Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gdy będzie Ci smutno i słonko przestanie świecić na niebie, to spójrz do góry, bo jedna gwiazdka jest ode mnie dla CIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Pozdrawiam slnecznie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Pogoda cudowna , siedze w oazie pije kawe zajadam ciasteczka... Czuje sie jak w 7 niebie, ktora ma ochote?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Na obiad robie miielone,ale zaraz sama nakrece miesa, nie przepadam za gotowym mielonym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Kochani zostawiam termos i ciasteczka dla tych , ktore wpadna i biore sie za robote bo sie nie wyrobie:-DPA PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Krawczyk - Życie jak wino Gdy sięgasz po kieliszek wina By uciec od codziennych trosk Radość otwiera cię dziewczyna Uśmiecha się znów los Nie miałeś w życiu wiele szczęścia Nie jeden spadł na ciebie cios Były powroty i odejścia Lecz zawsze był ten ktoś Życie jest za krótkie żeby pić marne wino Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć Gdy taniec życia cię porywa Nie idziesz wcale w zwykły tan Wypijasz znów kieliszek wina I coś ci w duszy gra Życie jest za krótkie żeby pić marne wino Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć Życie jest za krótkie żeby pić marne wino Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć Życie jest za krótkie żeby pić marne wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
Witam wszystkich a szczególnie moja dzika różę... Jesteś taka romantyczna... Piosenkę wysłuchałem z rozmarzeniem i uśmiechem na twarzy... Cos pięknego...Oczywiście jestem w pracy i gdy moja pracownica weszła na chwile do biura, zaraz zapytała co mi tak wesoło....) Z natury jestem romantykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich Jakie wspaniale są te piosenki o dzikiej róży... Sama chcialabym zostać nią.... Róże to królowe kwiatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani miałam dziś pecha:( zgubiłam pięknego kolczyka tak mi go zal... Przeszukałam cały dom , pewnie zgubiłam go gdzieś na dworze... Bardzo te kolczyki lubiłam i nosiłam je prawie 20 lat na specjalne okazje... Nie wiem gdzie go posiałam , jeszcze raz będę dom przeszukiwać ..... No trudno to tylko martwa rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie denerwują mnie te reklamy na kafeterii, robie się stara i marudna:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
57 lat ! prawda to już starość.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Rafael , a ile wiosen ty sobie liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Czyż nie 70....hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Witajcie!!! Pozdrawiam was wszystkich i życzę Słońca...............................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
» Anna Jantar » Tyle słońca w całym mieście Dzień - wspomnienie lata Dzień - słoneczne ćmy Nagle w tłumie w samym środku miasta Ty po prostu ty Dzień - godzina zwierzeń Dzień - przy twarzy twarz Szuka pamięć poplątanych ścieżek Lecz czy znajdzie nas Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też Dzień - powrotna podróż Dzień - podanie rąk Ale niebo całe jeszcze w ogniu Chcę zatrzymać wzrok Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Jesteście Super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Na otwarcie stronki stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 stawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Fajnie Co ? tak niebieściutko:P ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×