Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotna50
"..UŚMIECH JEST NAJPRAWDZIWSZYM, KIEDY ŚMIEJĄ SIĘ OCZY..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
Przyjmuj każdego człowieka takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami. C. Flaischlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
Otwórz swoje serce dla radości Jest taki smutek, który przychodzi wtedy, kiedy za bardzo przywiązujemy się do siebie i do przedmiotów. Wtedy, kiedy gniewamy się na ludzi, o których myślimy, że za mało nas cenią. Mamy żal, że na świecie jest tak okropnie i że to właśnie nam źle się powodzi. A przecież jest tyle drzew i kwiatów, takie mnóstwo ptaków i motyli, łąk i lasów. Tyle cudownych rzeczy wokół nas, które tylko czekają na to, by uzdrowić człowieka z jego smutku. Naucz się nazywać po imieniu drzewa i kwiaty, ptaki i ryby, w imię Boga. Otwórz swojego ducha dla światła, otwórz swoje serce dla radości. ===Phil Bosmans===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
piękna ta Czarna madonna, wiersze tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
lubię się u was odprężyć...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKALDOWIE:) Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty. Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż, Puszcza wiosną pierwsze pędy już. Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram, I na spacer poszedł sobie sam. Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć, By zieloną wiosnę w głowie mieć. Wiosna - cieplejszy... Ktoś na niebie... Portret dziadzia... Wiosna... wiosna... wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest naprawdę, piękny, słoneczny pierwszy dzień wiosny... Zaczynam już od dziś wiosenne porządki ... Piorę właśnie firany i zasłony i zaraz będę myc ramy okienne , potem wypucuje szyby,lustra i obrazy:) zmieniam tuz pościel , poukładałam w szafie i wietrze , wietrze, wietrze...I to jak na dziś wszystko:) Nie będę się przemęczać w następny weekend przyjdzie czas na salonik , kuchnie a potem następny na pozostałe pomieszczenia... życzę wszystkim bez wyjątku pięknej , slonecznej wiosny i miłego piątku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Iwaszkiewicz: Nim przyjdzie wiosna Nim przyjdzie wiosna, nim miną mrozy, w ciszy kolebce - nade mną sosna, nade mną brzoza witkami szepce. Szepce i śpiewa niby skrzypcowa melodia cicha, melodia nowa, której nie słychać, która dojrzewa. Tak się zapadam jak w śniegu puchy w jesienne liście i tylko duchem słucham i badam czy noc nadchodzi czy świt się rodzi, czy rzeczywiście? I tylko przez sen wyciągam ręce - to mnie nie budzi, nie chcę nic więcej – bo wiem, że jestem w nieskończoności, w morzu miłości do ludzi. Dobrze , ze już jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek 67
Dzień dobry.. Ja tez ciesze się wiosenka... W ogrodzie można coś dłubać... Bo ja nie domator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Wiosennie witam WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
ciesze z nadejścia wiosny... ale tak najbardziej to kocham jesienne wieczory i oczekiwanie na Boże narodzenie... Dziwne to !? ale tak mi się porobiło z biegiem minionych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Zbiegiem upływu minionych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
„Dzisiaj słoneczko Tak zaświeciło, Że aż na duszy Robi się miło. Czekamy Wszyscy, By piękna wiosna Dużo radości Dla Nas przyniosła”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
"Nie śpiesz się,nie zamartwiaj. Przybyłeś na ten świat jedynie z krótką wizytą. Dlatego nie zapomnij schylić się i powąchać kwiaty..." /Walter Hagen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej ! Znacie to? Sposoby na ptasią grypę: 1. Nie chodzić spać z kurami. 2. Nie siadać na jajach. 3. Nie rzucać pawiem. 4. Nie wycinać orła w progu. 5. Uważać na wylatujące gile. 6. Nie pić na sępa. 7. Nie bawić się ptaszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszła:):):) Wiosna W kalendarzu wiosna nastała, Za oknem śnieg wciąż pada, Ironia losu bywa jak zniewaga. Wiosna piękną porą roku bywa, Jednak nie zawsze jest o nas troskliwa, Nie zawsze bywa tkliwa i urodziwa. Nie ważne, kiedy, ważne, że niebawem, Ujrzymy wiosnę z jej zakwitającym kwiatem, A tuż po nim przywitamy się z latem. Każda pora roku jest pełna radości, Lecz wiosna bywa ostoją w miłości. Autor nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakkolwiek się w życiu wiedzie, niech Was sen dzisiejszy nie zawiedzie. Oby był najwspanialszy i cuda sprawił, by to co los zepsuł w te noc naprawił _DOBREJ NOCKI_ Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Kochani no i nadeszła. A pamiętacie nasza wiosenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
No to za wiosenkę, grazkę, zwykłą kobietę I wszystkich co nas opuścili ha ha ha YYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
a drugi za zdrowie tych co zostali YYYYYYYYYYYYYYYY pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie psiapsiółki! Pogoda słoneczna to spacery wam w głowach ?:) A może wiosenne porządki w ogrodach , podwórkach i domkach? Ja już na chlebek zapracowałam...ha ha ha... Skopałam 2 zagonki pod cebulkę... A teraz piekę bułeczki drożdżowe z twarożkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz czas na wiosnę Więc w sercu ją mniej Bierz życie z radością I często się śmiej Bo w życiu liczą się tylko dni W których gości uśmiech a nie łzy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W powietrzu czuć wiosnę, co po śnie zimowym, jak długim letargu do życia się budzi. Jeszcze sypie śniegiem, jeszcze lodem mrozi, ciepło z zimnem splata - jednak już nadchodzi. Tak bardzo cię czekam, szczególnie w tym roku, oczy me uraduj jasną swą zielenią. Zawieś na gałęziach liście, kwietne pąki, rzuć świeże kobierce na uśpione łąki. Wiosno ! daj otuchę swym młodzieńczym tchnieniem, oddal mój niepokój, - myśli uciszeniem. Przynieś proszę z sobą, nową radość bycia, nadaj sens istnieniu w tym bezsensie życia. Przyjdź w wianku z pierwiosnków na głowę włożonym, w sukience utkanej z mgiełki nad wodami, dotknij swoją różdżką, rozsiej radość wokół, zabierz mą samotność a przywróć mi spokój (Krystyna Jabłońska )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Kochani ! teraz tak się oziębiło, ze kaloryfer na całą parę podkręciłam.. figiel marzec płata figle.... hi hi hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×