Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
Przyjaciel to ktoś, kto wszystko o Tobie wie a mimo to Cię jeszcze KOCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA55
samotny ty już przestań pisać, bo zaśmiecasz topic swoimi żałosnymi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama
Samotny60 zgadzam sie z podana przez Ciebie definicja przyjaciela. A co do por roku ja kocham lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci dzieci spac juz ida mis po flaszke leci!!!!!... Ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
przyszła mama, a nie wydaje ci się że jesteś trochę infantylna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
przykro mi Dorotko ,ale jak tak uważasz :( Spij słodko dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
DOBRANOC WBW!!! Przyszła mamusiu !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
mimo że jesteś infantylna i beznadziejna to przyszła mamo żegnam cie równie słodko jak pozostałe panie, pa lece, mój mąż na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA55
22:49 DOROTA55 samotny ty już przestań pisać, bo zaśmiecasz topic swoimi żałosnymi tekstami... To podszywa , sadze ze ktoś się podszywa , ale jaki ma w tym cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA55
Sadze , ze ten ostatni wpis samotnego tez jest podszywa... ktoś zazdrości nam chłopaków na topiku...hi hi hi ! Świadczą o tym te podszywy..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko! Przyjaźń w sieci ? czemu nie? Od 3 lat jestem na forum i poznałam taka od serca przyjaciółkę... Piszemy maile , wymieniamy się fotkami i nieraz długo rozmawiamy na Skype... Możesz mi wierzyć , ze jej powiem więcej niż moim przyjaciółkom z babińca z którymi znam się tyle lat... , ale są tez takie przypadki rozczarowań dotyczy to kobiet , które fałszywie podchodzą do stosunków międzyludzkich i to wtedy boli jeśli dowiesz się , ze X koleżanka przesłała twoja fotkę koleżance Y ... Dodając do tego wiązkę informacji o tobie... Dlatego ja znajomości wirtualne ograniczyłam i utrzymuje kontakt tylko z osobami godnymi zaufania ... A o te bardzo ciężko w świecie wirtualnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to już daje do myślenia... Co taka osoba ma na myśli , chyba ,ze to debilka jakaś czy coś... robi jej radość dowalenie komuś , lubi zamęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Ja tak późno idę dziś spać ... Jasiek już z godzinę chrapie... Przepis wspaniały Jarzębinko, na pewno skorzystam... Pozdrawiam wstystkich jeszcze raz serdecznie i życzę kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW faktycznie kto zna samotnego wie, ze w ten sposób nie pisze Andrzejku , Dorotko i inni lepiej miec stały - czarny nick. A co do przyjaźni wirtualnej mimo, że nie wszystko wiemy o drugiej osobie to wierzę w taką ,że jest mozliwa . Cały w tym ambaras aby dwoje chciało naraz , tak jak zazwyczaj w kontaktach między ludzkich. Kazik » Każdy potrzebuje przyjaciela Każdy potrzebuje aby ktoś go wysłuchał poczuć chce na głowie dobre ręce każdy potrzebuje by móc komuś coś powiedzieć tak jak w tamtej piosence każdy potrzebuje do kogoś się przytulić widzieć uśmiech słońca w oczach bliskich może tylko czasem troszeczkę się boisz sobie myślę, że dotyczy to wszystkich każdy szuka czego opowiedzieć nie umie na sposobów tyle ile jest bajek tak bardzo chciałby znaleźć brata w tłumie o tym śpiewał też inny grajek każdy potrzebuje ciepła dobrego i pragnie właściwie codziennego wesela każdy potrzebuje mieć kogoś bliskiego każdy potrzebuje przyjaciela Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii ,przemówiłaś mi do rozumu:-D Słuszna uwaga z tym czarnym nickiem:) Ja nie toleruje błazeństwa uszczypliwego....Brzydzę się tym... A to zachowanie wczorajsze nie było na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
dziewczynki pozdrawiam i zapraszam na kawkę ! Cappuccino waniliowe:) Oj pachnie, ze aż dech zapiera... Wesołku, do twarzy ci w czarnym fraczku... Zachowanie osoby podszywającej się jest chamskie i złośliwe, to nikt inny nie robi jak jakaś zazdrośnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dopijam kawkę i zabieram się za ciasto drożdżowe :) według przepisu babci naszej jarzębinki.... Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
"Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeśli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem jeszcze kilka Aforyzmów o przyjaźni... To dotyczy wpisu wczorajszego 56 wiosenki... Mieć wielu przyjaciół, to nie mieć żadnego Arystoteles Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni Nikołaj Gogol Przyjaciele nie są zainteresowani burzami, które przeżywasz, ale chętnie korzystają z twego statku Albert Camus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
Pozdrawiam słonecznie! Dziewczyny ciasto u mnie już się piecze i pachnie na cały dom... A wyrosło !- już po 25 minutach zwiększyło swoja objętość... Samotny ,Dorotko nie zwracajcie uwagi na te bzdurne wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślę , ze to świństwo z tym podszywaniem się pod inne osoby... Nie zwracajmy uwagi , ale tez nie tolerujmy intruza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę piersi kurczaka na jutro a dziś robie kurczaka w potrawce warzywnej z ryżem... Bo jutrzejsza niedziele mam całą zajętą, koniec miesiąca musiałam prace niedokończone zabrać do domu... A :-D Najbliższej nocy będziemy spać o godzinę krócej niż zwykle z powodu czekającej nas zmiany czasu z zimowego na letni. O godzinie drugiej przestawimy wskazówki na trzecią. PRZYPOMINAM WBW !.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Robi się wiosennie świeci słonce ... jest+9 , ale wieje porywisty wiatr... Jutro ma być ładniej... miłego weekendu...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam , witam i o zdrowie pytam !!! bo u mnie wszystko w porządku , pogoda wiosenna nawet wyschło pranie na balkonie ... Jutro będzie podobno jeszcze cieplej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam , witam i o zdrowie pytam !!! bo u mnie wszystko w porządku , pogoda wiosenna nawet wyschło pranie na balkonie ... Jutro będzie podobno jeszcze cieplej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×