Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Dziewczynki, na mnie tez poezja i śpiew ptaków czy morza szum:) działa pozytywnie ... Staje się taka wyluzowana gdy w słoneczny dzień siedzę pod słonecznym parasolem i słucham ptaków... Uwielbiam trell ptaków, a najbardziej słowików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Ja was lobie,uważam ,ze w dużej mierze to i hormony maja wpływ na twoja tusze... Dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Teraz wiosna , będziesz chodziła więcej na spacerki, pewnie tez podłubiesz coś w ogrodzie i zawsze troszkę kalorii spalisz, tego ci całym sercem życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! moja teściowa tez wazy 96 kilo, miała operacie totalna i bierze hormony od 9 lat ...Ale czuje się z tym dobrze i zaakceptowała siebie taką jaka jest ... A ja mam pewność , ze to szczęśliwa i spelniona kobieta... A mądrość i dobro bije z jej pogodnej twarzy... Moja teściowa ma 66 lat i pisze do nas i do wnuków e-maile i rozmawia z nami na Skype...Jest to naprawdę przebojową babcią... I świetnie piecze i gotuje...I wiem , ze w tym domu zawsze kiedy by się zajechało zawsze coś znajdzie się z słynnych wypieków kochanej mamy... ( teściowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Kochana koleżanko, najpierw spróbuj siebie zaakceptować i polubić... zresztą te 96 kilo to nie dwieście , a starsze osoby z rożnych przyczyn zdrowotnych nie mogą jak młodsi intensywnie ćwiczyć... Jedynie basen, rower i spacery ... to co mogłabym ci doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z twoich wpisów , ze jesteś optymistką, i poradzisz z pewnością sobie bez moich porad... Masz tylko dzisiaj porostu gorszy dzień:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Witajcie kochani poczytam wpisy i się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko witaj kochana 👄 Kochani jak mi ten wieczór szybko zleciał spadam bo to już po 23:00 a rano muszę wstać do pracy._D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
miłych snów Listeczku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dorotko! LISTECZKU👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dorotko , nie zapomnij pogasić świateł w oazie:) DOBRANOC,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
OK ! Koleżanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Wiem , ze lubicie , dlatego tu wpadam... A teraz spaććććć:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Śpiąca tez już jestem , pogaszę światła ... Kolorowych snów życzę WBW{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się lepiej pospałam sobie troszkę ... Ale jeszcze bym spala i spala nieraz mam ta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus była piękna jak kamień alabaster z zielonymi żyłkami tętniącymi uśpioną krwią pół setki bogów na obłoku klaskało w ręce gdy szła chwiejąc się w biodrach i nawet nie głowa nie i nie usta nabrzmiały południa owoc piersi - właśnie piersi miała takie że tylko stać i wyć z zachwytu do chmur były jak bratnie księżyce odkradzione niebu Saturna owalne - uniesione w górę a Hefajstos który w kuźni koniom kopyta kuł skarżył się że go zdradza dureń Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczny finał obiecywałam niebo ale to nieprawda bo ja cię w piekło powiodę w czerwień - ból nie będziemy obchodzić rajskich ogrodów ani zaglądać przez szpary jak kwitnie georginia i hiacynt my - położymy się na ziemi przed brama czarciego pałacu zaszeleścimy anielsko skrzydłami o pociemniałych zgłoskach zaśpiewamy piosenkę o ludzkiej prostej miłości w promyku latarni świecącej stamtąd pocałujemy się w usta szepniemy sobie - dobranoc zaśniemy Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Dobranoc Sabinko:) Dobranoc WBW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Dziewczyny pozdrawiam WbW! Dopiero się mocno wystraszyłam , a śniła m i się czarna suknia... Nieraz mi się sny spełniają... I kiedy w senniku zobaczyłam , ze jak się śni czarna suknia to się przywdzieje żałobę... Mowie wam jak humor sobie popsułam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×