Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wielkanocne jajo Jajo – króluje na wielkanocnym stole, jest symbolem życia i odrodzenia. Tradycja pisanek i dzielenia się święconym jajkiem sięga daleko w przeszłość. Już starożytni Persowie wiosną darowali swoim bliskim czerwono barwione jaja. Zwyczaj ten przyjęli od nich Grecy i Rzymianie. Rumuńskie przysłowie ludowe mówi:, „Jeśli my, chrześcijanie zaprzestaniemy barwienia jaj na czerwono, wówczas nastąpi koniec świata”. Czerwone pisanki mają ponoć moc magiczną i odpędzają złe uroki, są symbolem serca i miłości. Jajko jest formą najbardziej doskonałą. Zawiera wszystkie konieczne dla odżywienia organizmu składniki: białko, tłuszcz, sole mineralne i witaminy. Ma około 100 kalorii. miłego wieczorku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i całuje Was:) cmok cmok 👄 Nawet nie wiedziałam , ze Złota i Sara to koleżanki z jednej miejscowości... Zazdroszczę Wam fajne z Was dziewczyny... Ja tez mam jedna taka od serca koleżankę, ale ona teraz wyjechała pilnować jakiejś babci do Anglii... I jak przyjedzie to jak gość na pól godziny ... To logiczne ma przecież rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, śliczne te nasze tradycje, lubię takie rzeczy czytać... I myślę , ze my Polacy najuroczyściej święta obchodzić potrafimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ! Ja się nie przemęczam i zaraz sobie z książeczka poleżeć idę... A co tam w pracy tez 8 godzin zasuwałam ... Od jutra mam wolne to sobie posprzątam... Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przyjaźń rozumiemy największą miłość, największą uczynność, najszlachetniejsze cierpienie, najsurowszą prawdę, najserdeczniejszą radę i największe zjednoczenie umysłów, do jakiego zdolni są najlepsi mężczyźni i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
hallo! ŚLE POZDROWKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Spotykają się dwaj sąsiedzi na ulicy. - Czy uprawiał sąsiad seks we troje? - pyta jeden. - Jeszcze nie - odpowiada zapytany. - A chce sąsiad? - Oczywiście! - To biegnij sąsiad do domu, ale szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Idzie czerwony kapturek przez las i spotyka wilka. Wilk pyta: - Gdzie idziesz? - Do babci - A jaki jest adres babci? - Jak to jaki: www.babcia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ulicą idzie elegancka kobieta. Mija siedzącego na chodniku żebraka, gdy ten nagle wyciąga rękę i słabym głosem mówi: - Nie jadłem już od kilku dni. Kobieta patrzy na niego z podziwem. - Chciałabym mieć tak silną wolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Żona zabawia się z kochankiem, gdy nagle słyszy zgrzyt klucza w zamku. Przerażona zaczyna się modlić: - Boże spraw, żeby czas się cofnął o godzinę! Nagle słyszy głos z góry: - Dobrze, ale kiedyś utoniesz. Wszystko się udało, mąż się nie dowiedział. Od tego dnia kobieta unika wszelkich akwenów wodnych. Pewnego dnia jednak dostała wiadomość, że wygrała wycieczkę statkiem po Karaibach. Po chwili zastanowienia mówi sobie: - Raz sie żyje, popłynę. Rejs przebiega spokojnie, aż nagle nadciąga sztorm. Kobieta znów się modli: - Boże chyba mnie teraz nie ukarzesz? Nie zabijesz razem ze mną trzystu niewinnych kobiet. - Niewinnych??? Ha. Ja was dziwki przez pięć lat zbierałem do kupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Hahahaha! Nawettego pod uwagę nie brałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jest takie jezioro... ze jak w nie wejdziesz zostaniesz uleczony. Wchodzi facet bez reki, plywa,plywa... jeb nowa reka. Wchodzi facet bez nogi, plywa,plywa... jeb nowa noga. Wchodzi facet na wozku inwalidzkim, jezdzi w ta i spowrotem, wyjezdza... jeb nowe opony. ;:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Panie doktorze, proszę przyjechać do mojej żony! - A co jej dolega? - Nie wiem, ale jest taka słaba, że musiałem ją zanieść do kuchni, żeby mi zrobiła śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dlaczego łysy facet jedzie na motorze z rozpiętym rozporkiem? Bo chce poczuć wiatr we włosach. Ha ha ha ha :-D Spadam , żeby nie dostać po głowie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Ja bym ci Dzika różyczko, nie trochę , ale cale słońce podarował...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
A piosenka jest ok! Ja Ewe Bem bardzo lubię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
pozdrawiam wszystkie zapracowane panie i życzę miłych i spokojnych przedświątecznych dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Nie uciekaj Kolego Igorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ja tez lubię Ewunie Bem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
No cóż za późno! Pozdrawiam Serdecznie i życzę WBW Kolorowych snów...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×