Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witajcie... Ja kocham słonko , ale już mi dopieka i proszę o cień...ha ha ha... ....Wieczorkiem upiekę sliwkowca już mam smak na to ciacho a śliwy takie dorodne:) Zycze wam pięknego wieczorku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
1 sierpnia - Jaki pierwszy, drugi, trzeci, taki cały sierpień leci. # Jakim pierwszy, drugi ćmi, takie sierpnia, września dni. # Jak na Piotra posuszy, lato jesień przesuszy. # Na świętego Polikopy grom popali kopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 2 sierpnia Jakim pierwszy, drugi ćmi, takie sierpnia, września dni. # Na święty Gustaw kopy w polu ustaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jakso! fajna ta piosenka ,a przyjaciele na urlopach ,;) ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Zapraszam na lody! I piwkoYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Jzabello, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam Milutko [usta👄 Ja dziś leniuchuje i dobrze mi z tym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Wiec kawkę podaje i ciasto kruche ze śliwkami i bita śmietanką... (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zycze wszystkim miłego dnia i die obiadek gotować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Koszyk jabłek Oczom miły i ustom wyborna uciecha - Owoc ścigły, co słodko wargom się uśmiecha. Chwalę jeden, gdy piękny - wielu-m niclakomy. A że dziś wieczór koszyk pleciony ze słomy Pełny jabłek tak szczęsnej dodał mi ochoty, Ze zmierzch mi się jaśniejszy zdaje niż dzień złoty: Me sprawił tego owoc złoty i różowy, Jeno ślad na nim drobny, znak tajnej umowy. Bo matka mojej miłej, doszedłszy znienacka, Iż co dzień wieczór z domu wywabia ją schadzka, Zamknęła ją przy krośnie w izbie, a zasuwa Drewniana nad niechętnym posłuszeństwem czuwa. Lecz gdy zajęte oczy i dłoń, która ściegi Tka barwne, myśl miłosna, wolna, śni wybiegi: Uwięziona otwarła swoją wonną skrzynię, Gdzie wśród szatek śpią jabłka; jabłkom na łupinie Nagryzła ślady zębów jak perły różańca Równych; pod oknem czekał jabłek cień wysłańca, By mi od nieobecnej przyszły w naszej porze Miast pocałunków, których przysłać mi nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jestem , było milo , ale się skończyło... Teraz na działce mam roboty , muszę rękawy zakasać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam serdecznie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Żona zmusiła Kowalskiego do przysięgi: -Tu klękaj i przysięgaj, że już więcej pić nie będziesz. -Klęczy Kowalski i przysięga: -Już więcej pić nie będę, ale mniej też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Sara Naomni Jesteś tego warta Upływa szybko życie, Nikt nie staje w zachwycie. Biegać, jeździć, załatwiać, brać, kupować, sprzedawać. Informować, przyjmować, reklamować, filmować, coś podpisać, mailować, zamknąć i szybko schować. Maszyna poszła w ruch, aż para bucha - buch. Kiedy słyszę w reklamie: Chcesz być piękna, kochanie, kupisz ten krem do czarta, bo jesteś tego warta! Jak to? I tylko tyle?! A poezji motyle, czy mojej duszy tchnienie, a miłości pragnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×