Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dziewczyny jeszcze czwartek , piątek i urlop Juz daje mi w pracy ta gorączka popalić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśmian Bolesław - Wiersz księżycowy W księżycowy wniknąć chłód wejść w to srebro na wskroś złote w niezawiły śmierci cud i w zawiłą beztęsknotę Był tam kiedyś czar i śmiech tłumy bogów w snów obłędzie- było dwóch i było trzech- lecz żadnego już nie będzie! Został po nich rozpęd wzwyż i ta oddal bez przyczyny i ten złoty nadmiar cisz- i te srebrne szumowiny.... Tam bym ciebie spotkać chciał tam się przyjrzeć twemu licu! Własnie dwojga naszych ciał brak mi teraz na księżycu! Noc oodycha naszą krwią, krew podziemną płynie miedzą... Nasze ciała teraz śpią- nasze ciała nic nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
hallo! Wszyscy już śpią, bo ja jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Idzie facet koło śmietnika, patrzy - a tu leży baba. Podchodzi do leżącej baby, szturcha ją nogą. Baba poruszyła się. Facet ogląda ją z każdej strony, wreszcie mówi: - E! Baba, powiedz aa! - Aa. Facet podszedł z drugiej strony i mówi: - E! Baba, powiedz be! - Be. - Nic z tego tego nie rozumiem, ktoś całkiem dobrą babę wypierdolił na śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi babcia do doktora - Na co się pani skarży? - Mam tą chorobę na 'k'... Lekarz wymienia różne choroby ale babcia nic sobie nie przypomina, aż: - Już wiem! kleroza! - Mówi się skleroza, babciu! - Widzi pan doktor? Już o tym też zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Piwo na otwarcie YYYYYYYYYYYYYYYYYY Mam:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi gruba baba do lekarza - Panie doktorze, łykam te tabletki, łykam, ale nie chudnę. - To niemożliwe! A bierze je pani, tak jak kazałem, dziesięć razy dziennie? - Oczywiście. Jedną po każdym większym posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi baba do lekarza i narzeka, ze rosna jej wlosy na piersiach. Lekarz prosi babe aby opisala szczegolowo gdzie te wlosy rosna. Baba mowi, ze wlosy zaczynaja sie na piersiach, przechodza przez brzuch az po same jaja. ha ha ha h aha ! Dobranoc ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE KTO MA OCHOT I JUŻ PRZYJECHAŁ NIECH PISZE PO URLOPIE POCZYTAMY:-D MNIE OD JUTRA NIE BĘDZIE DZIŚ OSTATNI DZIEŃ PRACY HURA !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACH JAKI JA MAM DOBRY HUMOR.... NAJPIERW 2 tygodnie Hiszpania , potem u teściów urlop rodzinny..... DO USŁYSZENIA.... Pewnie nie będę miała czasu już do oazy wpadnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witam i pozdrawiam ....... Listeczku miłego urlopu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Szydzik Zofia gdzieś między nieba lazurem a zielenią ziemi dalej na wschód gdzie pomarszczone tafle jezior przetykane odbiciem lasu krzyk kormorana przegania noc by świt mógł wyłonić się z welonów mgieł daremnie szukać śladów stóp na piaszczystych leśnych plażach zmyła je woda wygładził szkwał wspomnienia przetarły swój Jedwabny Szlak to jedyny szlak pewności zdarza się raz i tylko raz – choćby – przyszło żyć po wielokroć w trzcinach bezlitośnie wyje czas przekrzykując śpiew wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Staff Leopold Alfabet morza Tęskniąc za ziemią fala głosi swe rozpacze Surm i trąb wrzawą, skrzypiec żalami i fletu, Szumi, szemrze, szeleści, szepcze, łka i płacze, Jęczy, wzdycha wszystkimi dźwięki alfabetu. Aż gdy na śmierć znużona przewlekłą rozłąką, W objęciach lądu wreszcie omdlała przylega, Kona wzdłuż brzegu długą pian srebrnych koronką, Pisząc w piasku: omega, omega, omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF! jak gorąco oooooooooooooooooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Epoka kamienia łupanego-szkoła. Nauczyciel pisze coś na tablicy i wtedy słychać wielki huk A nauczyciel na to : -Dzieci Tyle razy mówiłem, żebyście nie rzucali ściągami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Koło kobiety stoi w autobusie pijany mężczyzna. Ona patrząc na niego z pogardą mówi: - Aleś się pan uchlał! - A pani jest strasznie brzydka! I dodaje z triumfem: - A ja jutro będę trzeźwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Doktor Frankenstein wchodzi do pokoju swego potwora, prowadząc ze sobą obrzydliwą czarownicę i mówi: - Tak jak chciałeś, przyprowadziłem ci narzeczoną. Może nie jest zbyt urodziwa, ale jest jedyną kobietą, która na widok twojego zdjęcia nie zemdlała ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Wybywam na basen... Nie idzie w domu wyrobić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Różyczko! cudeńka nam tu prezentujesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam Wszystkich👄 Listeczku zycze Ci miłego urlopu i wspaniałego wypoczynku... U mnie zbiera się na burze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Sobek ŻYCIE Życie to dar ale nieraz jest to walka z losem jakie przynosi nam życie,trzeba być też silnym w życiu by móc powiedzieć że szło się przeż życie walcząc,bo to by przetrwać je godnie potem to procentuje w późniejszym czasie dla innych to może być przykładem walki by się nie podawać losowi,a dla nas powód do dumy i może nasze pokolenia bedą brały przykład z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×