Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

A ja mam dziś lenia:) Jan Brzechwa - Leń Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. "O, wypraszam to sobie! Jak to? Ja nic nie robię? A kto siedzi na tapczanie? A kto zjadł pierwsze śniadanie? A kto dzisiaj pluł i łapał? A kto się w głowę podrapał? A kto dziś zgubił kalosze? O - o! Proszę!" Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. "Przepraszam! A tranu nie piłem? A uszu dzisiaj nie myłem? A nie urwałem guzika? A nie pokazałem języka? A nie chodziłem się strzyc? To wszystko nazywa się nic?" Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było szkoda. Miał zjeść kolację - tylko ustami mlasnął, Miał położyć się - nie zdążył - zasnął. Śniło mu się, że nad czymś ogromnie się trudził. Tak zmęczył się tym snem, że się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie spadam a wy się częstujcie dobry trunek nie jest nigdy zły:-D:P YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY NA ZDROWIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Wódeczki znakomite :-D I parę kielichów opróżniłem:-D Milo w oazie zresztą jak zwykle, i tak już pachnie tutaj świętami:.. Ja w pierwszy dzień świąt zaręczam się z Bożenką... Jestem szczęśliwy .... Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego wieczorku ... Lubie was poczytać od czasu do czasu...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Maciej Czerwiński Przyjaciele Samotno¶ci nie doceniasz, Całe życie ci±gle zmieniasz. Szukasz nowych znajomo¶ci, Szczę¶cia nie masz też w miło¶ci. I dzień nowy ci±gnie straty , Gdy samotnie szukasz łaty. ZnajdĽ przyjaciół wokół siebie, OdnajdĽ prawdę, swe marzenie. Nie po¶więcaj się wdzięczno¶ci, W życiu szukaj też miło¶ci . Szukaj prawdy, uczciwo¶ci, Kłamstwa odrzuć także zło¶ci. Ujmij życie w swoje dłonie, Niech się toczy jak szalone. Nie daj kłamc± zdobyć serca, Które jedno w twoim ciele, Raz rozdarte się zagoi , Ból zostanie przyjacielem. Szukaj tam gdzie porzucone. Serce twoje też się myli, Otwórz rozum, my¶l o chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Wąską ścieżką przez ogródek za....... krasnoludek Dokąd idziesz mój malutki Na melinę szukać wódki Wódka w barku Wybałuszonej Ha ha ha !:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Pozdrawiam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
hallo! Ja tez pozdrawiam WbW i podstawiam Y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pijmy jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce :-D YYYYYYYYYYYYYYY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
No to kolego polej:-D he he he!Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
WiTam :-D Y Zapraszam:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Dzieki ... Pozdrawiam Wszystkie panie i panów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Komputer chodzi jak żółw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A skąd klikasz kolego ? Ja z Walbrzycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Z HAMBURGA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
To ty światowiec brachu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Tylko bez śmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Pracujesz czy emeryturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Emerytura wcześniejsza :-D A zaplata "śmiech na sali " to dorabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
mam telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Ja tez spadam na film ... miłego wieczorku... pozdrawiam moja Marii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Wpadłem zobaczyć się z Marii:( Smutno mi dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj się Wesołku !!! Marii do nas wróci.... Dni zimowe :) szybko mina MARII z wiosna wróci:) Dziewczynki i już niedługo do łóżeczka ...Tak szybko czas leci i tylko patrzeć świat i Wiosny ... Wypiłam tez Y za zdrowie WBW:-D Wybałuszona to fajna i rozrywkowa babka wiedziała co mi trza było:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak tymi porządkami świątecznymi juz teraz tak nie przejmuje , kiedyś w młodości już 2 tygodnie przed świętami generalne porządki zaczynałam... . Teraz jak pomyśle o tym :)to myślę jaka ja głupia byłam... Bez przesady kochane babeczki przecież my codziennie porządki robimy... Ja bardzo lubię czystość , ale już nie przesadzam tak jak wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz szybciej mrok zapada, coraz zimniej robi się, tym bardziej w łóżeczko cieplutka kołderka okryj się. Potem gdy zaśniesz w świetlistą podróż się wybierzesz, może nawet mnie ze sobą zabierzesz. Jednak ze mną czy tez bez, słodziutkie sny dziś miejcie WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×