Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

"Wiosnę ! Widać wszędzie, czuć jej ciepłe wiatru tchnienie, śnieg zamienił się w kałuże, zima poszła w zapomnienie. Żółto krzyczą kaczeńce na łące, Bocian liczy pogłowie swych żab, Skowronkowa znów lata za dzwońcem, Jaki piękny na wiosnę jest świat" Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Witam milo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiij
Aby być bogatym, należy mieć krewnego w domu diabła. Anonim Przysłowie toskańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Górniak - \"To nie ja\" słowa: Jacek Cygan) Świat mój tak zwyczajny Pod niebem biało-czarnym Ludzie są wycięci z szarych stron Ze środka ksiąg Piękni są z romansu tła Zmęczeni tylko z gazet A ja ... jestem białą, czystą kartką Pośród Was To nie ja byłam Ewą To nie ja skradłam niebo Chociaż dosyć mam łez Moich łez, tylu łez Jestem po to, by kochać mnie To nie ja byłam Ewą To nie ja skradłam niebo Nie dodawaj mi win To nie ja, nie ja Nie ja! ... Jestem Ewą Niebo wieje chłodem Piekło kłania się ogniem do stóp A ja ... papierowa marionetka, muszę grać To nie ja byłam Ewą To nie skradłam niebo Chociaż dosyć mam łez Moich łez, tylu łez Jestem po to, by kochać, wiem... Zanim w popiół się zmienię Chcę być wielkim płomieniem Chcę się wzbić ponad świat Hen, do gwiazd Ogrzać niebo marzeniem. POZDRAWIAM CIEPLUTKO WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Biedny boi się krewnych, a bogaty złodziei. Anonim Przysłowie chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////
//////////////////////////////// ////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
ŻYCZĘ wbw MIŁEGO WEEKENDU:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Geniusz życia Być kobietą znaczy : dawać życie, kochać, cierpieć, tęsknić, marzyć, walczyć, bronić i ochraniać. Być kobietą to : być damą, panią, pracownicą, gwiazdą, szefem, wodzem, zwykłą wyrobnicą Być kobietą to : rozumieć, współczuć, pomóc i przebaczać, więcej dawać niż otrzymać, wdzięczności nie patrzeć Być kobietą znaczy : w labiryncie życia znaleźć dobrą drogę, to w ciemności znależć promień światła i z popiołu wybrać ziarnka maku Przez poetów wciąż jest opiewana pędzel malarza ukaże jej piękno dzieło rzeźbiarza kształty wydobędzie czczona, sławiona lecz i potępiana Kobieta. Jest zawsze i wszędzie Geniuszem jest myśliciel, wynalazca, artysta, poeta lecz geniuszem życia jest właśnie kobieta. ...Zofia Kobyłecka... ....POZDRAWIAM CIEPLUTKO WBW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
- autor nieznany - "Świat jest dużym człowiekiem(...)" J.A. Artze ŚWIAT JEST DUżYM CZłOWIEKIEM A CZłOWIEK MAłYM ŚWIATEM [J.A. ARTZE przeklad z fr. Kamil Marek Sobtxak] świat jest dużym człowiekiem a człowiek małym światem sercem świata jest słońce a słońcem człowieka serce słońce daje światu blask i ciepło a one są jak westchnienie i rumieniec, które człowiekowi daje serce. człowiek ma swój księżyc jasny, lecz zimny - w głowie; zaś palący ogień, lecz ciemny - w podbrzuszu. a oba razem stanowią jedność, jeden jest jak ciepło i blask słońca drugi jak życie i prawda z rozpalonego serca. tam na skrzyżowaniu dróg tam, gdzie spotykają się wszystkie czasy i zimny wiatr z północy i gorący wiatr z południa i wilgotny wiatr z zachodu i suchy wschodni wiatr tam właśnie Ty i ja zjednoczymy się w samym środku i zasiejemy drzewo miłości ty i ja, a dwa będą znaczyć jedność: nas dwoje będzie pniem i osią życia, nasze korzenie pogrążone w najgłębszych ciemnościach ziemi a nasze gałęzie dosięgną najjaśniejszych wysokości niebios a naszymi owocami będą słońce, księżyc i gwiazdy. i zobaczysz, jak ptaki, co pływają w delikatnych wodach przestworzy albo ryby co latają w gęstym powietrzu oceanów znajdą przy nas miejsce gdzie odpocząć założyć gniazdo i złożyć jaja i zobaczysz, że tak jak kwiaty nieba czekają zwykle na ciemną noc a gwiazdy łąk zwykle czekają na światłość dnia będą wtedy czekać razem na nasz wspólny śpiew Spijcie słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina56
