Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
W ogródku Dorota Gellner Wyszłam sobie do ogródka, może spotkam krasnoludka? Może w cieniu pod drzewami siedzi z dziećmi i wnukami? O! Coś rusza się pod krzakiem! Eee.. to jakiś ptak z pisklakiem. Ptak z pisklakiem, pisklak z ptakiem, biegną szybko za robakiem. Przeleciało coś nad płotem! Czy to krasnal samolotem? Nie! To ważka. Strasznie wielka! Przezroczyste ma skrzydełka. Oj! Za drzewem ktoś tak stuka. Pewnie krasnal wnuków szuka. Nie! To dzięcioł dziobem pukał i niechcący mnie oszukał. Kto tak pędzi w stronę norki? Czyżby krasnal z wielkim workiem? Nie! To przecież mysia norka, a przed norka mysz. Bez worka. Co tak brzęczy? Czy to mucha? Czy też krasnal radia słucha? Przeszukałam pół ogródka, nie znalazłam krasnoludka. Ale może, kto to wie, krasnoludek znajdzie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Cudowne ! naprawdę piękne kreseczko:) WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Moze uda mi się później wpaść teraz do komputera zasiada syn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
O jak fajnie cichutko ! Spokojniutko ! No i fajno est...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
fajnie jest , klawo jest i co tu gadać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Lubie tez pomilczeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend na łono natury zaprasza... Właśnie umówiliśmy asie cala paczka jutro na grilla.... Oj, będzie się działo.... skrzynka piwa już się chłodzi:) Kobiety marynują mięsiwa ...Juz sie ciesze na jutro ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! dziewczyny i chłopaki ! Wskoczę jeszcze na nasza klasę ... Bardzo lubię to nasze pokolenie... Ale i oazie jestem wierny:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed urlopem Gdy się zaczniesz pocić W tym miejskim ukropie, Wówczas marzysz co dnia O rychłym urlopie. O zielonym sadzie, O szmaragdzie łąki, Gdzie twoja rodzina W lecie zbija bąki. Chcesz ujrzeć strumienia Wód czystość anielską, Aby móc wykąpać Swoje grzeszna cielsko. Hej, gdy się w tej wodzie Przejrzystej zanurzę, Jakieś lube dreszcze Przechodzą po skórze. A cóż jest milszego, Kiedy w dniach swobody Wędrujesz po lesie, zbierając jagody? A cóż jest zdrowszego, Kiedy zabrną w piachy Na kąpiel słoneczną Te miejskie ciarachy? Jedźcież mizeroty Pochłaniać powietrze, Niech wam słońce bladość Z waszych twarzy zetrze. Zdrowie, które z światłem Płynie z nieba stropu, Niech wam do drugiego Wystarczy urlopu. K.Ćwierk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się nażyłam... Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nam o ważną sprawę szło, o co się który z nas niepokoił, czy o dobro, czy o zło? Ja wam na to powiem godnie, nie nosiliśmy się modnie, ani chcieliśmy wygodnie sobie żyć... Co się nażyłam, to się nażyłam, co się napiłam, to się napiłam, co wymarzyłam, to moje! Co przetańczyłam, to przetańczyłam, co pogubiłam, to pogubiłam, a co znalazłam, to moje! Co przegapiłam, to przegapiłam, a co zrobiłam, to moje! Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nas pamięta jeszcze kto? Czy nas legenda pięknie przystroi, czy popłyniemy gdzieś na dno? Myśmy żyli jak na wietrze, myśmy żyli niezbyt grzecznie, myśmy żyli niebezpiecznie, ale jak! Co się nażyłam, to się nażyłam, co nawarzyłam, to nawarzyłam, co naprawiłam, to moje! Co zapłaciłam, to zapłaciłam, co przebaczyłam, to przebaczyłam, a co pamiętam - to moje ! Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , czas wyłączyć komputer i poparzeń w pudło :) miłych i spokojnych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Lamaa! co ty się zakochałaś-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Zaraz wracam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jak widać to jutro wszyscy grillujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×