Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Sen mara BÓG wiara... XL, nie wierz w senniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOo! Właśnie wyjąłeś mi z ust te słowa WESOLOWSKI... SEN MARA BÓG WIARA! Nie wolno nam się snami jeszcze gnębić... Malo to w życiu nieszczęść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was Lubie ! Kochana nie patrz na wagę patrz na serce:-D Ja tez już nie mam figurki osy... Ale wyobraź sobie moja koleżanka z babińca ma 158 wzrost i 126 kilogramów... jeszcze założy gorset i na potańcówkę do klubu seniora co sobota leci.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszki lubię bardzo👄 Dorotko👄 Sabinko, wiersze piękne👄 Kasiu👄 WESOLOSKI👄 Ja was lubię👄 Saro👄 Nieśmiała👄 nowa👄Tamarko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Milych snów WIOSENKO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
WESOLSKI, JESZCZE NIE ŚPIĄCY... Nie straszcie nas Czarnym kotem i czarna sukienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Piękne to RAFAELU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Ja tez idę po tej cudownej piosence spać :) będę śniła o białym księżycu👄 Milej środy życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Słoneczko świeci!!! Pranie się suszy na balkonie:) Obiad się gotuje:) Ja was pozdrawiam i życzę slonecznego weekendu👄 Milego odpoczynku i samych , ale to samych pogodnych dni:-D Od dziś stresy zakopujemy .... W duży dól który wykopałam na ogródko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Niech każdy smutek radością się stanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
autor nieznany - "Zwycięstwo" To ty chwalisz się każdej godziny, Że wdrapiesz się hen tam, na wyżyny, Pewnego dnia... Chcesz tylko areny, co ci pozwoli Pokazać, dokąd dzięki swej woli Zajdziesz, jak wiele wiesz... Kolejny rok, rok kolejny przeżyłeś, Jak wiele nowych ścieżek odkryłeś? Czy wielkie rzeczy przez rok ten robiłeś? Czas dał ci znowu dwanaście miesięcy... Czy razy dwanaście twoje ręce Sięgały dwanaście po nowe, po więcej? Dlaczego znów cię nie było? Coś cię nie widać na liście bogaczy. Czy możesz nam to wytłumaczyć? Czy los się sprzysiągł przeciwko tobie? Nie - tyś jak zwykle zupełnie nic nie zrobił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Staff Leopold Co dzień odwiedzam kwiaty... Co dzień odwiedzam kwiaty, którem sadził wiosną W ogrodzie swego serca, gdy mi wiara łatwa Młodości pierwszej ufać kazała, że dziatwa I zioła pod aniołów są pieczą, gdy posną. Przyszło lato i widzę źrenicą żałosną, Jak raz wraz płynie niebem czarnej chmury tratw; Wichr spada i me kwiecie gnie, kładzie i gmatwa, I gradem ścina pąki, nim w pełnię urosną. Mija sadzenia pora. Poznaję swe błędy, Żem obrał zbyt surowe wyżyny na grzędy, I nierozum szalonej swej widzę młodości. Lecz wiem, że klęska moich dni nie będzie próżn Bo mi da posiąść wiedzę życia, choć za późno, Gdy już nadejdzie smutna jesień mej mądrości. Pa pa kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
dzień dobry ! Nieśmiała ja pierwsza dużą torbę przytachałam stresu do tego dołu... Zakop go kochana najgłębiej jak możesz... strasznie ni cięży... może w końcu poczuje się wolna jak ptak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam was wszystkie milutko i gorąco 👄 życzę miłego i bezstresowego dnia WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pakuje rzeczy na wyjazd , a stres odkładam w katy ... miałaś super idee z tym dołem nieśmiała... Ja Ci tez karton stresu dostarczę... może dopiero wtedy poczuje się kobieta wyzwolona:) Ja często zadaje sobie pytanie... dlaczego człowiek stal się teraz tak zabiegany i zestresowany, już na dziennym porządku musimy sięgać porad psychologów... TO NIESTETY CHOROBA WIEKU W KTÓRYM PRZYSZŁO NAM ŻYĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wrzucam moj karton i przysypuje go ziemia... żeby go z powierzchni ziemi zmieść, Hi hi hi !. Och !!!! Jaka czuje sie woooooollna...... Pozdrawiam jeszcze raz życząc świetnej pogody i miłego weekendu! Chowajcie się WBW zdrowo👄 Wracam w niedziele 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×