Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja was lubie
Kocham wiosnę i ciesze się na jej przyjście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
" Są takie noce od innych ciemniejsze, kiedy się wolno rozpłakać, wolno powtarzać słowa najświętsze, mówić o wróżbach i znakach, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać... " Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku,❤️ Ja was lubię,👄 Janna👄 Sara👄 nowa👄 Wybałuszona👄 Złota👄 Listeczku👄 jarzębinko👄 jasiu👄 jgoor👄 Jzabelo👄 Jacek👄 Dzika różo👄 Kasiuniu👄 Słoneczko👄 Księżniczko👄 i wszyscy pozostali granatku👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alliiss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alliiss..
Wiosenko, a ja Aliiss:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alliiss..
I nieśmiałej tez brak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alliiss..
pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
dzień dobry ! deszcz, pada od rana , byłam w sklepie i gdzieś zapodziałam parasolke ... Nie mam pojęcia na którym stoisku ja zostawiłam:) Obleciałam wszystkie , ale parasolkę już wcięło:-D Do domu wróciłam mokra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
dziś w oazie cichuteńko, może każdy zrobił sobie odpoczynek od neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Bo przyznam szczerze , ze ja jak długo siedzę przy kompie to mam bóle w w karku i oczy mi łzawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
pozdrawiam cala oazę i życzę piękniejszej pogody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam WBW👄 Z pamiętnika dojrzałej mężatki: Dzień 1. Dzisiaj była 10 rocznica naszego ślubu. Świętowania to tam za dużo nie było. Kiedy nadszedł czas, by powtórzyć naszą noc poślubną, Ryszard zamknął się w łazience i płakał. Dzień 2. Ryszard wyznał mi swój największy sekret. Powiedział, że jest impotentem. Też mi odkrycie! Czy on naprawdę myślał, że tego nie zauwałażyłam już 5 lat lat temu? Dodatkowo przyznał się, że od paru miesięcy bierze Prozac. Dzień 3. Chyba mamy małżeński kryzys. Przecież kobieta też ma swoje potrzeby! Co mam robić?! Dzień 4. Podmieniłam Prozac na Viagrę, nie zauważył ... połknął ... czekam niecierpliwie... Dzień 5. BŁOGOŚĆ!!! Absolutna błogość! Dzień 6. Czyż życie nie jest cudowne? Trochę trudno mi pisać, gdyż ciągle to robimy. Dzień 7. Wszystko mu się kojarzy z jednym! Ale muszę przyznać, że to jest bardzo zabawne - wydaje mi się, że nigdy przedtem nie byłam taka szczęśliwa. Dzień 8. Chyba wziął zbyt dużo pastylek przez weekend. Jestem cała obolała. Dzień 9. Nie miałam kiedy napisać ... DzieĹ 10. Zaczynam się przed nim ukrywać. Najgorsze jest to, że popija Viagrę whisky! Czuje się kompletnie załamana... Żyję z kimś kto jest mieszanką Murzyna z wiertarką udarową .. Dzień 11. Żałuję, że nie jet homoseksualistą! Nie robię makijażu, przestałam myć zęby, ba - nawet już się nie myję. Nie mam czasu na nic!! Nie czuję się bezpieczna nawet kiedy ziewam... Ryszard atakuje podstępnie! Jeżeli znów wyskoczy z tym swoim... "Oops, przepraszam", chyba zabiję drania. Dzień 12. Myślę, że będę musiała go zabić. Zaczynam trzymać się wszystkiego, na czym usiądę. Koty i psy omijają go z daleka, a nasi przyjaciele przestali nas odwiedzać . Dzień 13. Podmieniłam Viagrę na Prozac, ale nie zauważyłam specjalnej różnicy... Matko! Znów tu idzie! Dzień 14. Prozac skutkuje! Przez cały dzień siedzi przed telewizorem z pilotem w ręce, zauważa mnie tylko kiedy podaje jedzenie lub piwo... BŁOGOŚĆ!!! Absolutna błogość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Nieśmiała, Witaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
pozdrawiam was wszystkich i zostawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:[usta ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄 ❤️ 🌼:classic_cool:👄❤️ 🌼:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza 60 siatka sobie porysowała:-D Kwiatuszki , serduszka , makóweczki i buziaki musi być szczęśliwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Pozdrawiam Was WBW! Jutro do kościoła środa popielcowa... :) Ja wybieram się jutro na 9:00 bo jest zez na 11:00... W tym roku święta wcześnie bedziemy obchodzić,zęby tylko śniegu nie nawaliło , pamiętam jedna taka Wielkanoc, pogoda była taka jak na Boże Narodzenie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już ugotowana pomidorówka dziś z ryżem.... Zapraszam Wszystkie koleżanki i kolegów na pyszna zupkę pomidorowa.. Z wkładką kurczaka...:-D ha ha ha! Jutro Post wiec będzie tylko śledzik w śmietanie i kartofle w mundurkach... Dla wszystkich co będą gotowały kartofle w łupinkach zdradzam sekret:-D Do takich kartofli dolewam do gotowania łyżkę oleju, łatwiej się obierają.... Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego wtorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oazowcy!!!:-D WBW :-D Co nowego w oazie, z daleka widać , ze ciemno , czyżby prąd wyłączyli :-D hihihihihihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozapalam świeczki to będzie przytulniej:) I poczytam wam troszeczkę bajeczkę... Za górami , za morzami żyła sobie piękna królewna........ :-D :-D :-D I ja tam byłam miód i wino piłam:-D............................ :..................................... hihi hi hihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz wróbelek Elemelek znalazł w polu kartofelek, Nie za duży, nie za mały, do jedzenia doskonały. Lecz ziemniaki za surowo jeść niemiło i niezdrowo. Znacznie lepsze będą one, gdy zostaną upieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzesał iskrę Elemelek, suche liście wokół ściele, dwie gałązki kładzie blisko i już pali się ognisko. Dadej wiersza nie pamiętam.... Ale przyznacie ze piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×