Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Kochani wpadłam by wam powiedzieć , ze awansowałam , i , ze jestem szczęśliwa i , ze stawiam winko czerwone :-D YYYYYYYYYYYYYYY Dla WBW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Ciesze się Listeczku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
To za twój awans❤️...YY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Milego wieczorku listeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Pozdrawiam i życzę milej nocy....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dziewczyny i chłopaki Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
czekałem na fircyka , ale chyba strzeliłem mu w łeb! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mam nawet chęci kłócić się z Fircykiem:-D Spijcie smacznie , tylko nie chrapcie:-D jak mój Jasiek:-D miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dobranoc👄 "Majowy wiatr" W majowy wtorek, majowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł. Wszedł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiąca róż. Wszyscy zdziwieni patrzyli nań: - Dla kogo kwiaty? - Dla naszych mam! Koło przedszkola przystanął wiatr i każdej mamie podarował kwiat. Autora nie znam, a wierszyk cudo... Pamiętajmy o mamach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
światło zgasiłam , poczytałam , pisać nie lobie i zresztą u mnie nic nowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Powiem Dobranoc !!! Poprzykrywam kołderkami bo noc chłodna... zostawię ❤️ Dla WAS👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
ja tez tylko dzisiaj DOBRANOC👄 65👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Nowy dzień, nowe wyzwania... A ja od rana tylko stres, stres i stres... Powiem tylko małe dzieci ,mały kłopot, dusze dzieci to wielki... Az się mówić nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie .... Dobrze chociaż, ze tu was mam... Oazo kochana jest mi nieraz bardzo smutno!!! Za oknem deszcz ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Kochana nowa koleżank, główka do góry i tobie zaświeci słonko👄 Bardzo mocno przytulam ciebie do serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pozdrawiam Was kochani WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Bardzo Ci dziękuje, kochana ... Wybacz ale nie mogę już rozmawiać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny.... Tak bardzo mi przykro i smutno się zrobiło czytając cię Nowa 50... Znam te dobre i złe strony o których napisałaś Nowa koleżanko... I nieraz borykam się z nimi... wrócę do slow mojej babci ... Babcia urodziła 6 dzieci i jak się jej dawali w znaki to zawsze mówiła \" kto ma pszczoły ten ma miód , kto ma dzieci ten ma smród \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśmian Bolesław Anioł Czemu leciał tak nisko ten anioł, ten duch Sięgający piersiami skoszonego siana? Wiatr rozgarniał mu skrzydeł świeżący się puch, A od kurzu miał ciemne jak Murzyn kolana... Włos jego - hartowana w niekochaniu miedź! Oczy płoną, miłosnym nieskalane szałem! Snem wezbrała mu w skrzydłach niewiadoma płeć, Kiedy lecąc sam siebie przemilczał swym ciałem... Możem zbyt go zobaczył lub uwierzył zbyt, Bo w niechętnej zadumie przystanął w pół drogi... I znów w oczach mu błysnął nieczytelny świt, Gdy do lotu pierś tężył i prostował nogi. Rosa jeszcze mu ziębła na wargach, a on Już piętrami swych skrzydeł ku niebu się wzbielił I ogarom ciała oddał bezmiarom na strwon, A jam się do niebiosów wówczas onieśmielił... Odtąd, gdy wchodzę z tobą w umówiony park, Gdzie światła księżycowe do stóp nam się łaszą - W twych wargach szukam jego przemilczanych warg I nie wiem, co się dzieje z tą miłością naszą?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Słyszałam , ze smutki można rozwiać muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×