Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Poczęstuje się pralinka , bo ślinka mi leci , dziękuję Nowa👄 Wybałuszona, miałaś szczęście w nieszczęściu:-D 👄 Sarko, dzięki za słoneczko 👄 Pamelko , piękne wiersze 👄 Nieśmiała,fotki cudo 👄 WbW serdecznie pozdrawiam , nawet tych zapracowanych 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam WBW A SZCZEGÓLNIE CIEBIE ANDRZEJKU 👄❤️ Ty moje Anita Lipnicka » A kiedy tęsknię Tam gdzie jesteś pewnie jest dzień w złote plamy słońc Pewnie śmiejesz się tak cudownie W pieszczotach roztańczonych chwil Jeden po drugim spełniasz swoje sny Tu gdzie jestem jest teraz noc i najzimniejsza z zim W iskierkach wspomnień grzeje się w pamięci szukam Cię A czas płynie jakby nigdy nic nieskończony kręci film o takich jak my... Moje serce zmienia swój kształt Już większe jest niż ja Od nagłych wzruszeń pęka już Pomoc nie mogę mu A czas płynie jakby nigdy nic głośno liczy moje łzy w jego ręce oddam się poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz powiem Ci jak było tu Ciebie brak jak było Ciebie brak A czas płynie jakby nigdy nic nieskończony kręci film o takich jak my... A czas płynie jakby nigdy nic głośno liczy moje łzy w jego ręce oddam się nim przyjdziesz Ty zanim przyjdziesz Ty zanim przyjdziesz Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Kochana oaza i same sympatyczne dziewczyny:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich wieczorkiem... U mnie robota dziś pali się w rękach:-D Tak powiedział i docenił mnie przystojniak po powrocie do domu z pracy... W całym domu pachnie wiosna, gdy firany lśnią bielą na oknach...:) Jutro mam już wolne wiec zdążę ze wszystkim... Teraz będziemy oglądać komedie , która nagrałam miesiąc temu... To tak dla relaksu...:-D życzę miłego i relaksującego wieczoru przy lampce wina ... http://mojaszuflada.blox.pl/resource/Jamaica_1.jpg Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold Znów wiosna Dzień marcowy przepełniony uroku! Wiosna boskie zlewa na mnie czary Czterdziestego któregoś tam roku! O, cudowne wy, najsłodsze dary Mej jesiennej, tak wiosennej wiosny! Więc nie jestem stary! Więc nie stary! Bom otuchy pełen, bez żałosny, Choć mnie gnębił tak zimy cień szary! Myśl uderza w ton jasny, radosny! Cóż to? Nowe zamysły, zamiary W ożywionym krwi budzą się tętnic? Spod popielisk wstają świeżo żary? Boskie słońce! Nieznużcnic, skrzętnie Pól dymiących pijące opary! Ukochane gorąco, namiętnie! Już baziami wierzb śmieją się jary, Już z pokrywy śniegowej ni śladu! Szumią wiatru ciepłego pogwary! Cały jestem uszami wywiadu, Kiedy zaczną się świry i swary, Gdzie któremu jaskółek lec stadu. Czymże wszystkie dziś serca ofiary, Czymże straty, porażki i klęski, Czym stracone marzenia i mary? Tyś zwycięskie, więc i jam zwycięski, Słońce! Zniosłem sprawiedliwe kary Za dzień każdy mój, co był niemęski. Wiosno, wiosna, co szczęścia bezmiary Skupiasz w mego serca szczęśliwości, Ze świat cały wziąć mógłbym za bary! Daj mi brzemię nędz, mąk, doległości, Lecz z dzisiejszą, cudną pełnią wiary, Która wraca mi skarb mej młodości: Bo się cieszę! Więc nie jestem stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Hej ! Wszystkie odpoczywacie ?..-to ja tez winka się napije i pójdę na TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
:-D Przychodzi stara babcia do banku i chce wplacic 5 milionow na ksiazeczke. Ale chodzi o tyle pieniedzy, wiec chce tylko osobiscie rozmawiac z naczelnym dyrektorem. Dyrektor pyta, w jaki sposob babcia doszla do takiej sumy. Babcia mowi: Przez zaklady. Jak to przez zaklady? No tak zakladam sie z ludzmi o rozne sprawy. Moge sie z panem zalozyc o 10 tys. ze pan ma kwadratowe jajka. Dyrektor smieje sie i przyjmuje zaklad (chodzi przeciez o duza sume, on wie dokladnie ze nie ma kwadratowych jajek). Babcia mowi, poniewaz chodzi o duzo pieniedzy, przyjde jutro o 10 z moim adwokatem i wtedy stwierdzimy kto zaklad wygral. Dyrektor banku centralnego nie spi cala noc, sprawdza ksztalt jajek no i jest przekonany ze sa okragle. Nastepnego dnia przychodzi babcia z adwokatem, dyrektor sciaga spodnie. Babcia mowi, przepraszam, ale chodzi o tyle pieniedzy, musialabym jajka wziasc do reki, zeby sie przekonac, czy naprawde nie sa kwadratowe. Dyrektor zgadza sie (chodzi przeciez o duza sume). W pewnej chwili adwokat babci zaczyna tluc glowa o sciane. Dyrektor banku pyta, co sie dzieje z pani adwokatem? Ach, nic, ja sie z nim zalozylam o 50 tys. ze dzis rano o 10-tej bede trzymala jajka dyrektora banku w reku. fajowy podpatrzyłam u koleżanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ha ha ha ! dawno się tak nie uśmiałam !!! Babcia Bizneswomen...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witam was koleżanki ! Znowu powróciła zima, mroźno , śnieżno ... Barbara była po wodzie to Wielkanoc będzie po lodzie:-D Szkoda , bo już się tęskni za słonkiem i wiosna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
:-D : KRESECZKO super kawal...ha aha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witaj 50x 5...skąd taki Nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Po prostu Mam 55 latek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Tak tez myślałam, ale ciężko jest mi się do ciebie zwracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pisz tylko dwie cyferki:-D 55 hihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
OK ! 55... Pozdrawiam ciebie serdecznie... Z jakiego zakątka Polski jesteś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Mieszkam blisko Gdańska ...A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja jestem z Suwałk...A mieszkam w Giżycku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Jak daleko u ciebie święta?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Mam już posprzątane , ale świąt nie przygotowuje jadę do siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
To masz dobrze , do mnie wszyscy na śniadanie już z kościoła przychodzą...gar Bigosu już ugotowałam,:-D to jajeczne święta , trochę szynki , pieczonek , białej kiełbasy , żurek ciasta i czym czata bogata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Musze przyrządzać teraz karkówkę..i pieczeń ... Milo było cię poznać ... Do usłyszenia .. DOBRANOC WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Sorry ! byłam W toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha...
TO ja ! Chciałam napisać 60 siatko byłam w toalecie stad ta przerwa.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
znowu u góry pomyłka ,nie umiem szybko pisać:-D stad pewnie te błędy... Dobranoc 60 siatko, mnie tez było milo poznać ciebie... dobranoc WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×