Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Przychodzi baba do lekarza, bo jej nie chciały rosnąć piersi. Lekarz kazał jej codziennie o 24.00 smarować piersi maścią i śpiewać "Rozkwitajcie pąki białych róż".Codziennie wykonywała polecenie lekarza, ale pewnej nocy jechała pociągiem w przedziale z jakimś facetem. Wybiła 24.00. nie wiedziała co zrobić, ale trundo rozbiera się i śpiewa "Rozkwitajcie pąki białych róż". Facet tak patrzy, patrzy - zdejmuje spodnie i śpiewa "O mój rozmarynie rozwijaj się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Facet do ekspedientki: ---Poproszę papier toaletowy --- Jaki kolor ? --Pani da biały , sam walne odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Na drodze płacze blondynka,podchodzi do niej facet i mówi - co sie stało, czemu pani płacze - bo wszyscy myśla, że blondynki są głupsze od brunetek facet mówi: - przecież to nie prawda zaraz Ci to udowodnię Facet woła brunetkę i mówi jej - hej brunetko weź mój samochód i pojedź zobaczyć czy nie ma Cię w domu blondynka zaczyna sie śmiać. Facet pyta sie bladynki - z czego się śmiejesz??? a bladynka odpowiada: - bo ja bym zadzwoniła Po parkingu obok baru łazi pijany w sztok facet. Chodzi od samochodu do samochodu i obmacuje ich dachy. Ochroniarz chce się dowiedzieć, co jest grane. - Co pan robi? - Szukam swojego samochodu. - A dlaczego głaszcze pan dachy wszystkich wozów? Zaskoczony mężczyzna odpowiada z trudem: - Bo mój miał na dachu takie duże czerwono-niebieskie światła. Pijak wraca do domu o trzeciej nad ranem... - Gdzie byłeś? - pyta żona. - Na... czynie. - Na jakim czynie? - Naczynie, będę rzygał. Rozmawiają dwie blondynki: - wyglądasz dziś czarownicująco - mówi pierwsza - czy to miał być kompleks? - pyta druga - nie, chciałam ci tylko zaimponić - odpowiada pierwsza! > figlarek # 2006-06-08 PRZYGOTOWANIE KAWY Przygotowanie kawy jest jak kochanie się z piękną kobietą . Powinna byc gorąca. Nie wolno się spieszyć . Poruszam w niej...delikatnie i mocno. Na końcu dodaję mleko. TAPETOWANIE Tapetowanie jest jak kochanie się z piękną kobietą. Rozkładam ją na stole, pokrywam klejem i przytykam jednocześnie gładząc dłońmi. Następnie czyszczę swój pędzel, zapalam papierosa i podziwiam swoją robotę . ROZBIJANIE NAMIOTU Rozbijanie namiotu jest... jak kochanie się z piękną kobietą . Rozkładam na podłożu, rozpinam drzwi, stawiam maszt i... wślizguję się do śpiwora. MYJĄC SAMOCHÓD Mycie samochodu bardzo przypomina kochanie się z piękną kobietą. Pieszczę karoserię. Dmucham miękko i delikatnie. Koncentruję na tym całą swą uwagę. Upewniam się , że gąbka jest mokra. Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nowego słychać , zdrowie dopisuje po wczorajszym żarełku:-D U mnie jeszcze sporo pączków zostało:-D Ale pewnie nie będzie chętnych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
"Gdy luty ciepły i o wodzie, wiosna późno nastąpi i będzie o chłodzie.” .... "Obuj dobre buty gdy przychodzi luty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
luty idzie luty, podkuj buty gdy bez wiatrów luty chodzi, w kwietniu wicher nie zawodzi gdy w Gromniczną (2 II) z dachów ciecze, zima jeszcze się przewlecze na Gromniczną mróz-szykuj chłopie wóz. Na Gromniczną lanie-szykuj chłopie sanie gdy na święty Wałek (14II) deszcze, mrozy wrócą jeszcze na święty Maciej (24 II) lody wróżą długie chłody, a gdy płyną już strugą, to i zimy niedługo w lutym wody wiele, w lecie głodne ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jak sie czuję. Kiedy ktoś zapyta,jak ja dziś się czuję Grzecznie odpowiadam,że dobrze,dziekuje To,że mam artretyzm,to jeszcze nie wszystko, Astma,serce mi dokucza i mówie z zadyszką, Puls słaby,krew moja w cholestor bogata... Lecz dobrze się czuje ,jak na moje lata. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę... Choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę, W nocy przez bezsenność bardzo się morduję.. Ale przyjdzie ranek...Znów dobrze się czuję. Mam zawroty głowy,pamięć figle płata, Lecz dobrze się czuję,jak na swoje lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, Ze kiedy starość i niemoc przychodzi, To leppiej się zgodzić ze strzykaniem kości I nie opowiadać o swojej starości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódż, I wszystkim wokoło chorobami nie nudż. Powiadają starość jest okresem złotym Kiedy spać się kładę zawsze myślę o tym... i "uszy" mam w pudełku,"zęby"w wodzie studzę "oczy" na stoliku,zanim się obudzę... Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje, Czy to wszystkie części które się wyjmuje? Za czsów młodości/mówię bez przesady/ Latwe były biegi,skoki i przysiady.. W średnim wieku jeszcze tyle sił zostało, Zeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą. A teraz na starość czasy się zmieniły, Spacerkiem do sklepu,z powrotem brak siły. Dobra rada dla tych,którzy się starzeją; Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Kiedy rano wstaną,"części pozbierają" Niech rubrykę zgonów w prasie poczytają. Jeśli ich nazwiska tam nie figurują To znaczy że ZDROWI i DOBRZE SIE CZUJA Wislawa Szymborska. miłego WEEKENDU👄 Jutro tańcuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Pozdrawiam👄 Ja tez jutro będę tańczyć w remizie strażackiej:-D Ciesze się bardzo , zaraz przyjdzie moja szwagierka wymalować mi włosy:-D To dobra fryzjerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Przeżyłam Z Tobą Tyle Lat - Krystyna Giżowska Ten ktoś sprzed lat Nie zapuka do mych drzwi Ja o nim też zapomniałam już. Nie można wciąż Marzeniami tylko żyć I czekać tak dzień po dniu. Przeżyłam z tobą tyle lat, Choć w oczy wiał mi nieraz wiatr. Przy tobie się nauczyłam żyć, Przy tobie śniłam swoje sny. Przeżyłam z tobą tyle lat Oddałam ci swój cały świat I chociaż wiem, jak smakują łzy, Dziś nie żal mi przeżytych dni. Dziś tamten dzień Gdzieś rozpłynął się, jak dym. Spójrz, dzieci nam już wyrosły tak. I tylko my Nie zmieniliśmy się nic, I ciągle nam siebie brak. Przeżyłam z Tobą tyle lat. . . itd. Przeżyłam z Tobą tyle lat. . . itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
KKrystyna Giżowska - Złote Obrączki Odpłynął już z ekranu snów tęczowy jacht. Nagle znów nie masz nic oprócz mnie. Jak Zorba tańcz, graj tak, jak ten, co wszedł na dach. Lepiej być razem, niż dużo mieć. Złote obrączki i róże płonące, Rozmowy, które są, jak małe słońca. Złote obrączki, nasz cały majątek, Ruchome święto dwóch serc, magicznych rąk. Nie planuj nam podróży do kosztownych miast. Kochaj tu wszystkie dni, każdą noc. Nasz pokój, to nasz wielki świat, a my high life. Przytul mnie tak, jak ty umiesz to. Złote obrączki i róże płonące. . . itd Złote obrączki i róże płonące. . . itd Złote obrączki i róże płonące. . . itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
t Dziewczyny Śmieszne Filmy Krystyna Giżowska - Dobre Dni Gdy milczysz jak kamień i w myślach swych toniesz w najdalszy kąt skrywasz się przed światem chciałabyś uciec nie widzę w tym nic złego. To przecież jest proste, że każdy z nas może mieć lepszy lub gorszy dzień i wtedy wiesz co znaczy od lat przyjazna dłoń. Tak jak przed laty, śmiejesz się dziś nie ważne daty z Tobą dobre dni. Są w życiu dni takie, że stajesz przed lustrem i patrzysz w siebie jak w czas do wspomnień się uśmiechasz czasem spoglądasz w dal. Nie trzeba nam pytań co dalej, jak będzie ? niech będzie tak jak jest dziś ze sobą jest nam dobrze czy może dziwić to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Jutro w remizie te piosenki będą lecieć , bardzo je lubię:) Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez dziś popłoch z związany z jutrzejszym balem... Garnitur i kiecka już przygotowana , muszę jeszcze wymalować paznokcie, potem 30 minutowy relaks w ziołach a rano o 10 zasuwam do mojej fryzjerki... Oby zabawa była tak udana jak ta sylwestrowa :) o której do dziś nie mogę zapomnieć.... życzę wam również WBW , hucznych zabaw , skocznych tańców , by te wczorajsze pączusie wyskakać hi hi hi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryla Rodowicz » Karnawał raz w życiu Kup kilka róż i wiązankę złóż, każdy w życiu ma karnawał i pan i stróż. Kup nowy nos i piękniejszy głos, każdy w życiu ma karnawał, gdy minie post. