Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość LUkas...
Przepraszam !!! A o jakim smaku ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
I tak nie są dla ciebie :-D he he he ! Spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
No i się pogniewała , wcale nie wiem o co!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Kwiat paproci - Adam Asnyk Zakwita w puszczach dziwny kwiat paproci, Na jedna chwile w tajemniczym cieniu Cały świat blaskiem czarodziejskim złoci, Lecz można tylko dotknąć go w marzeniu. Młodość, co wierzą sama cuda tworzy, Umie go dojrzeć w cudowności lesie, Żadne widziadło w biegu jej nie strwoży Pewnej, że skarb ten na sercu uniesie. A choć nie uszczknie kwiecia ideału, Co pod jej ręką jako sen przepada, Jednak ma chwilę ekstazy i szału, W której jest pewną, że niebo posiada, Gdy się dwa serca spotkają tęskniące, Pełne nadziemskiej piękności i żalu, Gdy objawienie miłości jak słońce Na ust spłonionych zabłyśnie koralu; Gdy po raz pierwszy drżące a wstydliwe Te usta w jeden pocałunek spłyną, Gdy przez nie dusze połączyć się chciwe Jako dwie fale w oceanie giną - Natenczas w uczuć wezbranych powodzi, W tej błyskawicy duchów idealnej, Kwiat ów cudowny tajemniczo wschodzi I w pocałunku kwitnie niewidzialny! Tyle też jego trwania. Gdy z zachwytu Zbudzona dusza chce go ująć w dłonie - Zniknął bez śladu... Tylko wśród błękitu Zostały po im jakieś dziwne wonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
całuje raczki ;) miłym paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jutro świętuję i ja:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Przyjadą dzieci i wnuki i będzie wesoło:-D Zapraszam ich do restauracji na jedzenie... A kumple przyjdą w sobotę i kumpele;-) Wtedy będzie raut zakrapiany:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wpadnę jutro wieczorkiem , ze skrzynka piwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
I damy sobie w gas:-D ha ha ha !!! WBW:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wiosenko 👄 Super piosenki!!! twój Jasiek tez pewnie jutro baluje !?-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Lukas, nie denerwuj kobiet , bo dostaniesz w nos:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Wspomnień czar Czas zatrzymał się kasztanem nie ławeczką nie uściskiem tylko słowem ukochanym zaplątanym w jego kwiaty przed maturą tuż po deszczu śmieszny beret z pereł usta bławatkowa spojrzeń nutka na niechcący pocałunek co się wyrwał tam na ławce która jutro będzie pusta... autor nieznany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria - Mrówka Wlokąca ciężar nad siły, mrówko samotna na ścieżce! Przeszkody cię otoczyły, zasadzki i kroki: podstępne drapieżce. Ciągniesz z rozpaczą wior słomy, którego nikt ci nie zazdrości. Hartu, poświęceń ogromy przesuwasz przed moim spojrzeniem litości. W cienia mojego niebie wysilasz serce swe szare... Mrówko: wpatruję się w ciebie ja, bóstwo ginące pod własnym ciężarem. Spijcie słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Dobranoc!!! kochani ja mam dziś dola.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Witajcie kopchani ... A w germanii upal, powietrze stoi geste jak maslo. Zobaczcie jak niemcy honoruja polaka ... ta piosenke slychac wszedzie , http://www.wrzuta.pl/film/8bQD6aRrnO/lukas_podolski_song tak fetuja POLAKA ,Niemcy kochają Lukasa Podolskiego. Jutro o 9 rano moja starsza corcia ma obrone pracy mgr.A ja tu , z daleka, wiem ,ze bedzie ok , ale dusza jestem w domu , przy niej ...ach te dutki to one mnie tu trzymaja...... Lukas znuwu jeste niegrzeczny, doprawdy chlopcze , co z ciebie wyrosnie . 56 wiosenko / buziaki dla solenizanta http://matiks87.wrzuta.pl/audio/ixQqkcFtiZ/piosenki_biesiadne_vol.1_-_jeszcze_po_kropelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
............ DLA SOLENIZANTOW.......... ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) ´¨¨)) -:¦:- Bądź dla innych pomocą ¸.•´ .•´¨¨))::::: w trudnej godzinie ((¸¸.•´ .•´ -:¦:- ... i pocieszaj sercem , ´¨¨)) -:¦:- aż smutek minie . ¸.•´ .Dla smutnych bądź słońcem , ((¸¸.•´ .•´ -:¦:- ... dla głodnych ´¨¨)) -:¦:- bądź chlebem , ¸.•´ .•´¨¨))::::: dla spotkanych ((¸¸.•´ .•´ -:¦:- ... bądź radością , ´¨¨)) -:¦:- a dla najbliższych niebem ((_,»*¯*«*»*¯*«,_)) »* ¯*«,_)) ((_,»*¯*«*»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«*»*¯*« ´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶ ´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ´¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´ ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´´¶¶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pogaszę światła nie mogłam wejść do oazy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×