziwną grudę... i jeszcze ten rów przebyć... - potknąć się - i już nie być. Maria Pawlikowska Jasnorzewska Kocham jej wiersze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zgasze swiatlo:) Ach przypomialam sobie tu sie swiatla nie gasi... Moze Ci co nie moga spac jeszcze tu wpadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę na chwilkę,ale na tym topiku nie powinno mnie być bo jestem trochę młodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodziez mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszrrj
Jesli jest Ci zlle, czy czujesz sie bardzo samotna(tny] wpadnij tu do nas posiedz, nasiesz sie cisza i poezja.. Jezeli masz taka portzebe ducha , maposz animowo o wszystkim, poczujesz duza ulge i nie bedziedsz juz tak osamotniona i nieszczwa.. n njiohaa , czy niesczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszrrj
ja tez juz ide lulL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×