Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

[URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/2519/calluski1so3.gif Witam Wszystkich miłych. Nie było mnie 2 dni ale strasznie za Wami tęskniłam. Wpadłam tez tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłam po 12 godz. z pracy. Jestem strasznie padnięta. Widzę, że fantastycznie nam przybywa stron, pooglądałam stronki, przeczytałam fanstastyczne wiersze. Jak jak sie ciesze, że moge być tu z Wami. Dla Was wszystkich Rzucam wam uśmiech, jak kwiat - niech pachnie przyjaźnią... Rzucam spojrzenie przez świat - ciepłe i jasne. Będzie raźniej! I jeszcze słowo serdeczne, niech wspiera w trudnych chwilach - to są wartości odwieczne, nadzieja, nasza siła Pozdrawiam gorąco i życzę kolorowych snów oraz cudownych przebudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorową porą ślę masę 👄.... Posiedzę w milczeniu...ale w znajomym gronie...:) Dobrze mi tu...hmmmm 🌻 Heinrich Albert Anusia z Tharau Anusię z Tharau miłując i ceniąc Mam ją za życie swe, dobro i pieniądz. Anusia z Tharau zwróciła znów serce Do mnie w miłości i w słodkiej rozterce. Anusiu z Tharau, tyś skarbów niemało, Tyś moja dusza, krew moja i ciało. Choć różne burze przybędą nas chłostać. My potrafimy przy sobie pozostać. Choroba, smutek i prześladowanie Węzłem dla naszej miłości się stanie. Jako palmowe odgina się drzewo, Im bardziej grad je pochylił z ulewą, Tak miłość mocy nabiera i treści Przez krzyż, udrękę i wszelkie boleści. Jeśli rozdzieli nas jakaś potęga I będziesz żyła, gdzie słońce nie sięga, Pójdę za tobą przez morza i śniegi, Las i żelazo, i wraże szeregi. Anusiu z Tharau, słoneczko me złote, Życie swe wokół twojego oplotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/2519/calluski1so3.gif Witam Wszystkich miłych. Nie było mnie 2 dni ale strasznie za Wami tęskniłam. Wpadłam tez tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłam po 12 godz. z pracy. Jestem strasznie padnięta. Widzę, że fantastycznie nam przybywa stron, pooglądałam stronki, przeczytałam fanstastyczne wiersze. Jak jak sie ciesze, że moge być tu z Wami. Dla Was wszystkich Rzucam wam uśmiech, jak kwiat - niech pachnie przyjaźnią... Rzucam spojrzenie przez świat - ciepłe i jasne. Będzie raźniej! I jeszcze słowo serdeczne, niech wspiera w trudnych chwilach - to są wartości odwieczne, nadzieja, nasza siła Pozdrawiam gorąco i życzę kolorowych snów oraz cudownych przebudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich miłych. Nie było mnie 2 dni ale strasznie za Wami tęskniłam. Wpadłam tez tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłam po 12 godz. z pracy. Jestem strasznie padnięta. Widzę, że fantastycznie nam przybywa stron, pooglądałam stronki, przeczytałam fanstastyczne wiersze. Jak jak sie ciesze, że moge być tu z Wami. Dla Was wszystkich Rzucam wam uśmiech, jak kwiat - niech pachnie przyjaźnią... Rzucam spojrzenie przez świat - ciepłe i jasne. Będzie raźniej! I jeszcze słowo serdeczne, niech wspiera w trudnych chwilach - to są wartości odwieczne, nadzieja, nasza siła Pozdrawiam gorąco i życzę kolorowych snów oraz cudownych przebudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już młodą osobą... Ale to co przed chwila przeczytałam jest piękne... Wiem , ze takich cudnych wyznań nigdy już nie usłyszę, ale i przeczytać jest warto... Na pewno to wyznanie jest balsamem dla każdej kobiecej duszy... Brawo... Nie można wejść do Oazy:( Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już młodą osobą... Ale to co przed chwila przeczytałam jest piękne... Wiem , ze takich cudnych wyznań nigdy już nie usłyszę, ale i przeczytać jest warto... Na pewno to wyznanie jest balsamem dla każdej kobiecej duszy... Brawo... Nie można