Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIrcyk w zalotach..
Przychodzi facet do urzędu, wchodzi do kancelarii, za wielkim biurkiem siedzi taki mały, łysy, gruby i zaczerwieniony gościu. - Ja chciałem.... zaczyna petent. - Nic nie chciałem - wali łysy - szefa nie ma, nic pan nie załatwisz. - Acha, a kiedy będzie? - Może potem. Petent wyszedł, wrócił za godzinę. - Jest.... - Nawet pan nie kończ - wali łysy - szefa nie ma. - Ale będzie? - Może. Po paru godzinach sytuacja się powtarza. - Szefa nie ma, co nie widać? - A mogę poczekać? Nogi mnie bolą od chodzenia. - Siadaj pan - łaskawie godzi się grubas. Siedzą tak z godzinę w milczeniu, wreszcie petent pyta. - Nudno trochę może kawał powiem? - A jak dobry to mów pan. - Dobry, dobry - zapewnia petent - z puentą. Rzecz dzieje się podczas I WŚ w czasie bitwy pod Sommą. Szeregowiec Jonson zostaje postrzelony w krocze w wyniku czego traci fiuta i umiera z upływu krwi. Jako dobry człowiek staje przed św. Piotrem który oglądając go mówi - Wiesz Jonson nie kwalifikujesz się do nieba, małego Ci brakuje, poczekaj sobie na tej ławce, a ja wyślę archanioła na ziemię by go poszukał. Archanioł szwenda się po pobojowisku ale nigdzie nie może znaleźć Jonsonowego fiuta, poszedł więc na cmentarz wojskowy, patrzy a tam taki maleńki grób. Aha myśli, mam cię. jako że aniołom nie wypada używać brzydkich słów mówi. - Jonsonie wstań i pójdź ze mną. Nic, zero reakcji. - Jonsonie wstań i pójdź ze mną powtarza. Znów nic, więc zebrał się w sobie i ryknął: - Jonsonie ja Ci mówię zaprawdę wstań i pójdź ze mną. Ziemia na grobie poruszyła się i wyłazi taki mały, łysy, gruby i zaczerwieniony gościu i mówi: - Nic pan nie załatwisz, szefa nie ma. Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
wszystkim co dziś obchodzą imieniny 100 lat życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Przyjaciele Moi przyjaciele są jak fala, która na brzeg wyrzuca skarby: Szczerość, dobroć i radość. Moi przyjaciele są dniem w ciemnej nocy, gdy wszystko wydaje się czarne i tak nieprzystępne. Moi przyjaciele są kawiarnią, w której wypija się dobrą kawę i gada o życiu. Nie wiem, czy jest coś cenniejszego ? Miłość ? Może.... lecz miłość przemija, a przyjaźń zostaje Autor Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Do usłyszenia.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
lamma,OL,Kasimo,Niesmiala,Listeczek, dziekuje za gratulacje, ale ja tylko stworzylam warunki a cala robote wykonaly moje panny.A ja tak sie ciesze .... Każdy o tym wie, że, jeśli jednemu z Najdzikszych Zwierząt zabrać Jego Małe, ono staje się tak dzikie jak Dwa Najdziksze Zwierzęta. Kubuś Puchatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniem👄 Ja troszkę się zdrzemnęłam... I za oknem ptaszyny zaćwierkały , ze dziś Jana imieniny... Myślę sobie , ze i JANNA dziś imieniny obchodzi... Wiec dla naszych solenizantów i solenizantki👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼100 latek👄🌼👄🌼👄🌼 100 latek niech żyją👄🌼👄🌼👄🌼 nam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cieszyć się masz z czego , ale w dużej mierze Grażynko to i twoja zasługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka ja sie zrobiłam po tym sine głodna ,,,,:-D takich pierogów uśmiechu:) bym zjadła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Życie nie musi obfitować w wielkie wydarzenia. Codzienny obowiązek, prosty i niepozorny, wystarczy, aby je upiększyć i uszlachetnić. H. Bordeaux Kiedy jesteście szczęśliwi, spójrzcie w głąb waszych serc, a odkryjecie, że tylko to, co sprawiło wam ból, teraz sprawia radość. Gibran Kahlil Gibran, To, co możesz uczynić nie jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu. Albert Schweitzer, Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi. Carl Spitteler, DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Milo dziś było tu wpaść:-D Tyle pięknych życzeń dostałem, wybaczcie , ze nie będę wam osobiście dziękował , bo mi brakuje czasu:-D Ale serdecznie i z całego serca dziękuje Wam wszystkim:)❤️ Jak wiecie czekam na moją rodzinkę zaraz się niedługo zjawią i jedziemy do restauracji na deser z kolacją ... Razem ze mną będzie 9 osób... 3 rok już tak wyprawiam imieniny i to zadowala wszystkich... A odpicowałem się ha ha ha, nowa koszula , nowy krawat i musiałem założyć garnitur... Bo inaczej nie wypada to lokal:-D I dzieci nie byli by zadowoleni... Wiec nieraz trzeba zrobić dobra minę do zlej gry... Na tych imieninach będzie ciotka mojej synowej , tak mnie chcą z nią na całego wyswatać:-D ha ha ha ! Nic nie mam do tej kobiety , ale my nie nadajemy na tych samych falach ...To aż za bardzo dystyngowana osoba jak dla mnie ... No i przez to musowy ten garnitur... Od śmierci zony i przejścia na emeryturę przeszedłem z ubiorem nas styl sportowy... I tak czuje się najwygodniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Aha!!! dziś tez kończę 65 lat... ha ha ha ! o latach to chciałbym zapomnieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
JASIU 100 lat:) Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Dla Janny👄 Dzisiaj imieninki, więc życzę Janinie zawsze słodkiej minki, prócz tego byś miała szczęście i by los Ci sprzyjał, na przykrości nie narzekała i byś zawsze tak ładnie wyglądała👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
A wam życzę kochani pięknych słonecznych dni , wspaniałych urlopów i dużo odpoczynku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Grazko, kochana bym zapomniała... Jesteś wspaniałą matka i masz wspaniale dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ NA OTWARCIE STRONKI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×