Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Jest taka noc , która nie zna snów , jest taki świt , który szary znów, jest taki dzień,który w cień ucieka i w zamyśleniu tylko zmierzchu czeka , jest taki wiatr ,który burze niesie , co huczy w sercu ,jak w tym czarnym lesie . Jest taka radość, którą łzy zabiorą i takie smutki ,co u progu stoją, i takie męki , co przygniotą Ciebie , i takie serca , co wesprą w potrzebie, i ciepłe donie, co Twą dłoń uścisną, aż niepokoje wszystkie znów gdzieś prysną . Jest taka dobroć , co serce ogrzeje , przyniesie radość i nowe nadzieje , i nową wiosnę ,która budzi życie , jej świergot ptaków w woń bzów o świecie, która urodą duszę rozpromieni, by kwiaty nieba rozsiewać po ziemi . / Zofia Ewa Szczęsna /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem DO JUTRA KOLEŻANKI I KOLEDZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Za zdrowie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM OAZOWICZÓW ! "Marzec" To marcowi zima w głowie, to wiosenne harce. Chce być lutym, albo kwietniem, byleby nie marcem! Śniegiem prószy, a po śniegu deszczem tnie ukośnie. Czy to wiosna? Czy to zima? Po prostu przedwiośnie. Choć z dniem każdym coraz wcześniej słoneczko rozbłyśnie, choć z pod śniegu się wychyla najpierwszy przebiśnieg, marzec boczy się na wiosnę, marzec już nie czeka i lodowa kra odpływa po zbudzonych rzekach. Autor nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisława Sośnicka » Jeśli mnie serce oszuka Gdzieś Ty był - przez wszystkie lata, gdy Cię nie znałam Gdzieś Ty był, gdzieś był, gdzieś był Wiesz, czasem dawniej dzień przepłakałam Przyjaciół w sumie wielu nie miałam Że będę sama bardzo się bałam Ja, o ja O, tak zakochać chciałam się Tyle lat czekałam na ten dzień O, już na oślep chciałam biec Z byle kim podzielić życie swe Gdy nagle... Ziemia spod stóp mi uciekła By zaprzeczyć zabrakło mi sił Wciąż pytałam, to jedno pamiętam Gdzieś Ty był, gdzieś Ty był O, tak, tak zakochałam się Jeśli mnie serce oszuka A jeżeli mnie serce oszuka Będzie źle, będzie źle, będzie źle Gdzieś Ty był - przez wszystkie lata, gdy mnie nie znałeś Gdzieś Ty był, gdzieś był, gdzieś był Wiesz, dawniej często zasnąć nie mogłam I przez telefon nocy pół plotłam Wiedziałam jednak - muszę Cię spotkać Ja, o ja O, tak zakochać chciałam się Tyle lat czekałam na ten dzień O, już na oślep chciałam biec Z byle kim podzielić życie swe Gdy nagle... Ziemia spod stóp mi uciekła By zaprzeczyć zabrakło mi sił Wciąż pytałam, to jedno pamiętam Gdzieś Ty był, gdzieś Ty był O, tak, tak zakochałam się Jeśli mnie serce oszuka Komu szalik robiony na drutach Komu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam biesiade DZIEN DOBRY Jarzebinko Za sliczny wiersz Rozkoszny dzien... Spacer Przechodząc kiedyś, z rana, po zielonej łące, Wdychałam zapach trawy i kwiatów pięknie pachnących, Nad moją głową, wesoło ptaki w swoim tańcu fruwały, Promyki słońca cieplutko, twarz moją muskały. Napawałam się, tym pięknym, porannym widokiem, Idąc powolnym i równym krokiem, Ostrożnie omijałam wędrujące mrówki, Które wyznaczały swoje własne dróżki, Przy łanach zbóż na moment przystawałam, Zapachem świeżego chleba, się delektowałam, Modraki i maki, jak kolia, podkreślały niwę złotokłosą, Błyszczały przepięknie, pokryte poranną rosą. Spłoszyłam niechcąco, dwa młode zające, Które uciekły w trawę, na pobliskiej łące. Na horyzoncie chmurki się pojawiły, Biało-szarą szatą, słonce przysłoniły, Musiałam wracać, by zdążyć przed deszczem, Jednak postanowiłam, że wrócę tu jeszcze! Aleksandra Szrejder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam czytać tez biesiadę i nie mogłam się oprzeć tym pięknym wierszom... skopiowałam i stąd ta pomyłka... przepraszam... A swoją drogą to dziewczyny tu fajnie piszą polecam... Temat: BIESIADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
( Prawie) WIOSENNE POZDROWIENIA ! 🌼 Mam szczęście! krzyczą dzieci chwytając piłkę z nurtów wody a ono - na niebie świeci roześmiane złotem - młode wyciągnij rękę - zamknij płonący krążek w pięści i głośno - głośno krzyknij - mam szczęście . (H. Poświatowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
"Kobieta jest najsłabsza gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana..." /Erich Osterfield/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
"Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać." /Paulo Coelho/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Mile koleżanki i koledzy pozdrawiam was wszystkich i życzę miłego wieczorku👄 Listeczku , mnie tez już bardzo ckni się za wiosną :) Lubie biegać po soczystej trawce , lubię poczuć piasek pod stopami :):) na plaży oczywiscie:) Śnieg tez już na bosych stopkach czułam... Tak bardzo lubię latać na bosaka , bo wtedy czuje się jak dziecko:) Pamiętam tez doskonale chlapanie nóg w kałużach i babranie w błotku... Przecież to taka wspaniałą maseczka dla stopek...nieprawdaż ? ha, ha ha . zachowuje się dokładnie jak dziecko... Widocznie cały czas siedzi w nas coś z dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Milo witam i zapraszam na herbatkę cytrynowa:-D (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> ... Jeszcze chwilka , jeszcze moment i marzannę zatopimy...Bęc :) A niech tam, i mnie spieszno do wiosny... Miałam myc okno , ale tak zaczęło wiać dzisiaj , ze chęć mi odeszła... MM mówi , ze jeszcze miesiąc do świąt i on to za mnie zrobi...:) Milo z jego strony, ale pytam kiedy ?? ? Kiedy biedak wraca tak późno... Ale jeszcze będą piękne dni i ja na mycie okien na taki upoluje...hi hi hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W górze tyle gwiazd W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci muszą spać... Ach śpij kochanie Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz Czego pragniesz daj mi znać Ja ci wszystko mogę dać Więc dlaczego nie chcesz spać? Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie A ty jedna tylko nie... Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×