Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Marii!!! Dziękuję , ze ta zmianę zauważyłaś...👄 Wiersz wspaniały... Wiesz i ja mam takie chwile o których nie potrafię zapomnieć... Myślę , ze każdy czlowiek ma coś tam w zanadrzu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zavi.wrzuta.pl/audio/m0gnqSZPkq/marek_grechuta-ocalic_od_zapomnienia Ile listów, ile rozstań Ciężkich godzin w miastach wielu I znów upór, żeby powstać I znów iść i dojść do celu Ile w trudzie nieustannym Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń Ile chlebów rozkrajanych Pocałunków ? Schodów ? Książek ? Oczy twe jak piękne świece A w sercu źródło promienia Więc ja chciałbym twoje serce Ocalić od zapomnienia U twych ramion płaszcz powisa Krzykliwy, z leśnego ptactwa Długi przez cały korytarz Przez podwórze, aż gdzie gwiazda Wenus A tyś lot i górność chmur Blask wody i kamienia Chciałbym oczu twoich chmurność Ocalić od zapomienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam i życzę kolorowych snów👄 ładnie ci w czerni Wesołku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
wpadłam wam zyczyc pierwsza milej niedzieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Niedziela " Big Cyc " Poniedziałek, w poniedziałek ja nie mogę bo Bo mam naradę w sztabie A we wtorek, a we wtorek ja nie mogę bo Bo mam naradę w sztabie W środę, w czwartek, w środę w czwartek ja nie mogę bo Bo mam naradę w sztabie Za to w piątek, za to w piątek też nie mogę bo Bo mam naradę w sztabie ref. Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas Poniedziałek, w poniedziałek ja nie mogę bo Bo jadę na poligon A we wtorek, a we wtorek ja nie mogę bo Bo jadę na poligon W środę, w czwartek, w środę w czwartek ja nie mogę bo Bo jadę na poligon Za to w piątek, za to w piątek też nie mogę bo Bo jadę na poligon, na poligon ref. Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas (trzynastego) Ale za to niedziela, ale za to niedziela Niedziela będzie dla nas (w grudniu jest wiosna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
::::::::::::::::::::::::::DOBRANOC!!!::::::::::::::::::::::::::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
ZAPOMNIAŁAM POWIEDZIEĆ , ZE WBW JESTEŚCIE:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
I ja bardzo lubię was i wasza OAZĘ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄 już jestem w domu, zdążyłam szybciej niż myślałam wszystko pozałatwiać... Przystojniak robi obiadek a ja zorbie dziś kolacje przy świecach:-D Kopiłam dobre wino na te okazje... życzę miłego słonecznego dnia i miłych spacerów w wiosennym słońcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
Lipnicka Anita, Kim jesteś Kim jesteś kobieto przedwcześnie zmęczona? Co kryją na dnie twe oczy zielone? Dlaczego płaczesz z każdym deszczem? Czy jesteś wodą czy powietrzem? A może ogniem? Tak - pewnie ogniem przecież się spalasz szybciej niż słońce Czasem nie mogę za tobą nadążyć Czasami chciałabym się uwolnić Tak trudno jest być tobą nocami śnić twoje sny w dzień nosić twoją twarz za swoje mieć twoje ja Tak trudno, trudno tak... Kim jesteś dziewczynko co nie chcesz dorosnąć Ty która czekasz na cud każdą wiosną? I czemu, na Boga! tak często się zmieniasz? Tłumaczyć wciąż ciebie już nie mam sumienia Kim jesteś istoto przewrotna i dziwna trochę okrutna trochę naiwna? Ty co z pomocą mojej ręki spisujesz nad ranem zmyślane piosenki Tak trudno jest być tobą nocami śnić twoje sny w dzień nosić twoja twarz za swoje mieć twoje ja Tak trudno, trudno tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam złotą ,Kreseczce i WBW !!! Zaraz obiad! A , ze pora obiadowa wiec życzę wszystkim SMACZNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Wiosna ! piłam kawę na tarasie cieplutko , milutko aż , chce mi się żyć i dobry humor wrócił.:-D Milego dnia , zaraz przyjdzie do mnie kumpela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Kochane koleżanki , byłam dziś na spacerze u mojej znajomej... Ona robi piękne bieżniki a mnie był potrzebny taki jeden bo idę w środę do bratowej na urodziny... świeci jeszcze słonko i jakoś tak mi lżej na duszy...:-D Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wieczoru.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia: - Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: - Dawaj pieniądze!! - Dlaczego? - pytam groźnie. - Prima Aprilis!! To ja mu naplułam w oko i mówię: - Śmigus Dyngus!! Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi: - Popielec!! No więc ja go przydusiłem i mówię: - Zaduszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Prima aprilis tuż tuż, czyli pierwszego kwietnia. W prima apylis jest największa ochota do żartów. A jeż lubi płatać figle też. Jaskółka, szpak i kos śpiewają pięknie w głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela upłynęła milo byłam na pchlim targu z małżonkiem...:-D Ale tam staroci , aż głowa boli ,,, maż potrzebował jakiejś unikalnej ramy do starego i pięknego obrazu... I dostał właśnie taka za jedyne 33 złociszków i wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi...Pogoda dopisała ...Słonko grzało i uśmiechało się do nas wesoło:-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będzie jeszcze cieplej wiec zacznę prace w ogrodzie... miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiecień" - Chwastek - Latuszkowa Teresa Kwiecień stary pleciuga same bajdy plecie: że kotki za płotem a to... bazie przecież. Opowiada, że zima ukryła się w sadzie i na młode drzewka czapy śnieżne kładzie. A toż śliwy i jabłonie opsypane kwieciem! A kwiecień - bajłuda swoje plotki plecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwietniu" - Domeradzki W. Kwiecień drzewa przystroił w barwne kwiaty i zieleń. Po ogrodach, po sadach grają ptasie kapele. Ziemię mokrą od rosy orze traktor zielony - Kra, kra! - echo powtarza z orki cieszą się wrony. Ludzie sadzą ziemniaki, żeby wzeszły niedługo. Bocian chodzi po łące liczy żaby nad strugą. Dzwonią wiadra o studnie. Wozy dotąd turkocą, aż dzień pójdzie na nocleg. Cień uśpi wieś nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pozdrawiam wszystkich w ozie serdecznie i życzę słonecznego Kwietnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×