Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Kochani i ja mam swoja ukochana piosenkę... Nie potrafiłam jej znaleźć i nie znam dokładnego tytułu Jak mi się przypomni to ja wam zadedykuje... Nara 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poszaleli my z Jaskiem po sklepach, oj, poszaleli 5 stówek pękło:-D Kupiłam sobie garsonkę dwuczęściową i beżowe buciki... Jaskowi spodnie i sweterek w serek... Wróciliśmy zmęczeni , ale bardzo zadowoleni ... I mamy coś nowego na święta:-D życzę miłego i przyjemnego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tez sprzątałam , prałam , prasowałam , gotowałam , wycierałam kurze, odpoczywałam i teraz odpoczywam...:-D W nosie z porządkami co tydzień je robie, znaczy takie dokładniejsze ... I sadze , ze dom to nie muzeum , trzeba utrzymywać porządek , ale bez przesady...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW! Palmy poświęcone? Obiadek się gotuje :) Deszczyk pada .... Jednym słowem domowa sielanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW http://www.wrzuta.pl/audio/6O4ddlPrkx/skaldowie_-_wszystko_kwitnie_wkolo wiosna to chyba najpiękniejsza pora roku- wszystko od nowa :) Anna Jantar » Chcę kochać Nad nami, popatrz, tylko wiatr I kołysane wiatrem niebo Dogonię wzrokiem lata ślad Nim przepadnie, tak, jadę, bo Zatrzymam barwę chwil i miejsc Nie zgubię szczęścia, które mam Bo przecież w nas naprawdę jest Czas oddany nam Chcę kochać, jedno to wiem Budzić uśmiechem pogodny nasz dom Biec z tobą w słońce i cień W zielony płomień ooo Chcę kochać, jedno to wiem Żyć każdą chwilą, czy dobra, czy zła I wierzyć w każdy nasz dzień Dopóki jeszcze trwa Nad nami, popatrz, tylko ptak Jak pamięć wraca z oddalenia Zamykam w dłoni ten nasz świat Świat wart więcej od marzenia Jesteś ze mną, jesteś tu Związałam dłonie stułą traw Rozumiem teraz ciszę słów Czas oddany nam samotny Andrzejku - serce Ty moje dedykacja dla Ciebie👄❤️ http://www.wrzuta.pl/film/kvWxwaFYZ7/krzysztof_krawczyk_feat._edyta_bartosiewcz_trudno_tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Do lekarza przychodzi łysiejący facet: - Panie doktorze, tracę włosy. Co robić? - Niech pan je gdzieś odkłada.. 🌼 Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze strasznie boli mnie brzuch. - A co pani dzisiaj jadła? - Konserwę rybną- odpowiada baba. - Pewnie ryby były nie świeże-stwierdza lekarz. - Nie wiem, nie otwierałam. 🌼 - Panie doktorze, mam biegunkę! - Zapiszę panu czopki. Po kilku dniach: - Panie doktorze, nic nie pomogło! - To ja zapiszę panu jeszcze jedno opakowanie! Po następnych kilku dniach: - Panie doktorze i tym razem nic nie pomogło! Proszę o jeszcze jedną receptę! - Do cholery, czy pan te czopki żre?! - A co?! Może mam je sobie do dupy wsadzać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Sle pozdrowka Dla Wszystkich bez wyjątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Jana👄 Prosta kobieto👄 WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Czesc! Witajcie WBW ! Deszcz pada u nas cały czas i smutno na dworze i ja jakaś smutna ... Oglądałam taki smutny felieton o Afrykańskich dzieciach,,,Jak oni sie dopiero meczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Wisława Szymborska - Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarnie od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Asnyk Adam - Prośba O mój Aniele, ty rękę Daj! Przez łzy i mękę, Przez ciemny kraj, Do jasnych źródeł ty mnie doprowadź; Racz się zlitować! Serce me zwiędło jak marny Liść; Wśród nocy czarnej Nie wiem, gdzie iść, I po przepaściach muszę nocować, Więc ty mnie prowadź. To, com ukochał, com tyle Czcił, Zdeptane w pyle Padło bez sił; Rozpacz i hańbę widząc po drodze, Stanąłem w trwodze. Widziałem zbrodni zwycięski Szał, Widziałem klęski Duchów i ciał; Więc obłąkany boleścią, chodzę We łzach i trwodze. I nie wiem teraz, w co wierzyć Mam, Jak dzień mój przeżyć W ciemności, sam; Nie wiem, czy zdołam wytrwać niezłomnie, Więc ty zstąp do mnie! Lękam się zstąpić z wątpieniem W grób I z utęsknieniem Do twoich stóp Chylę się z prośbą i nieprzytomnie Wołam: zstąp do mnie. Pokaż mi tryumf w przyszłości Dniach, Tryumf miłości Kupiony w łzach, I ludu mego zwycięstwo jasne Pokaż, nim zasnę! Pokaż mi ciszę wschodzących Zórz, Zmartwychwstających Królestwo dusz, A dbać nie będę o szczęście własne, Spokojny zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A co to za smutasy dis się odzywają... A na smutki napić się dobrego kielicha wódki i smutki pójdą w kat.-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:-D A teraz zajrzę do barku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×