Smutno tu i obco , wszyscy ci znani i nieznani:)odeszli , nikt już o sobie nic nie pisze , tylko tyle o tle :( Pozdrowionka i dobranoc , czasem jakiś wierszyk, tylko Różyczka jedna jeszcze pracuje tą samą i dawną metodą ... Smutno mi to powiedzieć c, ale czas chyba to zakończyć... Oaza pójdzie na spoczynek i powieli losy opuszczonych topików... Bo tak miedzy prawdą i szczerością nic się tu już nie dzieje ... ZEGNAJ OAZO; MILO BYŁO , ALE DLA MNIE SIĘ DEFINITYWNIE SKOŃCZYŁO ... Zostawię na pamiątkę serduszko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipko
Siemka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
❤️Wszystkim tym którzy tu jeszcze zajrzą życzę: ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ewakarp5.wrzuta.pl/audio/b26sOv645E/slawa_przybylska_-_gdzie_sa_kwiaty_z_tamtych_lat http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=501706 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=501815 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=501883 Jesteś kwiatem, który do życia się budzi, lecz nie zakorzenia się tu; jak piosenka, która się nigdy nie nudzi - z deszczu mnie prowadzisz do snu. Przez bezkresy morza do wieczności nieba, Aż po magię i światło gwiazd - martwić się przegraną nie trzeba, nie trzeba, skoro jeszcze przegrasz nie raz. Jesteś kwiatem, który do życia się budzi, lecz nie zakorzenia się tu... miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne
FOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulkakuka
apryla aprilis KU kU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulkakuka
prima aprilis!!! ku ku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////// ./////
W DNIU PIERWSZEGO KWIETNIA NIE SŁUCHAJ RADIA, NIE CZYTAJ GAZET. ZRÓB KOMUŚ FIGLA I NIE MYŚL, ŻE SIĘ POMYLISZ, BO TO DZIŚ PRIMA APRILIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Barka Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim; By łowić serca Słów Bożych prawdą. Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu, Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów. 2. Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce. 3. Ty, potrzebujesz mych dłoni, Mego serca młodego zapałem Mych kropli potu I samotności. 4. Dziś wypłyniemy już razem Łowić serca na morzach dusz ludzkich Twej prawdy siecią I słowem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. .........Jan Paweł II (Karol Wojtyła) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH!!! http://www.youtube.com/watch?v=MF3UAOIjkJM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************************************************** Odpłynął barką do Ojca w niebie, długa i znojna była to droga, zostawił nam serce pełne miłości, a ból i cierpienie zabrał do Boga. Przez okienko u Ojca w niebie, uśmiecha się do świata i lud błogosławi, nie płaczcie za nim kochane dzieci On odszedł, lecz samych nas nie zostawił. Jak dobry Ojciec kocha Swoje dzieci, będzie nas wspierał pomagał w potrzebie, a pokój który tak szczerze umiłował, wyprosi dla nas u Boga w niebie. „Miejcie odwagę żyć...” mawiał nasz dobry pasterz. Więc mimo ciężaru krzyża, nie ugnę się i dumnie żyć będę. A Ty gołąbku pokoju skrzydlaty przyjacielu. zanieś od nas do Papieża melodię radości, którą tyle razy wspólnie śpiewaliśmy, niech znowuż doleci do Niego, ABBA OJCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×