wejść do Oazy:( Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/2519/calluski1so3.gif Witam Wszystkich miłych. Nie było mnie 2 dni ale strasznie za Wami tęskniłam. Wpadłam tez tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłam po 12 godz. z pracy. Jestem strasznie padnięta. Widzę, że fantastycznie nam przybywa stron, pooglądałam stronki, przeczytałam fanstastyczne wiersze. Jak jak sie ciesze, że moge być tu z Wami. Dla Was wszystkich Rzucam wam uśmiech, jak kwiat - niech pachnie przyjaźnią... Rzucam spojrzenie przez świat - ciepłe i jasne. Będzie raźniej! I jeszcze słowo serdeczne, niech wspiera w trudnych chwilach - to są wartości odwieczne, nadzieja, nasza siła Pozdrawiam gorąco i życzę kolorowych snów oraz cudownych przebudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już młodą osobą... Ale to co przed chwila przeczytałam jest piękne... Wiem , ze takich cudnych wyznań nigdy już nie usłyszę, ale i przeczytać jest warto... Na pewno to wyznanie jest balsamem dla każdej kobiecej duszy... Brawo... Nie można wejść do Oazy:( Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[URL=http://imageshack.us]http://img152.imageshack.us/img152/2519/calluski1so3.gif Witam Wszystkich miłych. Nie było mnie 2 dni ale strasznie za Wami tęskniłam. Wpadłam tez tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłam po 12 godz. z pracy. Jestem strasznie padnięta. Widzę, że fantastycznie nam przybywa stron, pooglądałam stronki, przeczytałam fanstastyczne wiersze. Jak jak sie ciesze, że moge być tu z Wami. Dla Was wszystkich Rzucam wam uśmiech, jak kwiat - niech pachnie przyjaźnią... Rzucam spojrzenie przez świat - ciepłe i jasne. Będzie raźniej! I jeszcze słowo serdeczne, niech wspiera w trudnych chwilach - to są wartości odwieczne, nadzieja, nasza siła Pozdrawiam gorąco i życzę kolorowych snów oraz cudownych przebudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już młodą osobą... Ale to co przed chwila przeczytałam jest piękne... Wiem , ze takich cudnych wyznań nigdy już nie usłyszę, ale i przeczytać jest warto... Na pewno to wyznanie jest balsamem dla każdej kobiecej duszy... Brawo... Nie można wejść do Oazy:( Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorową porą ślę masę 👄.... Posiedzę w milczeniu...ale w znajomym gronie...:) Dobrze mi tu...hmmmm 🌻 Heinrich Albert Anusia z Tharau Anusię z Tharau miłując i ceniąc Mam ją za życie swe, dobro i pieniądz. Anusia z Tharau zwróciła znów serce Do mnie w miłości i w słodkiej rozterce. Anusiu z Tharau, tyś skarbów niemało, Tyś moja dusza, krew moja i ciało. Choć różne burze przybędą nas chłostać. My potrafimy przy sobie pozostać. Choroba, smutek i prześladowanie Węzłem dla naszej miłości się stanie. Jako palmowe odgina się drzewo, Im bardziej grad je pochylił z ulewą, Tak miłość mocy nabiera i treści Przez krzyż, udrękę i wszelkie boleści. Jeśli rozdzieli nas jakaś potęga I będziesz żyła, gdzie słońce nie sięga, Pójdę za tobą przez morza i śniegi, Las i żelazo, i wraże szeregi. Anusiu z Tharau, słoneczko me złote, Życie swe wokół twojego oplotę. Też miałam kłopoty z wejściem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Nareszcie, nie moglem długo tu wejść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiosenko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Fakir wracając od lekarza spotyka dyrektora cyrku. - I co powiedział panu lekarz? - Mam jakąś chorobę żołądka, od dziś muszę przestrzegać diety. Wolno mi łykać tylko tłuczone szkło. Ale o gwoździach i szablach przez najbliższy miesiąc nie może być mowy! ********************************************************************************* W parku na lawce siedzi mloda atrakcyjna dziewczyna i czyta ksiazke. Dosiada się do niej mlody chlopak. Chce ja poderwac. - Jaka ksiazke pani czyta? - "Geografie seksu". - I jaka jest glowna mysl tej ksiazki? - Ze najlepszymi kohcankami sa Zydzi i Indianie. - Pani pozwoli ze się przedstawie. Nazywam się Mojzesz Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja muszę się pożegnać ! Bo muszę rano wstać... A nie było można wejść na topik:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
