Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Starsza 65
Ja właśnie pije, :) mniam jakie dobre... Zycze miłych snów dobranoc , zaraz mój program w TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szklance mleka zdrowie czeka ...Ja się chętnie mleczka napije:) Ja życzę Bożenkom i Krysiom 👄 ŻYCZŻE WAM... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Miłej zabawy, filiżanki ciepłej kawy, dużo prezentów - małych i dużych i od chłopaka czerwonej róży..., a jednym słowem dużo szczęścia i słodyczy z okazji Imienin ... życzy. JARZĘBINKA:-D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
cześć!pozdrawiam Wbw! 100 lat🌼 Dla Bożenki i Krysienki ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jeszcze jeden mazur dzisiaj 1. "Jeszcze jeden mazur dzisiaj Choć poranek świta, Czy pozwoli panna Krysia?" Młody ułan pyta I nie długo błaga, prosi, Bo to w polskiej ziemi, W pierwszą parę ją unosi, A sto par za nimi 2. On jej czule szepce w uszko, Ostrogami dzwoni, W pannie tłucze się serduszko I liczko się płoni. Cyt, serduszko, nie płoń liczka, Bo ułan nie stały O pół mili wre potyczka, Słychać pierwsze strzały. 3. Słychać strzały głos pobudki, Dalej na koń, hura! Lubę dziewczę, porzuć smutki, Zatańczym mazura! Jeszcze jeden krąg dokoła, Jeszcze uścisk bratni, Trąbka budzi, na koń woła, Mazur to ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Dobranoc ! WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Bożenkom i KRYSIOM👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Kochani zabalowałam dziś u Krysi, ale było fajnie, prawie same kobitki ... A się naśmiałyśmy za wszystkie czasy , kuzynka Krysi znała fantastyczne kawały a mnie się kawały nigdy nie trzymały...Widać trzeba mieć łeb jak sklep:-D Widze , ze dużo naprodukowałyście stronek , ja dziś nie będę już czytać , bo się czuje zmęczoną... Wymyje się i pójdę do ślubnego, podziękuję mu ślicznie , ze mi iść do Krychy pozwolił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , ze w oazie tez są Krystynki I Bożeny! Dziewczyny wszystkiego co się szczęściem zwie 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALlISS..
A ja przyszłam Z imienin Bożenki, było super, najadłam się i napiłam, ze ledwo oddycham... .Dobrze , ze jutro idę na 10:00 do biura:-D Jeszcze winszuje Krysiom i Bożenkom wszystkiego najlepszego z okazji imieninek🌼 I pogaszę światła:P Ciiiiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Aliss👄 a kołysankę cudoownnnnaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
życzę wszystkim milej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Zły księżyc Osiecka Agnieszka Bój się, księżycu, bój, bój się tej nocy tak samo jak ja, płyńmy bezsenni po kocich łbach, po czarnym asfalcie przestrzeni... Będziemy się kolebali, bardzo będziemy się bali, coś obejrzymy, coś wypijemy, może dotrwamy do rana, które się w końcu rozbieli, jeżeli, jeżeli, jeżeli... A jeżeli nie, a jeżeli nie, to trudno, to bęc, do widzenia, żegnajcie miastka i wioski, żegnajcie kochanki, i żony, i piękne wspomnienia, a także - wolne wnioski. Bój się, księżycu, bój, bój się tej nocy tak samo jak ja, Pan Bóg wymyślił nas w ciemnych snach, po czarnym koncercie jesieni... Musimy płynąć wciąż dalej, w pętlach wąwozów i alej, coś zaśpiewamy, coś przemilczymy, może dotrwamy do jutra, które się w końcu rozbieli, jeżeli, jeżeli, jeżeli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZTERY PORY ROKU Gdy się wiosna zazieleni w wiązce słonecznych promieni chcę po łące tylko brykać słuchać cykania świerszczyka kiedy latem słońce praży lubię bawić się na plaży lubię wtedy biec po piasku albo grzyby zbierać w lasku lubię październik i wrzesień kiedy czuć w powietrzu jesień leci wtedy z mojej głowy milion myśli kolorowych lubię kiedy białą zimą świat okryty jest pierzyną mogę z wysokiego brzegu saneczkami gnać po śniegu.. Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZENIA PISANKI .. gdy będę kurą.. jajek naznoszę.. z których wyrosną, piękne kokosze... .. kury.. i jaja.. ziemię ogarną.. - Zamknij dziób wreszcie, jajo na twardo!!!! Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEBOJOWA KURA Hołd trzeba oddać tej kurze. Bało się całe podwórze! Odważna, że trudno opisać... .... aż ... trafiła na lisa... Anna Wojdecka KURZA FERMA Ewka i pan Wiesiek siedzą w tym biznesie... Wiesiek chłopak krewki - pilnuje kur Ewki. Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpadniecie to poczytajcie warto .... Piękne wiersze Pani ANI...👄 Milego dnia życzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam serdecznie👄 U mnie wszystkie okna już lśnią... Ciesze się bo pogoda była fantastyczna na mycie okien...Jutro oblecę sufity może od Bożego narodzenia zakradł się jakiś pajączek ha ha ! I później już pomalutku ... A w ogrodzie dopiero po świętach będę coś robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Piękne wiersze pisze Pani Anna Wojdecka...Bardzo lubię jej stronkę i często ja czytam...dzięki wybałuszona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Sad o przedwiośniu-Leopold Staff Zaledwo zimy minęła pogróżka, W łagodnym, miękkim i tkliwym powiewie W sad nagi wchodzi wiosna, nowicjuszka Skromna, co jeszcze o swych czarach, nie wie. W powietrzu srebrna mglistość pozimowa... Tu i tam jeszcze w szczelinie głębokiej Szczypta się śniegu ostatniego chowa Jak białe pióro w ciemnych skrzydłach sroki. Sad cichy, niemy, pusty. W monotonnej Szarości ziemia, co woń ostrą szerzy, Siwobrunatna jak habit zakonny, W pokutnym półśnie umartwienia leży. Oczekiwaniem tęsknie-nudnym chora, Pręży gałęzie drzew jak owad macki, Czyli się przecknąć do życia już pora, Czy już przymrozek nie czyha z zasadzki. Z oddali, która głosy tłumi sennie, Jakoś inaczej niż zwykle kur pieje, Dziwnie piętrowo, wieszczo, przedwiosennie, Budząc niepokój razem i nadzieję. Jest coś przyszłego, nienarodzonego, W przestworzu, które zdaje się jak próżnia, Kędy serdeczna czczość i mdłość się lega. A zmartwychwstania wielki cud się spóźnia. Drzewa splątanych gołych koron gęstwą, Co jak szkielety stoją czarnokostne, Owiewa jakieś nieme nabożeństwo, Jakieś milczenie twarde, wielkopostne. Sad w ascetycznej zadumie śni cichy, Nagi jak z cierni wieniec Męki Pańskiej, Którą ćwierkaniem głoszą wiosny mnichy, Wróble, w szarości swojej franciszkańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kukułka-Ludwik Wiszniewski W zielonym lesie, na starym buku, kukułka kuka kuku, a kuku: - Baczność, uwaga, niezwykła sztuka! kto co zapragnie, wszystko wykukam... W tym doświadczenie mam bardzo duże! Przeszłość i przyszłość dokładnie wróżę... Buk obstąpiły dzieci z wycieczki: Zosie, Antosie, Basie, Haneczki. I zapytały kukułki z lasu: - Wywróż nam, z której jesteśmy klasy. - Liczcie, policzcie, jeśli umiecie... Kuku, a kuku - z dwudziestej trzeciej! - Ho, ho!... Cha, cha, cha!... Śmiech brzmi po lesie. Śmieją się Antki, Florki i Grzesie. - A teraz wywróż najmłodszej Lodzi, ile już latek do szkoły chodzi? - Wywróżę, powróżę, bo lubię dzieci... kuku, a kuku - już roczek trzeci! - Zgadła, odgadła, to ci mądrzycha!... Już odleciała, już jej nie słychać! A ta usiadła dalej na sośnie i zakukała jeszcze donośniej: - Kuku, a kuku! Kuku, a kuku! Toć wciąż nie będę siedzieć na buku... Pa, pa! Musze zrobić coś na kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam👄wbw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wiem , ze idzie wiosna i jest co robić ... Ja tez już zdarzyłam się dziś zmęczyć... To i odpoczynek muszę mieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dla relaksu troszkę cudownych piosenek... Polujcie się wygodnie na sofie zamknijcie oczka a ja będę wam grac:-D DOBRA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×