Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wpadlam sie pozegnac... Niez znam tego jezyka ale cudowne słowa, cudowna melodia, wszystko cudowne. .. Cudowna wierzba placzaca..👄👄👄👄👄👄👄 Wy wszystkie jestescie cudowne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybiore to jabluszko pelne snu:-D Jabłuszko pełne snu Rubinowe jabłuszko w sen zapadło na trawie Szedł pan kapral uliczką zerknął na nie ciekawie Zerknął stanął i stoi pary z gęby nie puszcza Pewno nigdy nie widział chrapiącego jabłuszka O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Długo głowił się kapra aż się ujął pod boki Cóż się mogło jabłuszku przyśnić we śnie głębokim Może słońce sierpniowe ten generał jabłuszek Może całus od gruszek lub na zimę kożuszek O jabłuszko itd. Wtem usłyszał że jabłko we śnie mówi do niego \" Weź mój rubin i złoto nie bądź gapą kolego\" Po czym zaraz czmychnęło za jeziora i lasy Nie dogonił go kapral choć pogubił obcasy O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Będzie za to mozolnie w pace liczyć dni długie Oj nieprędko pan kapral znowu będzie mieć w czubie Wy nie śmiejcie się z niego wszak morowe z was chłopy Wam też mogą się trafić bo się liczą na kopy O jabłuszka jabłuszka Jabłuszka pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka pełne snu Jabłuszka tam i tu :-D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
DOBRANOC! Ale sie przespalem. Granatku Kochan, Ty mnie pierwsza na tym topiku pozdrowilas...👄 WIERZBO PLACZACA ! KOCHAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranny uśmiech
Witam was pięknym uśmiechem http://www.iwi.dt.pl/swinki/grafika/swin_usmiech.jpg i życzę miłego dnia. Wczoraj byłam sentymentalna wierzba, a dziś radosnym uśmiechem. A wszystko dzięki temu topikowi. Tak dalej dziewczyny i chłopaki, a będę tu częściej wpadać! Poranna gimnastyka dobrze mi zrobi http://www.fahrrad.de/images/Stepper-Aerobic-Kettler-big.jpg i biegnę do pracy http://www.mainzer-laufladen.de/laufen/images/laufen.jpg ale za dużo tez nie można pracować, gdyż skończymy jak ten http://www2.informatik.hu-berlin.de/~gestewit/stress.jpg 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dzien Dobry W P I P B W ! Jzabelko! Czy już moje SŁONKO wstało? Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło? Chciałbym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje, Na śniadanie całus dostać, i z uśmiechem już tak zostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Poranny usmieszku !hahaha:-D Jestes wspanial👄Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grana
Witam Panow i panie w jesjenny poranek! Kawa juz pachnie :-D Na sniadanko buleczki, maselko,twarozek, powidla sliwkowe wlasnej roboty i chuda szyneczka pieczona... Zapraszam na pierwsze topikowe sniadanie, kto do mnie dolaczy ? nie lubie jadac i spac sama :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Chetnie dolacze Granatku, tylko sie ogole:) OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ja lece pierwszy bom ogolony.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Poprosze o kawe z mleczkiwm i bulke z szynka...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Czy ja tez moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
OJ , to pewno moj wiersz Ciebie skarbeczku obudzil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jasku ja mam o 11 tej termin do doktora:( Dlatego juz jestem na nodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Nie wrabcie wszystkiego, juz jade do Wasssss:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo , ze wpadliscie do mnie, humorek mi sie poprawil! Opowiem Wam zaraz kawal:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Tu Ambasada Iraku. Wlasnie znow wyjechalismy z Saddamem zaatakowac Kuwejt. Wrocimy jak nas Jankesi znowu stamtad wykopia. Na razie prosze zostawic wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny wlamywaczu. Nie mozemy odebrac chwilowo telefonu, bo wlasnie siedzimy i czyscimy bron. Ale mozesz zostawic swoja wiadomosc na tasmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
hahahahahahah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dzień dobry panie majorze Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa: - Był pan w wojsku, Kowalski? - Byłem. - I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?! - Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
W straży pożarnej dzwoni telefon. - Dzień dobry, czy to ZUS? - ZUS spłonął. Po pięciu minutach znowu dzwoni telefon. - Dzień dobry, czy to ZUS? - ZUS spłonął. Po następnych pięciu minutach znowu dzwoni telefon. - Dzień dobry,czy to ZUS? - Ile razy mam panu powtarzać, że ZUS spłonął! - odpowiada wściekły strażak. - Ale jak przyjemnie tego posłuchać. Autor: Bartollo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip o czeskim kwartecie Spotyka sie dwóch Czechów i jeden mówi do drugiego: – słyszałem, źe grasz w kwartecie smyczkowym? – no tak – odpowiada drugi – no ale ilu Was tam gra? – pyta pierwszy – no trzech. – jak to trzech? – dziwi sie pierwszy – no ja z bratem. – to Ty masz brata? – nie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×