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Płyń w górę rzek, na ostatni brzeg, tam zaczyna się karnawał, co rok, co wiek. Gdzieś na dnie dna, też bal wielki trwa, każdy w życiu ma karnawał, i ty i ja. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, lokatorzy cudzych marzeń, bohaterzy wielkich zdarzeń. Dzieci ziemi nieserdecznej, w samotności niebezpiecznej, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Góralu, czy, czy ci nie żal, każdy w życiu ma karnawał, choć też na bal. Niech kwitnie len, jak niebieski sen, niech nam kwitnie na karnawał błękitny trel. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, serca błyszczą, jak kolczyki, jedźmy prosto do Afryki. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego... Asy Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryla Rodowicz » Wszyscy chcą kochać "Chuda jak słomka cizia blond, z lichym torsem Starszy pan, Tęga madame co z psiną przez osiedle mknie, Ruda z parteru i jej mąż, Zrzęda w berecie lila-róż, jurny fabryki Stróż - o jednym tylko śnią Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie. Wszyscy chcą kochać do utraty tchu, zmysły postradać bezpowrotnie... Choćby raz, jeden jedyny raz. Głodna modelka, krawiec mruk, Dama co nagle wpadła w cug, Grubas w tureckim swetrze, Pijak z bary "Miś" Grafik co preferuje jazz, Aktorka w norkach, Fryzjer gej, Wdowa co szlocha w noc - o jedno proszą los Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie. Wszyscy chcą kochać do utraty tchu, zmysły postradać bezpowrotnie... Choćby raz, jeden jedyny raz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje bal Życie kochanie trwa tyle co taniec fandango, bolero, be-bop manna, hosanna, różaniec i szaniec i jazda i basta i stop. Bal to najdłuższy na jaki nas proszą, nie grają na bis, chociaż żal, zanim wiec serca upadłość ogłoszą na bal, marsz na bal Szalejcie aorty, ja idę na korty Roboto ty w rękach się pal Miasta nieczułe mijajcie jak porty Bo życie, bo życie to bal Bufet jak bufet jest zaopatrzony Zależy, czy tu, czy gdzieś tam Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony I pij... zdrowie dam! Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale! Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte! Chłopo-robotnik jak boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal, wiedzie swa mamę i tatę, i żonkę, i rusza, wyrusza na bal. Sucha kostucha - ta Miss Wykidajło wyłączy nam prąd w środku dnia. Pchajmy wiec taczki obłędu, jak Byron, bo raz mamy bal! Niech żyje bal... MIŁEGO BALU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Dobry wieczór!!! NIE PRZEJDZIEMY DO HISTORII Nie przejdziemy do historii szumni jak w piosenkach, Nie będziemy stali w glorii, z gitarami w rękach. Rozedrgane nasze cienie żółty kurz otuli, Jak toczące się kamienie z niebotycznej góry. Ale póki co, ale póki czas Spróbujmy chwycić w dłonie umykający wiatr. Ale póki co, ale póki czas Spróbujmy zapamiętać, że żyć nam przyszło raz. Nie przejdziemy do historii i literatury, Nie będziemy stali strojni w brązy i marmury. Świat się nagle, jak kołyska wokół zakolebie I znajdziemy naszą przystań, nim zgubimy siebie. Ale póki co, ale póki czas Spróbujmy chwycić w dłonie umykający wiatr. Ale póki co, ale póki czas Spróbujmy zapamiętać, że żyć nam przyszło raz. Krzysztof Klenczon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Gałczyński Konstanty Ildefons, Ech muzyka, muzyka O, dajcie mi te małe skrzypce Może na skrzypcach wygram Wiatr i pochyłą ulicę I noc, co taka niezwykła Ech, muzyka, muzyka, muzyka Spod smyka zielony kurz Lecą gwiazdy zielone spod smyka Damy karo, bukiety róż. Uwzględnijcie mizerne granie I nie bijcie, gdy wezmę źle Jakiś ton na strunie baraniej Na g, d, a, czy e. Prowadzi muzyka za smykiem Drzewa w niemej podzięce, Oczami za smykiem suną Zgrabiałe duże ręce Na moście stoją. Przez liście Światło na smyk sypie Słuchajcie - to dziecko nuci W czarodziejskim pudełku skrzypiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia38
Hallo! Pozdrawiam 👄 Zazdroszczę wam tych bali a ja jak zwykle na białej sali:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×