Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość sabina 57
cześć! Uciekłam przed deszczem:) Bym zmokła jak kura bo nie miałam parasola:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotota 55
Pozdrawiam Wszystkie dobre duszki w oazie życzę milej i spokojnej niedzieli...SMACZNEGO OBIADKU I wyśmienitego deserku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Witam WBW I przesyłam buziaki👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
🖐️ Egzamin z zoologii. Profesor wskazując na klatkę, która jest przykryta tak, że widać tylko nogi ptaka i pyta studenta: - Co to za ptak? - Nie wiem - mówi student. - Jak się pan nazywa? - pyta profesor sięgając po notes. Student podciąga nogawki. - Niech pan profesor sam zgadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
# 3 sierpnia - Pogoda na Nikodema - cały miesiąc deszczu nie ma. # Jak po lipcu gorącym sierpień się ochładza, to później zima twarda z wielkim śniegiem chadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
jurto:) # 4 sierpnia - Gdy ciepło na Dominika, ostra zima nas dotyka. # (Dominika także 6 i 8.08) # Kiedy w Dominika słońce grzeje, od ostrej zimy człek zemdleje. # Jak pada na Prokopa, zmoknie mendel, zmoknie kopa. # Na świętego Prokopa wyschnie młynarzowi przykopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Popadało i mi się chce żyć:) Zaraz mam więcej powietrza ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi zleciało już jutro 4 sierpień i okrągła rocznica mojego pobytu tutaj.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jakiś czas temu znalazłam stronę z darmowymi słodyczami. za wypełnianie ankiet, granie w różne konkurencje, zdobywamy punkty, które potem wymieniamy na nagrody. nagrodami są słodycze. ale żeby zdobyć nagrodę, tak naprawdę nie musicie NIC robić, bo za samą rejestrację dostaje się 100 punktów, które można wymienić na paczkę cukierków. jest bardzo dużo rodzajów do wyboru. są także takie firmy, jak kinder, twix, haribo, kitkat, fruit-tella, skittles, campino i podkreślam, że są to ORYGINAŁY, a nie żadne podróby. ja już jestem tam dość długo i już kilka razy dostałam nagrody, dostaje się je pocztą. więc jeśli chcecie, drodzy forumowicze, to zarejestrujcie się. naprawdę warto. oto link do tej strony: http://www.freesweetsite.pl/join.php?ref=2793 podkreślam, że strona jest sprawdzona przeze mnie już wielokrotnie. moi znajomi od niedawna też w to grają i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej..
ha ha aha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej..
spać mi sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, przyjechałam od dzieci , było super robiliśmy dużego grilla, były ryby, drób i boczek... To były rodzinne party.:) A dzieciaki mieli frajdę bo były lody i wata cukrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×