Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska ..
Dobranoc Lukas :) jesteś naprawdę miły dzisiaj... Spijcie słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
jak tu milo!!! Pozdrawiam Wszystkich i już gaszę światła...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dorotka fajnie , ze już jesteś z nami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Strona główna > M > Magda Umer Jedne mają kota na punkcie wczasów W piątek czy świątek hejże do lasu. Inne mają kota na punkcie panów W piątek czy świątek ruszają na łów. W piątek świątek ruszają na łów. A ja mam kota na punkcie kota I co sobota dręczę go. Bo ja mam kota na punkcie kota To jest robota ho, ho, ho Jedni mają kota na punkcie działań Dusza w nich płonie, serce w nich pała. Inni mają kota na punkcie spania I śpią wytrwale nawet przy paniach. Drzemią sobie nawet przy paniach. A ja mam kota na punkcie kota I co sobota dręczę go. Bo ja mam kota na punkcie kota To jest robota ho, ho, ho Ja mojego kota polecam grzecznie Bo tamte wszystkie nie są bezpieczne. Bo prędzej czy później świat je porzuci I razem ze mną piosnkę zanuci. Razem ze mną piosnkę zanuci. My mamy kota na punkcie kota I co sobota dręczym go. My mamy kota na punkcie kota To jest robota ho, ho, ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Strona główna > R > Ryszard Rynkowski Ryszard Rynkowski - "Nie budźcie marzeń ze snu" Wersja do druku (muz. Ryszard Rynkowski, sł. Jacek Cygan) Pod niebem jest pięknie dziś, Od westchnień i próśb, Pod niebem jest szaro od ... Od naszych żalów i gróźb. Pod niebem jest pięknie tak, Od życzeń, ich barw, Pod niebem ulotnie jest Od marzeń jak ptak. Czasem spadnie nam deszcz, Jakby pękły te chmury łez. I poczujesz jak ja, Że ten smak dawno znasz. Więc znowu do nieba wznieś Westchnienia i żal, To miejsce jedyne jest, Gdzie mieszczą się nam. Więc znowu do nieba wznieś Skrzydła twych próśb Tam będzie im dobrze, gdy, Gdy tu zabraknie ci słów. A tu życie jak las, Wśród odartych z marzeń pni, Ile trzeba mieć sił, By tak żyć, by tak żyć... Nie budźcie marzeń, gdy śpią Po ciężkiej nocy. Choć bez nich gorzkie są dni, Jak cierpki ocet. Nie budźcie marzeń, gdy śpią. Potrzebne będą przed snem, Gdy w środku nie ma już nic. Pod niebem jest pięknie dziś, Od westchnień i próśb, Pod niebem jest szaro od... Od naszych żalów i gróźb... Pod niebem jest marzeń na tysiąc lat, Że aż je czytać wstyd. Pod niebem, w niebie, lecz gdzie to jest? Może w sercu i w snach? Nie budźcie marzeń gdy śpią po ciężkiej nocy. Choć bez nich gorzkie są dni, Jak cierpki ocet. Nie budźcie marzeń gdy śpią. Potrzebne będą przed snem, Gdy w myślach bieda... A teraz już naprawdę się kładę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny !!! Kochana Oaza!!! To jest jedyne miejsce , gdzie ciągle wracam i lubię tu pobyć z wami:) Tu jest tak przyjaźnie i rodzinnie, ze najbardziej zmęczony ciekawy jestem co nowego zdarzyło się i czy wszyscy zdrowi w oazie ??? Zycze wam WBW miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dziewczynki ja już skoro świt na nogach, tylko był dziś taki zapieprz , ze nawet na minutkę nie mogłam do was wskoczyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i cmokam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Piękny wiersz o miłości:) - autor nieznany - Dzieki Dzieki tobie wiem co to milosc... Dzieki tobie wiem jak jest w raju... Ale dzieki tobie tez wiem co to ból... Dzieki bogu zostalem urodzony... Dzieki jemu tez umre... Ale tylko dzieki tobie zylem... Ale teraz tylko jeszcze zyje moje cialo... Moja dusza utonela w morzu pamiec... Moje serce sie rozpadlo w piasek nieskonczony... Wszystko minelo... Czas pokazal co potrafi... Wiem ze jest koniec... Ale wiem ze byl najpiekniejszy czas w moim zyciu... Dzieki tobie... Dziekuje za kazda chwile spedzona... Dziekuje za kazda chwile w której moglem byc blisko ciebie... Dziekuje za kazda chwile w której o tobie myslalem... Dziekuje za kazdy pocalunek... Dziekuje za kazdy usmiech twój... Dziekuje za kazde mile slowo z twoich ust... Dziekuje za zaufanie... Dziekuje ze potrafilas mnie kochac... Dziekuje ze moglem ciebie kochac... Bylem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie... Mialem wszystko i nie chcialem nic... Dzieki tobie... Teraz niczego nie mam i chce tylko jedno... Ciebie... Zeby byc najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie... Obojetnie co bedzie... Za to co bylo dzieki tobie... Dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
