Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pod Bud膮 Kiedy us艂ysz臋 dobre s艂owo Kiedy mi rzucasz dobre s艂owo Kiedy us艂ysz臋 s艂owo dobre To dach wyrasta mi nad g艂ow膮 I nawet strach ma oczy modre. Wok贸艂 spadaj膮 z drzew miesi膮ce Lecz ja je sprz膮tam bez 偶alu I mocno zwi膮偶臋 koniec z ko艅cem I b臋dzie pi臋kniej ni偶 w wersalu. Ty jednak milczysz niby zegar W kt贸rym kuranty s膮 zakl臋te. Pewnie si臋 nawet nie spodziewasz 呕e we mnie co艣 za chwil臋 p臋knie. Czy winna jestem czy bez winy W tych sprawach 艂atwo si臋 pomyli膰. Ale uwa偶aj by kto艣 inny Nie m贸wi艂 do mnie w takiej chwili. Bo gdy us艂ysz臋 dobre s艂owo Kt贸rego bardzo mi potrzeba. To dach uro艣nie mi nad g艂ow膮 A oczy wzlec膮 a偶 do nieba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wesolowski
hej, hej, dzio艂chy!!!Wpadaj ta...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wesolowski
. Te opolskie dzio艂chy Wielkie paradnice Kaza艂y se poszy膰 Czerwone sp贸dnice ...la la lala la la......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pi臋knie pan gra
:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fircyk w zalotach......
cze艣膰! CZE艢膯!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fircyk w zalotach......
Posmijta sie trochu... ha haha ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale si臋 u艣mia艂am
:D:D:D dzi臋ki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czas na kaw臋:) `*.*麓篓) 赂.•麓赂.•*麓篓) (赂.•麓 (赂.•` (`*•.赂 (`*•.赂 赂.•*麓) 赂.•*麓) `•.赂(*)DZIE艃 DOBRY (*) (赂.•*(赂.•*麓篓篓篓篓`*•.赂)*•.赂) ___________________ O O O O O ________________ O O ______ O O ________________ O __________ O ________________ O __________ O ________________ O __________ O ________________ O ____ O _____ O ________________ O ___$$$$___ O ________________ O __$$$$$$__ O _____))____$$___ O _$_$$$$$$_$_ O ____)_)___$$$$__ O __$______$__ O _____((_____$$$__$$$$$$$$$$$$$ ____(;)______$$$$$$$$$$$$$$$●$ ___((__)((_$__$$$$_$$$$$$$$●$$$ _________$_$_$$$$_$$$$$$●$$$$$ $$●$$$●$$__$_$$$$_$$$$$●$$$$$$ _$$●$●$$__$__$$$_$$$$$●$$$$$$$ __$$●$$_$$____$$_$$$$●$$$$$$$$ ___$●$__________$$$$●$$$$$$$$ ___.$$____________$$●$$$$$$$$ $$$$$$$$$$__________$$$$$$$ __$$$$$$___________$$$$$$$$$ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
(.•麓 `*.*麓篓) 赂.•麓赂.•*麓篓) (赂.•麓 (赂.•` (`*•.赂 (`*•.赂 赂.•*麓) 赂.•*麓) `•.赂(*)Milego wieczorku ! nie mam czasu ale o Was pami臋tam:-D (*) (赂.•*(赂.•*麓篓篓篓篓`*•.赂)*•. I

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
.^v^.....^v^......^v^..... ……………......^v^.......^v^ __^v^_____________$____ ^v^___________$______$_________$ ___________ $_____$________$ ______$_____$$___$$______$$ _______$$___$$$_$$$___$$$$____$ _$______$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ ___$$$__$$${{{{{{{{$$$$$$$$$$ ____$$$$$_{{{{{{{{{{_$$$$$ _______$____@ & @_____$$$ ____$$$$_____(_)______$$$$$$ _$$$$$$$$___( ~~ )___$$$$$$$$$ ________$$$_________$$$$$$_ _____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$____ ___$$$___$$$$$_$$$$___$$_$$_ _$$_____$$$$____$$$_____$__$$ ______$$_________$$______$___$ _____$____________$______$____$ ____$_____________$_______ **♥*Czas szybko leci,.'* *'.,Pogoda si臋 zmienia,.'♥ ,.'♥,A ja przesy艂amdla Was WBW:) ,.'** '.,*Cieplutkie pozdrowienia,.'*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja was lubie
Pozdrowienia od Ja was lubi臋... I buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja was lubie
wysy艂am Wszystkim serduszka... 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 Nie mam czasu was poczyta膰:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimoczesc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×