Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

2+1 » Iść w stronę słońca Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres iść ciągle iść tak bez końca Witać jeden przebudzony właśnie dzień Wciąż witać go, jak nadziei dobry znak Z ufnością tą, z jaką pierwszą jasność odśpiewuje ptak Iść ciągle być w tej podróży Którą ludzie prozaicznie życiem zwą Iść, ciągle iść jak najdłużej Za plecami mieć nadciągającą noc Z najprostszych słów swój poranny składać wiersz W kolorach dwóch raz zobaczyć to co niewidzialne jest Iść, ciągle iść, trafiać celnie W zawianej piaskiem trawy ślad Być sobą być niepodzielnie Oczami dziecka mierzyć świat Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Moje smutki podrzucam i dziękuję, za ich pozbycie..:-D oj ciężą mi ciężą , nawet nie wiecie jak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Optymizm i tylko optymizm nas uratuje:) widzę , ze w końcu dziś ,zrobiłyśmy się sobie bliższe i bardziej wylewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Posłuchajcie !!!smutki w dol do nieśmiałej :-D a my lżejsi, weselsi, zdrowsi i piękniejsi bo każdy z nas ma uśmiech na twarzy...O taki jak ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Milego weekendu wam kochani życzę WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ja tez swoje ledwie przytachałam , i już się ciesze bo mi lżej :-D Nieśmiała!!! dziękuję... miałaś super pomyślą z tym dołem:) Ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam was Sloneczka moie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tym dołem , u nas na podwórko tyle dołów i dołeczków bo ogrodzenie robią ... Zaraz wywalę ze 3 wiadra bo się tego nazbierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się szeroko roześmiałam:-D Myślę , ze i wy już lżejsze:-D Dobrze tak z pustym wiadrem wkraczać w wesołe życie:-D życzę wam milach urlopów i słoneczka cieplego :-D Pozdrawiam i całuje WBW:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
Jesli chodzi o smutki to od 6 lat nie mogę tego smutku uleczyć... I na zawsze zadra zostanie w sercu ... Powiem tylko , ze 6 lat temu zginęła w tragicznym wypadku moja kochana małżonka ... Tego smutku ot tak nie mogę porostu wyrzucić.... I tak już częściej otwieram się na ludzi... Chociażby i to , ze pisze wam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
Różyczko! Dziękuję za cudny fotosik:) dziś jadę do mojego syna , gdy pracuje jest on u mojej mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Zbieram wszystkie smutki!!! Jednak ty Rafaelo, mnie naprawdę zasmuciłeś i teraz wiem , ze nie wszystkie smutki uda nam się zakopać:) Bardzo Ci współczuje...❤️dla ciebie... Piosenki cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Milego wieczorku ! tak mi się smutno zrobiło, ze się chyba poryczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A morał z tego taki , ze życie nas nie pieści nieśmiała... Mnie tez bardzo smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Masz racie Sabinko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie kuj - zawód kowala już się nie opłaca. 2. Nie ściągaj - dostaniesz zeza, i to rozbieżnego. 3. Nie denerwuj się - przecież dyrek jest na kawie. 4. Nie gryź ołówka - lasów coraz mniej. 5. Nie lej wody - nie każdy belfer da się utopić. 6. Co zadadzą dziś, zrób pojutrze, zawsze masz 2 dni wolnego. 7. Nie myśl za dużo - mózg ci się zlasuje. 8. Nie śpiesz się do szkoły - lekcja nie zając,nie ucieknie. 9. Nie mów za dużo - zęby też się pocą. 10. W szkole odpoczywaj - życie cię jeszcze zmęczy. Nadesłane przez: SylwiettkA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczeni dowiedli, że najwięcej witaminy zawierają... apteki. Nadesłane przez: mix321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×