Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Waterlily
Brzydka dzi艣 pogoda, wieje i deszcz pada:( Po艂o偶臋 si臋 troszk臋, bo g艂owa mnie strasznie boli:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jednak wpadam tu w po艂udnie by zerkn膮c co tez Andrzeju napisales :) Wnioskuje ze skoro weszlam miedzy wrony musze krakac jak i ony.. wiem , ze na pomara艅czowo jeden pod drugiego podszywa sie, no ale skoro wygodny jestes, m贸wi sie trudno i kocha sie dalej :D Nie czytalam do ty艂u Oazy( skoro tak nazywamy to miejsce na kafe)ale my艣le Andrzeju , ze zaspokoisz r贸wniez moj膮 ciekawo艣c i powiesz kt贸r膮 osob膮 z kolei jestem tzn kandydatk膮 do wirtualnego flirtu Moze mlodsze maja wieksze szanse,a ja prosta kobieta nie stane na wysokosci zadania :) Nie wiem czym zwr贸cilam na siebie uwag臋 i czym to zasluzy艂am na Twoje mile slowa W moim wieku flirt ??? to czasem moze byc... hmm...hmm niebezpieczne moze nawet.. jak wyobra藕nia zbyt mocno zacznie dzialac to co wtedy hmm Pozyjemy zobaczymy, narazie spokojnie i z wyczuciem :) Przychodzi baba do lekarza - dawno Pani nie widzialem , a gdzie to sie Pani podziewa艂a - a chorowalam Panie doktorze, chorowalam pozdrawiam wszystkich , a powiedzcie mi co znaczy wbw ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) „Przed setkami laty do miasta przyby艂 ch艂opak o b艂臋kitnym spojrzeniu. Pozna艂 tu wyj膮tkow膮 dziewczyn臋. Delikatn膮 i spokojn膮.. o pi臋knych oczach, w kt贸rych ja艣nia艂 niepowtarzalny blask. Pewnego razu spotka艂 j膮 nad jeziorem. Siedzia艂a zamy艣lona i wpatrywa艂a si臋 swoje odbicie w tafli wody. Ch艂opiec poczu艂 wyj膮tkow膮 si艂臋, przyci膮gaj膮c膮 go do niej. Usiad艂 wi臋c i zacz臋li rozmawia膰. Dziewczyna wyzna艂a, 偶e podobne uczucie towarzyszy jej od momentu, kiedy zjawi艂 si臋 w mie艣cie. Sp臋dzali ze sob膮 coraz wi臋cej czasu, przesiaduj膮c nad jeziorem i rozmawiaj膮c o 偶yciu. Spokojna si艂a ci膮gn臋艂a ich ku sobie a oni nie wiedzieli czym jest. Pewnego dnia ukaza艂a im si臋 istota przypominaj膮ca dziewczyn臋. Z jej plec贸w wyrasta艂y pi臋kne skrzyd艂a a ubrana by艂a w liliow膮 szatk臋. -Jestem magiczn膮 istot膮, kt贸rych setki 偶yj膮 w tych wodach. Pragn臋 ofiarowa膰 wam podarunek, kt贸ry wy przeka偶ecie ca艂ej ludzko艣ci. Jeste艣cie bowiem pierwszymi lud藕mi na ziemi, kt贸rzy potrafili si臋 bezinteresownie pokocha膰 i odda膰 ca艂kowicie innej istocie. Tym podarunkiem b臋dzie wiedza o najpot臋偶niejszym uczuciu, jakie potrafi po艂膮czy膰 ludzi. O Mi艂o艣ci. I zacz臋艂a opowiada膰 a jej s艂owa nios艂y si臋 na ca艂y 艣wiat. Wpada艂y do dom贸w naruszaj膮c spok贸j ich mieszka艅c贸w i sprawia艂y, 偶e wsz臋dzie zapanowa艂o szcz臋艣cie.. ludzie zacz臋li si臋 w sobie zakochiwa膰, poznawa膰 czym jest 偶ycie z drogim sercu cz艂owiekiem i smakowa膰 jego rozkoszy. A dw贸jka m艂odych, kt贸rzy sprawili, 偶e 艣wiat sta艂 si臋 lepszy, nadal siedzia艂a zas艂uchana w s艂owa rusa艂ki, kt贸re brzmia艂y jak delikatne szemranie potoku. Gdy sko艅czy艂a m贸wi膰 po艂膮czy艂a serca zakochanym z艂ot膮 nici膮 i zanurzy艂a si臋 w jeziorze. Od tej pory ch艂opak z dziewczyn膮 codziennie przychodzili nad jezioro, siadali i rozmy艣lali trzymaj膮c si臋 za r臋ce. Przez wiele lat wiedli