: -D Idzie turysta przez góry i widzi bacę - trzymającego się jedną ręką gałęzi, a w drugiej trzymającego czytaną przez niego książkę. Turysta zagaduje: - Baco powiadają, że czynicie cuda? Baca przewracając drugą ręką stronę w książce odpowiada: - A tam, głupoty opowiadają.... ******************************************************************************************** Był wypadek w górach, rozbił się maluch o drzewo. Zebrało się dużo widowni, wreszcie przyjechała policja. Wypytują każdego z widzów czy widział jak to się stało. Nikt nic nie widział, aż jeden z nich zaproponował że zapewne Baca coś widział. Podchodzą więc policjanci do Bacy i pytają się: - Baco, widzieliście ten wypadek? - Ano widziołem. - Powiecie nam jak się ten wypadek stał. - Ano widzicie panowie to drzewo. - Widzimy - A oni nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór;) ja tak tu po cichutku poczytałam sobie poogladałam 🌼 jak zwykle pieknie \"rośniemy\", 120 stronek fiu fiu to nie byle co i za każdym razem jak zagladam to coś nowego pieknego ❤️ http://www.cukiernia-grzes.pl/oferta_zdjecia.htm myślę ze każdy wybierze sobie coś co lubi najbardziej;) a teraz zmykam jeszcze troszke popracuje - zaksięguję to i owo i jakąś pisoeneczke miłą przesyłam http://raaria.wrzuta.pl/audio/aoJkkbHzue/jeszcze_w_zielone_gramy_-_magda_umer miłej nocki i do juterka 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! ja tez jak mialam czas, to nie bylo wejscia do oazy... Teraz do kompa musi usiasc Jas... Jutro u mnie babiniec:-D Pozdrawiam i caluje was wszystkich bez wyjatku:-D Rozczarowanie👄 Piekna dzika rozyczko 👄 Sloneczko👄 Patheson,piekne wyznanie:) brawo podoba mi sie... Jasu cukierki smaczne👄 XL👄 Wybauszona👄 Waterlily👄 Saro👄 Alisario👄 Ol👄 Aliiss👄 Wanilio👄 Kasiu👄 Ja was lubie👄 Janno👄 Zlota jesienio👄 Granatku:-D👄 Wiecej nickow nie pamietam Sorry!👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 MILYCH SNOW:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ty nasza kusicielko, juz leci mi slinka na torty:-D Juz nie przeszkadzam popracuj kochanie dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Wpadłam tylko powiedzieć Dobranoc👄 Jasiu, dzięki, ze pytasz ja czuje się zdrowo... I tobie dożo zdrowia życzę... Widze, ze 120 stronkę otworzyłeś, cukierkiem się częstuję wspaniały:-D Ja ostatnio nie często bywam w oazie, ale przez to , ze mam gości ... Jutro wieczorem już wyjeżdżają. W weeked nadrobię zaległości... Pozdrawiam wszystkich śląc serduszka i buziaczki:-D ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXXL.
:-D Jasiu 64 Głupi Jasio Ojców dom pożegnał Głupi Jasio Szukać Wody życia rad nie rad. Stopy ścisnął swym niedobrym braciom, Którzy siłą go wysłali w świat. Schedę jego wezmą i zmarnują - Nic powiedzieć nie mógł, choćby chciał, Więc wyruszył w drogę pogwizdując - Starczy mu, że mowę zwierząt znał. Głupi Jasiu, Głupi Jasiu - śmiał się w lesie szczebiot ptasi - Prawda to, że ci rozumu brak! Woda życia nie istnieje A w obczyźnie nam zmarniejesz - Ale on przed siebie szedł i tak. Szedł za słonkiem tam, gdzie zachodziło; Pod stopami chrzęścił złoty żwir. Ale złoto Jasia nie olśniło, Wsłuchał się w wieczorny ptaków ćwir. - Idź - ćwierkały - Jasiu do stolicy, Gdzie umiera Król na łożu z piór. Uzdrów go wywarem z ziarn pszenicy, On ci władzę da i jedną z cór. Głupi Jasiu, Głupi Jasiu - Wabił w lesie szczebiot ptasi - Wszak bogactwo lepsze jest od bied! Nie istnieje Woda życia, Więc przynajmniej miej coś z życia: Ale on i tak przed siebie szedł. Ale on i tak przed siebie szedł. Nie chciał władzy Jasio, bo był głupi I nie myślał o najsłodszym z ciał, Boby się miłością, władzą upił, A on Wodę życia znaleźć miał. Zawędrował w osypiska dzikie, Gdzie się węże wiły mu u nóg. Uciekłby - kto mądry - przed ich sykiem, Ale Jasio syk zrozumieć mógł! Głupi Jasiu, Głupi Jasiu, Jeśliś nas się nie przestraszył - Idź przed siebie ścieżką na sam szczyt; Lecz nie zważaj na uroki, Nie oglądaj się na boki, Bo cię wtedy nie ocali nikt. Pnie się w górę ścieżką kamienistą Wśród upiorów, widm, bezgłowych ciał, Ale nie przeraża go to wszystko Bo nie takie bajki z domu znał. Widzi już na szczycie jak ze źródła Woda życia tryska srebrną mgłą - A przy źródle jeden z braci mruga: Popatrz Jasiu w dół, tam jest twój dom: Głupi Jasiu, Głupi Jasiu, Coś na złudę się połasił - Raz spojrzałeś w dół, jedyny raz: Na nic trudy, droga krwawa, Zniknął dom i brata zjawa I zmieniłeś się pod szczytem w głaz. Wraca teraz Głupi Jaś z kamienia, Pełznie drogą rok po roku - cal, Lecz przeminą całe pokolenia Nim pokonać zdoła złota dal. A, gdy dotrze już do domu kamień, Dzieciom ktoś opowie o nim baśń I pojawi się przy starej bramie Ożywiony baśnią Głupi Jaś. Głupi Jasiu, Głupi Jasiu, Rozumiałeś mowę ptasią, Ale więcej już rozumiesz dziś: W baśniach śpią prawdziwe dzieje; Woda życia nie istnieje, Ale zawsze warto po nią iść. Jacek Kaczmarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście... Jesteście niesamowite dziewczyny i chłopaczki:-D Zaraz poszukam na dobranoc wiersz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W noc jesienną - Kazimierz Przerwa-Tetmajer Na sine góry, na czarne bory Skoszone szare łany Pada księżyca światła mgławica Jak gdyby szron świetlany I ziemia cała w blask się ubrała i drzemie lśniąc srebrzyście a w ciszy sennej wicher jesienny szumi, kołysząc liście Jak żuraw bierze krople na pierze gdy brodzi po strumieniach i w głąb wszechświata z kroplą wylata i gubi ją w przestrzeniach Ty orlopióry wichrze ponury mącący leśną głuszę nad granit siny, w niebios głębiny weź z sobą moją duszę Po widnokręgu, z kręgu do kręgu przestrzennych fal niech płynie i gdzieś w nicości, w nieskończoności roztopi się i zginie... Dobranoc Państwo:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry:-D DOBRANOC PAŃSTWU:-D Kazimiera Zawistowska Jesienną nocą III O, przyjdź ty do mnie — bom dziwnie samotna, Noc się nade mną rozełkała słotna I dziwnie jestem tej nocy samotna... Strugami deszczu mży mgielna szaruga, Noc pełna cieni, wystygła i długa, Przedzgonnych psalmów snuje hymn pokutny, Łka w strunach deszczu w rytm niezmiernie smutny, W mgłach odrętwiałych łka swój hymn pokutny. I jak wid śmierci leci mi nad głową Ta noc rozgrana ulewą deszczową... O przyjdź ty do mnie — przyjdź w tę ciszę mroczną, A oczy moje przy tobie odpoczną, Oczy, zasnute mgieł oponą mroczną. I wzlecę w jasne oczu twoich głębie Jako za światłem tęskniące gołębie. I spiję niebo z gwiazd złotymi ćwieki!... I przymknę pijane rozkoszą powieki, Wypiwszy niebo z gwiazd złotymi ćwieki. ***+++ Jutro pogoda pod psem:-D Komputerowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Na mnie dzisiaj wypadło zaparzyc poranna kawke - więc dzbanek pysznej aromatycznej stawiam - nalejcie sobie do kubeczków http://www.digitalphoto.pl/pl/royalty_free_cds/kawa_zdjecia/index.php?foto=1609&PHPSESSID=d5bbc98c77313d5b671f34063455e3df nowy dzionek zaczynamy http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/ak18l1e4YG/anna_jantar_-_tyle_slonca_w_calym_miescie 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×