Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

może to pogoda ma wpływy , bo wczoraj słońce , dziś deszcz a w starszym wieku te skoki wpływają na samopoczucie i nastroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spalam dziś źle a właściwie nie spalam głównie z powodu wrażliwości na zmiany pogody, kręciły mnie stawy , bolał krzyż i głowa... Kochane starość dopada każdego z nas tylko ja uważam, ze trzeba starzec się z klasa i godnością, a optymizm ujmuje nam lat.... Mamy tyle na ile się czujemy.... są i takie dni , jak już często pisali inni forumowicze każdy wiek niesie ze sobą przywileje i ograniczenia a z tym trzeba się umieć pogodzić... Tylko ja nieraz nieradzeń sobie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Dziewczyny nie dajmy się zwariować:-D👄 Uciekam do sklepu, kupie sobie jakiś drobiazg , a choćby nawet kredkę do brwi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄koleżanko! Dobra myśl!!! Mnie potrzebna pomadka do ust i szampon do włosów ... Tez pójdę do sklepu poszperać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Jakie są trzy największe kłamstwa studenta? - Od jutra nie piję. - Od jutra się uczę. - Dziękuję, nie jestem głodny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
- Alu, ile to jest dwa razy pięć? - egzaminuje babcia. - No... jest... no... tego... dziesięć! - Brawo! Masz tu za to 10 zł. - O kurde, a już miałam powiedzieć 25! Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Gdyby pani w żółtym sweterku i pani w różowej bluzce przestały rozmawiać, to usłyszelibyśmy huk tego pięknego wodospadu - mówi przewodnik oprowadzający, turystów przy wodospadzie Niagara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!! Ja gdy źle śpię, to wstaje i czymś się zajmuję czytam , coś pisze , albo szyje...A to ostatnie najbledziej mnie nocą usypia i nudzi...bo nigdy nie lubiłam szyć...Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam dla wszystkich bez wyjątku leniwe:-D Sa smaczne ... proszę się częstować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki ja znam jedna młodą sąsiadkę wiekiem, ale jaka ona stara duchem i zdziwaczała kobita.... Mówiłam jej i doradzałam by zadbała o siebie , zmieniła fryzurę na modniejsza , by się troszkę podmalowała... To na drugi dzień spotkałam ja jak wracała z zakupów i uśmiechała się do mnie jak jarzębinka , tak rażąco i nie zbyt równo sonie jaskrawym kolorem usta se wymalowała... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry! za byki , ale rozumiecie co mam na myśli... nieraz ktoś nie daje, albo nie potrafi by mu pomóc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast jak ktoś mnie pyta o wiek , ja zawsze odpowiadam zdawkowo ... tyle na ile wygasam:-D Milego dziewczyny i głowy do góry , my nie stare, my tylko wcześniej rodzone:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale intymnie się zrobiło dziś w Oazie -Samotny60 🖐️ ale i troszke smutno ,jak czytam ...ale to chyba tak już jest,że trzeba przejść przez szare dni ,żeby potem docenić i cieszyć się tymi dobrymi :-) mnie na razie dobry nastrój nie opuszcza .nie wiem czy to zasługa wiosny czy serotoniny-hormonu szczęścia ,którego produkcje pobudzam sobie wcinaniem czekolady :-D .a może to dzięki kwiatkom w wazonie -dostałam dziś taki wielki bukiet działkowych tulipanów .nie ma to jak \"kwiatoterapia \" -na mnie zawsze działa :-D tak czy inaczej niech trwa to radosne uniesienie jak najdłużej -Wam i sobie tego życze :-D a to pisenka na poprawe humorków :-) http://mcz3.wrzuta.pl/audio/2qot9Yc1ft/hanna_banaszak_-_pogoda_ducha http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=437595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Tak,to prawa, ze muzyka, kwiaty , zieleń działa kojąco na dusze człowieka... A czekolada to już mnie odstresowuje na 100 % Tylko Różyczko kochana wazę już 96 kilo ... to możesz sobie mnie wyobrazić 166 beczułka... Jedno jest pocieszeniem , ze od 8 lat waga stoi.... Wiosna i latem spadam 94-95 a jesienią i zima dobijam do nawet do 98...Przysięgam nigdy nie ważyłam 100 , ale wtedy załamałabym się na dobre... Od 5 lat nie pale papierosów , biorę hormony i nie mogę sobie odmówić jedzenia a w szczególności słodyczy... Kocham torty ciasta, pralinki , czekolady orzechowe i wszystko co dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Bardzo rzadko jadam frytki , za pizza nie przepadam, nie podjadam chipsów i nie muszę mieć tonę jedzenia... Tak jak jazdy czlowiek na dzień od 3 do5 glonków ciemnego pieczywa, przeważnie margaryna , kawałek sera , nieraz z mięsami i kiełbasami daje sobie całkowity odpoczynek, na obiad jakaś zupka nie za tłusta ... Ale slodkosci muszą być i to na pewno dużo, przydużo napewno 500-600 Kcal. dziennie ... I tu pies pogrzebany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ach dziewczyny ;co wam będę gadać tez mam życie nie raz nie za wesołe, jak to się mówi raz lepiej raz gorzej... i tak ten nagromadzony stres słodyczami odreagowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam was serdecznie:) życzę miłych snów i żadnych więcej stresów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×