szcz臋艣liwe, wsp贸lne 偶ycie. Prze偶ywali razem smutki i rado艣ci codziennych dni, cieszyli si臋 sob膮 jak tylko potrafili. Lecz pewnego dnia dziewczyna zachorowa艂a. Z dnia na dzie艅 by艂a coraz s艂absza a lekarze nie wiedzieli co si臋 z ni膮 dzieje. Kiedy by艂o wiadomo ju偶, 偶e umrze, ch艂opak zani贸s艂 dziewczyn臋 nad jezioro i zacz膮艂 si臋 modli膰. Powoli z wody wynurza艂a si臋 istota, kt贸ra udzieli艂a 艣wiatu pot臋偶nej wiedzy o Mi艂o艣ci- pi臋kna rusa艂ka o delikatnych skrzyd艂ach. Zawis艂a nad pogr膮偶onym w modlitwie ch艂opcem i postanowi艂a ukoi膰 jego b贸l. -Poniewa偶 ukocha艂am was jak swoje dzieci, udziel臋 wam pomocy. Prawdziwa Mi艂o艣膰 wymaga po艣wi臋ce艅. Je艣li chcesz wi臋c aby istota, kt贸rej ca艂kowicie si臋 odda艂e艣, wyzdrowia艂a, musisz da膰 siebie jezioru, kt贸re mam pod w艂adaniem. Musisz zatopi膰 si臋 w tej przejrzystej toni i ofiarowa膰 mi swoje 偶ycie a wtedy ja pomog臋 twojej ukochanej. Lecz jest jeden warunek- nie mo偶esz si臋 z ni膮 po偶egna膰, nie mo偶esz nawet ostatni raz spojrze膰 w jej oczy. Wybieraj..- rzek艂a, a tym razem jej g艂os podobny by艂 do wzburzonego g贸rskiego strumienia, pokonuj膮cego ostre ska艂y i p臋dz膮cego na spotkanie nieznanemu. Ch艂opak uni贸s艂 g艂ow臋 i spojrza艂 na rusa艂k臋. Nie zastanawiaj膮c si臋 ani chwili wskoczy艂 do jeziora a ono zaja艣nia艂o ogromnym blaskiem, kt贸ry uzdrowi艂 dziewczyn臋. Rusa艂ka za艣 zanurzy艂a si臋 za ch艂opcem i poprowadzi艂a go w sobie tylko znane miejsce. Dziewczyna na darmo szuka艂a ukochanego. Wo艂a艂a, ale odpowiada艂a jej cisza. Nagle ujrza艂a swoje odbicie w tafli wody i zamar艂a. Obok jej twarzy spoczywa艂o na dnie serce. Zrozumia艂a, do kogo nale偶a艂o. Z rozpaczy wskoczy艂a do jeziora i uton臋艂a. Lecz jej serce spotka艂o w g艂臋binach serce ukochanego i gdy oba po艂膮czy艂y si臋, wyda艂y na 艣wiat owoce.” Legenda g艂osi, 偶e raz na sto lat bij膮ce wci膮偶 serca- teraz przykryte piaskiem i mu艂em- wydaj膮 na 艣wiat owoce mi艂o艣ci, by tej nigdy nie zabrak艂o na 艣wiecie. Serca te musz膮 by膰 sobie wierne po wieczno艣膰. Maj膮 by膰 przyk艂adem ca艂kowitego oddania si臋 cz艂owieka innej istocie ludzkiej. http://www.strykowski.net/motyle/Motyl_-_zdjecie_letnie_3986.php

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jacek 48
KASIU SUPER!:)馃尲 Prosta kobieto Witam WBW[witam wszystkich bez wyj膮tku] DLA MOTYLKA tekst piosenki Motylem jestem - Irena Jarocka Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Pofrun臋, gdzie nie by艂am jeszcze. Zatrzymaj, bo nie wr贸c臋 wi臋cej... Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzie艅 min膮艂 ju偶, a pragn臋 jeszcze si膮艣膰 tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzle膰my jeszcze cho膰 na chwil臋 w g贸r臋, a偶 pod niebo, tam, gdzie czeka nas s艂o艅ca blask! Wzle膰my raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy si臋 ju偶 wi臋cej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzie艅 min膮艂 ju偶, a pragn臋 jeszcze si膮艣膰 tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzle膰my jeszcze cho膰 na chwil臋 w g贸r臋, a偶 pod niebo, tam, gdzie czeka nas s艂o艅ca blask! Wzle膰my raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy si臋 ju偶 wi臋cej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jacek 48
