Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Oj ! ale coś tu nie gra ja znam tylko 55. kę... A to pewnie jakaś oazowiczka nowa:) Głupio mi, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Musze wam coś napis:) Wchodzę do pokoju a tam leci piosenka o kaczuszkach... I mowie do Jaska ,och jaka to śliczna piosenka, jak ja jej dawno nie słyszałam .... Pytam czy to w radiu leci .. A on to, ta piękna różyczka wam przesłała.... Ja oczy zrobiłam jak kiedysne 5 zl...hihihi ! I pytam jaka różyczka , a on mi róże herbaciane pokazuje... Dopiero się kapnęłam .... I pytam to ty na mój topik wchodzisz ... A on mi odpowiada:) ja swoje skończyłem to twoje włączyłem...:-D Bo wiedziałem, ze tylko czekasz by koleżanki odwiedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko! Buziak od Jaska za kaczuszki ... A ode mnie caluśki za te cudowne róże...👄 Naprawdę to cudo , no nie mogę się napatrzeć... Jakas ty przebojowa i sprytna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ja tez już spadam jutro do szkoły:) Dobranoc.. te róże na monitor wzięłam ....sa cudowne różyczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Dobranoc !!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Moze ja pogaszę dziś światła ... Jutro poniedziałek, pewnie już wszyscy w łóżeczkach,.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Kochani życzę miłego słonecznego nowego tygodnia.:)[usta🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Widze wszędzie porządek ... Światełka tez pogaszone :-D Jesteście naprawdę:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pięknych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze !!! Wiem , ze spicie ja tak po cichuteńko 👄DOBRANOC Przepiękne te róże :) NASZ KWIATUSZKU 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka !! tak pięknie na dworze .o tej porze roku najpiękniejsze są paranki ,kiedy budzi ze snu świergot ptaków :-) http://www.wrzuta.pl/audio/rlpEbe1R0d/studio_buffo_radosc_o_poranku pobiegłam już po świeże bułeczki ,serek waniliowy .. rano nigdy nie pije kawy ale mam kakao ...częstujecie się :-) Miłego dnia ps .bardzo się ciesze,że moje wpisy sprawiają komuś trochę przyjemności :-) .za wszystkie pozdrowienia serdecznie dziękuję ❤️ .bardzo tu z Wami jest miło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam bo przy 4 dzieciaków trzeba mieć oczy do okola głowy :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
TAKA pogoda cudowna a ja pracuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Granatku👄 Różyczko👄 WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Gałczyński Konstanty Ildefons Stare Miasto Jest w Warszawie Stare Miasto, gdzie od rana kielnia stuka, Stare Miasto - tak się zowie, a po warszawsku - Starówka. Gdy przyjedziesz na wycieczkę do Warszawy, mój kolego, wybierz się na Stare Miasto, tuż nad Wisłą, niedaleko. Zobaczysz, jak słońce błyszczy na wieżyczkach, na dachówkach. Kiedyś mury te wróg zniszczył; lecz znów stoją. Jest Starówka! Znów po Rynku Staromiejskim strojne w pozłociste blaski spaceruje sobie stadko srebrnych gołębi warszawskich. A od samego świtania, ledwo słońce się ukaże, na wysokich rusztowaniach freski malują malarze. I na ścianach kamieniczek powstają pod pędzlem wartkim różne piękne malowidła: skrzypce, śpiewające ptaki, owoce, z liści girlandy, księżyc, co się z nieba zwiwsza... Bo piękna była Starówka, a będzie jeszcze piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×