Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
Pozdrawiam WBW! A solenizantom i solenizantkom stówki życzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje za życzenia , choć przyznam , ze ja na imię mam Joanna:) Ale milo tak robi się na serduchu jak sie to czyta:-D ha h ah a:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Fantastyczny dzień !!! Słonce, ciepło, a za oknem słyszę ćwierkające ptactwo... Bedze pogoda na żniwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
DLA SOLENIZANTÓW: ŻYCZĘ: ZDROWIA: SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY:-D❤️ Y. ... Pije za ich zdrówko:-D 100 lat. 100 lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
A Juz JUTRO: 25 czerwca- Jak w czerwcu pogoda służy, rolnik tylko oczy mruży..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYJAZN...
Przyjaciele Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie; Ostatni znam jej przykład w oszmiańskim powiecie. Tam żył Mieszek, kum Leszka, i kum Mieszka Leszek. Z tych, co to: gdzie ty, tam ja, - co moje, to twoje. Mówiono o nich. że gdy znaleźli orzeszek, Ziarnko dzielili na dwoje; Słowem, tacy przyjaciele, Jakich i wtenczas liczono niewiele. Rzekłbyś; dwójduch w jednym ciele. O tej swojej przyjazni raz w cieniu dąbrowy Kiedy gadali, łącząc swojo czułe mowy Do kukań zozul i krakań gawronich, Alić ryknęło raptem coś koło nich. Leszek na dąb; nuż po pniu skakać jak dzięciołek. Mieszek tej sztuki nie umie, Tylko wyciąga z dołu ręce: "Kumie!" Kum już wylazł na wierzchołek. Ledwie Mieszkowi był czas zmrużyć oczy, Zbladnąć, paść na twarz: a już niedźwiedź kroczy. Trafia na ciało, maca: jak trup leży; Wącha: a z tego zapachu, Który mógł być skutkiem strachu. Wnosi, że to nieboszczyk i że już nieświeży. Więc mruknąwszy ze wzgardą odwraca się w knieję, Bo niedźwiedź Litwin miąs nieświeżych nie je. Dopieroż Mieszek odżył... "Było z tobą krucho! - Woła kum, - szczęście, Mieszku, że cię nie zadrapał! Ale co on tak długo tam nad tobą sapał. Jak gdyby coś miał powiadać na ucho?" "Powiedział mi - rzekł Mieszek - przysłowie niedźwiedzie: Że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYJAZN...
Niepewność Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Kiedy położysz rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie, Zda się, że lekkim snem zakończę życie; Lecz mnie przebudza żywsze serca bicie, Które mi głośno zadaje pytanie: Czy to jest przyjaźń? czyli też kochanie? Kiedym dla ciebie tę piosenkę składał, Wieszczy duch mymi ustami nie władał; Pełen zdziwienia, sam się nie postrzegłem, Skąd wziąłem myśli, jak na rymy wbiegłem; I zapisałem na końcu pytanie: Co mię natchnęło? przyjaźń czy kochanie? Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYJAZN...
Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarnie od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Siemanko !!! YYYYYYYYYYYY; Za zdrowe Janka za zdrowie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Wypijcie dziś za zdrowie Jaska naszego , za zdrowieeeeeeeeeeeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
wypijcie dziś PANIE PANOWIE YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ja już po jednym Janie jestem :-D I oczka mi się szklo:-D położę się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam z ogródka troszkę zmęczona , piękną pogoda była i jest dzisiaj... Popodlewałam kwiaty , a jutro podleje warzywka , zawsze robię tak na dwie tury bo na raz mi za ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu ! Pije Y za twoje zdrowie:) Praliny wspaniale od samego patrzenia ślinka leci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
................................♥♥_♥ ……………………♥♥♥__♥_♥♥♥♥ ………………….♥♥__♥♥_____♥ …………………♥♥♥_♥__♥_____♥ ………………..♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥ ………………♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥ ………………♥♥♥♥♥♥____♥______♥ ………………..♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥ …♥♥♥.................♥♥♥♥♥♥♥_♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥.................♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥.................♥ ….♥♥♥♥♥♥................♥♥ ……♥♥♥.....♥.............♥♥ …………………♥........♥...♥ …………..♥♥♥♥..♥.....♥ ……….♥♥♥♥♥♥....♥..♥♥ ……..♥♥♥♥♥♥♥......♥♥ ……...♥♥♥♥♥...........♥ ……..♥♥♥..............♥ …….♥...................♥ ………………………♥..♥ ……………………….♥♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×