Wanilio 馃憚 Pralinki smakuj膮:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczynki:-D Cz臋stujcie si臋 plackiem dro偶d偶owym... Smacznego! A ja poogl膮dam fotki i sobie poczytam:) http://www.skarbysmaku.pl/images/placekdrozdzowy.JPG http://j.o2.pl/kuchnia/mat/menu44/zdjecia/samowar2.jpg Ci臋偶ko wej艣膰 na topik:( Bajka cudowna Kasiuniu馃憚 SERCA DWA Na zawsze razem razem we dwoje sp臋dzamy mi艂o czas dla nas niewa偶ne ile ju偶 czasu te zdj臋cia pokry艂 kurz tylko do 偶ycia potrzebne jest serce je偶eli wci膮偶 je masz nie licz膮c godzin nie licz膮c minut 艣piewajmy razem tak. Serca dwa serduszka ma艂e dwa ze sob膮 ju偶 s膮 tyle lat niech piosenka ta p艂ynie w nas, Serca dwa serduszka ma艂e dwa ze sob膮 ju偶 s膮 tyle lat a 偶ycie niech wci膮偶 bawi nas. Cho膰 teraz niewiele zosta艂o czasu mi艂o艣ci tylko raj gwiazdy na niebie cho膰 ja艣niej nam 艣wiec膮 odchodz膮 rankiem tam wszystko przemija a czas szybko p艂ynie zosta艂y serca dwa nie licz膮c godzin nie licz膮c minut 艣piewajmy razem tak: Serca dwa . . .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XL
Anio艂 S膮 takie chwile kiedy si臋 odchodzi od Anio艂贸w Str贸偶贸w nawet Cherubin贸w od tych co wysoko od tych co w pobli偶u - do Jezusa cz艂owieka niziutko na ziemi Anio艂 nie zrozumie nie wisia艂 na krzy偶u i mi艂o艣膰 zna 艂atw膮 skoro nie ma cia艂a ks Jan Twardowski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jasiek64
Moja dziewuszka nie ma serduszka Dziewcz臋 pozna艂em prze艣liczne i zmys艂y eksplodowa艂y – i w arabeski magiczne nam cia艂a pozaplata艂y. Jednak w zbli偶eniu dusz trudniej nam by艂o o splot – by艂a nieczu艂a i ju偶, ju偶 wkr贸tce wiedzia艂em, 偶e ot ... Moja dziewuszka nie ma serduszka i nie wiadomo co w zamian ; mo偶e skarbonk臋 w formie jab艂uszka, co z pestk膮 z per艂y podzwania ; mo偶e zegarek firmy nieznanej z艂ot膮 ko艂atk膮 szele艣ci – lub precyzyjny inny mechanizm werk ma misterny w jej piersi... ? Ch艂odem jej mi艂o艣膰 mnie tru艂a, cho膰 cia艂o by艂o 偶yczliwe. Ja za艣 ogromne jak bu艂a mam serce oraz nadwra偶liwe. Wi臋c pochwyci艂em n贸偶 i – 偶e to niby dla psot – pier艣 jej rozci膮艂em, i ju偶, ju偶 wkr贸tce wiedzia艂em, 偶e ot ... Moja dziewuszka nie ma serduszka – nie ma serduszka, a w zamian ani skarbonki w formie jab艂uszka, co pestk膮 z per艂y podzwania, ani zegarka firmy nieznanej co by ko艂atk膮 szele艣ci艂. By艂 tam zwyczajny 艣wierszczyk blaszany – Com go niechc膮cy u艣mierci艂. Jeremi Przybora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Ja znowu zasn臋艂am przy ksi膮偶ce.:) Od poniedzia艂ku co艣 mi ci艣nienie skacze i mam z tym problem... Po pracy mi tak w uszach co艣 tyka艂o jakbym zegar mia艂a w g艂owie... Zmierzy艂am ci艣nienie 110 / 70 wypi艂am ma艂ego koniaczka, wymy艂am si臋 i do 艂贸偶eczka... Teraz wsta艂am , jaka艣 taka ot臋pia艂a czy to skoki pogody tak na cz艂owieka wp艂ywaj膮... Nie mam dzi艣 si艂y nawet przeczyta膰 co naskroba艂y艣cie:-D Pozdrawiam Was wszystkich 偶ycz膮c mi艂ego wieczorku i pogodnego weekendu... U mnie pada i wieje buuuuu:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tuuuuja
http://www.ret.pl/motylek/ prosz臋 o nieobra偶anie si臋, to dla og贸lnej weso艂o艣ci i nastroju jaki mi towarzyszy w t膮 pogod臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