- autor nieznany - Kilka słów o młodości Mit przeszłości Sprowadza się do hołdowania młodości Mówią przecież wszyscy starzy Pamiętaj cokolwiek ci się w młodości przydarzy Uśmiech musi być na twarzy Pytasz starszego dlaczego? Bo młodość chroni od złego Rozpacz na brzmienie tego słowa Głęboko się chowa Tak dziadek kazanie wnukowi prawi Ten jednak z miną skazańca Od dawna nie zmawia różańca Zwątpił w tę boska siłę Co w sercu rozsiewa motyle Od dawna już przybity Z krzyżem młodości skryty Szuka wytchnienia w starości Tak bardzo dziadkowi zazdrości Że taki chory i brzydki Lecz wolny od krytyki Dlaczego nikt nie zwraca uwagi Na ciche młodzieńca skargi? Nieśmiało patrzy i z ukradka Na twarz srogą dziadka Co w surowym ściągnięta geście Nie uczestniczy w młodzieńczym proteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
- autor nieznany - Gonić marzenia Na włóczęgę już wyruszyć przyszła pora Las nas goni śpiewem ptaków, szumem drzew I wołają nas już pola i jeziora Zeszłoroczny nasz wesoły pomnąc śpiew Ludzie maja swoje sprawy, ludzie lubią się bogacić Pełne brzuchy mają, chcą mieć pełen trzos A ja gonię, a ja gonię swe marzenia Szczęścia szukam gdzie kaczeńce i gdzie wrzos Tym co iść nie lubią mówię do widzenia Za dni kilka może znów powrócę tu Idę w świat by tam dogonić swe marzenia Aby spełnić kilka swoich złotych snów Więc z dziewczyna swą pod rękę I z gitarą, i z piosenką Precz mi troski, przecz przykrości, słońce świeć Idę gonić, idę gonić swe marzenia I spokoju szukać pośród starych drzew Tak to proste, ze i gadać szkoda czasu Lepiej plecak wziąć i iść przed siebie wprost Szukać wiatru i zapachu szukać lasu Jak najdalej zadymionych wielkich miast Zrozum bracie, tak to trzeba Łóżkiem trawa, dachem drzewa Z wiatrem biegać i z ptakami śpiewać w glos Trzeba gonić, trzeba gonić swe marzenia A nie czekać ile trosk przyniesie los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Milego dnia moje kochana kwiatuszki...WBW❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam Was kochani serdecznie!!! Słoneczko świeci i jest na świecie tak pięknie, ze tylko życiem się rozkoszować, kocham gorące i słoneczne dni lata:-D I lubię mroźną białą zimę, pachnącą bzem wiosnę i złotą Polską jesień:-D Jednym słowem ... Kocham wszystkie cztery pory lata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kocham Oazę i jej WBW Bywalców👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ol !!! Piękne wiersze👄 Grazko👄 Różyczko👄 WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
:-D Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są tylko czarujący i nudni... Oskar Wilde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Aby koń był silny, należy go karmić, aby człowiek był silny, należy go uczyć. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży. Anonim Przysłowie osmańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Aby zapewnić sobie przychylność ludzi, lepiej zaoferować im coś dla żołądków niż dla umysłów. Albert Einstein List do producenta czekolady, 19 marca 1954r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Hej, hej !!! ja na czekoladę trafiłam , mniam ,mniam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Częstuj się kasienkO!To puste kalorie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Kalorie wirtualne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×