Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość wera000
do ... OL \"\") (**)Dziekuje Ci .. wspaniała stronka z piosneczkami .. Az miło na serduchu .. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OL, jakaś ty słodka👄 Juz w oazie pachnie kawa...:) my tez już od szóstej ze szwagierka na nogach ,,,, szykujemy prowiant nad jezioro... Porobiłyśmy sobie nawzajem fryzurki i zaraz panów obudzimy , a po śniadanku w drogę:-D I będzie komu w drogę temu czas,,,,ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Miłego dnia ....wszystkim życzę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Czekoladowego loda z chęcią poliżę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
witam ! Wpraszam sie na lody :) Czy mozecie mi podpowiedziec jak robi sie te piekne kwiatki i serdyszka :) Nie mam pojecia , ! Chciałabym zostać tu z wami moi mili , ale czy moge ? jestem z XX wieku , poczytałam i mi pasuje ! jestescie wszyscy mili i naturalni ! Podoba mi sie ta stronka ! Tylko nie wiem jak potem mam Was szukać ? Nie miałam dłuuugo internetu .. bałam sie .. :( i mało wiem na te tematy ! jesli ktoś moze odpowiedzieć .:) bede wdzieczna - prawie 50latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
👄 ❤️ ucze sie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
💤 ... [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
przepraszam , ze zasmiecam , ale tak pragne nauczyć sie , a w tej chwoli nie ma komu mi podowoedzieć ..pewnie wszyscy nad wodą ! Pozdrawiam ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
WITAJCIE WBW jestem szczesliwa i przerazona.Wlasnie sie spakowalam.JAK JA DOJADE DO DOMU ? walizy dwie, dwie torby podreczne, jedna z kompem druga z papu, torebka ,........ nie mam pojecie !!! dlaczego mam tylko dwie rece ? Jutro powrot do domu o 18.20 wyjazd a w domku bede we wtorek po12.... cala noc ... upal, autobus .... ale potem ...... moje corcie !!!!i PREZENTY .....oj bedzie radosc !!!!! Witaj ona123456!!!! pewnie ze zapraszamy !!!!WITAJ W NASZEJ OAZIE. Mysle , ze wszyscy tak jak ja chetnir Cie powitaja !!!! Nie boj sie internetu. to nic strasznego.A jak boisz sie ze nas zgubisz, najlepiej na gornej listwie kliknij Ulubione / tak to sie chyba nazywa w polskim kompie/i tam zapisze sie link do nas bezposrednio.Wtedy bedziesz sobie klikala ulubione i otworzy sie lista ,najedziesz myszka , klikniesz i juz nas masz!!! Natomiast kwiatki i serdeszko to niestety nie moja dziedzina,nie umiem Ci podpowiedziec, chociaz ktos na naszej oazy podal mi link , ale ja jakos nie opanowalam tej sztuki do konca.Szkoda ze nie ma na Kafeterii jakiejs pomocy, ale co tam ... WAZNE ZE JESTESMY !!! I ZE ZBIERA SIE GRUPKA KTORA NADAJE NA TYCH SAMYCH FALACH !!! i pryepraszam bardzo, ale moglabys/moglbys okreslic sie czy Ty Pan czy Pani / bo ja tepa glowa z loginu widze Pania , a z tekstu Pana .BUUUUUUUUUUU W Germanii goraco jak w piecu.Jade pozegnac miasto!!! DO WIECZORKA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
28 lipca - Słońce mocno przypieka, burza niedaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam kochani. Wróciliśmy do domku , spoceni jak myszy:-D Ale u teściów było wspaniale ... Jeszcze tydzień i ja wyjeżdżam , w końcu doczekam się urlopu:) Wiecie jak taka gorączka to się nic nie chce.... mnie dziś to nie chce się nawet palcami ruszać.... hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko, życzę Ci kochana szerokiej drogi 👄 Naciesz się córciami i pozdrów je od nas.... Zycze Tobie szczególnie cudownego urlopu... A potem wracaj do do nas i Oazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Teraz można oddycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×