[URL=http://www.vpx.pl/grafika,10898.html]http://www.vpx.pl/up/20071109/ml108983bbca1d243b01b47c2bf42b29a8b265c72785.gif Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem skonana. Ca艂y tydzie艅 w pracy po 10 godz. Jest to najgorszy okres u mnie w pracy i tak bedzie az do konca stycznia. Ale musialam choc na chwilke do Was zajrzec, poczytac co slychac, nauczyc sie paru kawalow od samotnego aby moc w pracy przy sniadaniu opowiadac. Bardzo 艂adnie nam sie ta oaza rozrasta. Jak dobrze ze ona jest. Szkoda ze spoznilam sie na bigosik, ale mysle ze na drugi raz mi troszke zostawicie. pozdrawiam wszystkich serdecznie a to dla wszystkich http://pl.youtube.com/watch?v=F3qmwGGBwwc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobry wiecz贸r Flirt zapowiedziany moze zakonczy膰 sie zanim sie rozpocznie, a by艂oby co pisac i czytac prawda? Oaza by艂aby prawdziw膮 ostoj膮 nooo zaczynam miec mieszane uczucia , tak to jest , ze na pomara艅czowo to mocny :) no ale moze sie myle W latarni臋 puka pijak. Podchodzi do niego policjant i m贸wi: - Dlaczego pan puka w t膮 latarni臋? Przecie偶 tam nikogo nie ma. - Jest, bo na g贸rze si臋 艣wieci. DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny i ch艂opcy!!! Prawda, ze super Motylek ?:-D I jak zwykle znowu si臋 u艣mia艂am :-D hi hi! http://www.gizmos.pl/img/wzor_na_smiech.jpg i Konik na biegunach* - Urszula Konik na biegunach* 1.Za rok, mo偶e dwa schodami na strych odejd膮 z o艂owiu 偶o艂nierze. Przeminie jak wiatr, u艣miech贸w twych 艣wiat, kolory marzeniom odbierze. Za rok mo偶e dwa, schodami na strych za misiem kud艂atym pocz艂api膮 beztroskie te dni i zobaczysz, 偶e jednak wspania艂y by艂 on... Ref: Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Zwyk艂a zabawka, ma艂a hu艣tawka, a rozko艂ysze, rozbawi. Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Przyjaciej wiosny, u艣miech radosny, ka偶dy powinien go mie膰! 2. K艂opot贸w masz sto i zmartwie艅 masz sto, bez przerwy to twa karuzela! Nie lalka co 艂ka, nie pi艂ka co gra bez reszty tw贸j czas ci zabiera. Ulica szeroka, zastawa to tu, na chwil臋 przystaniesz zdumiony. Usmiechnij sie wi臋c i zawo艂aj, jak wtedy gdy na grzbiecie ci臋 ni贸s艂... Ref: Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Zwyk艂a zabawka, ma艂a hu艣tawka, a rozko艂ysze, rozbawi. Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Przyjaciej wiosny, u艣miech radosny, ka偶dy powinien go mie膰! 3. Radosny to dzie艅, wspania艂y to dzie艅, wracaj膮 z o艂owiu 偶o艂nierze. Ze strychu zn贸w tu, schodami a偶 tu wracaj膮, lecz ju偶 nie do ciebie. By ktos tak jak ty radosne mial dni, powr贸ci艂 przyjaciel ten z wiosny. Dlaczego? To ka偶dy ju偶 powie... Na plecach przynios艂e艣 go tu... Ref: Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Zwyk艂a zabawka, ma艂a hu艣tawka, a rozko艂ysze, rozbawi. Konik, z drzewa ko艅 na biegunach. Przyjaciej wiosny, u艣miech radosny, ka偶dy powinien go mie膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja was lubie
:-D :-D :-D 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×