Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Nowa50
Pozdrawiam WBW ! Delektuje si臋 biszkoptem z truskawkami i popijam kawka Wiosenki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Jeste艣cie wszyscy :classic_cool: Wpisy wszystkie super !!! Poczyta艂am wszystko , piosenek wys艂ucha艂am:) Wiersze cudowne, to za ma艂o powiedziane:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
ZBLI呕A SI臉 DZIE艃 MAMY!!! 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
O tym wiem kreseczko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Zabite drzewo Z ciemnych mojego lasu drzew jedno najcichsze Ukocha艂em, najbardziej smutne i najwiotsze: Brzoz臋, co nie szumia艂a w najszale艅szym wichrze, Zawsze niema, cho膰 wiatru wiew si臋 o ni膮 otrze. Wszystkich innych drzew zna艂em najl偶ejsze poszumy, Tylko to jedno tajni swej mi nie otwar艂o... Pr贸偶no je ma t臋sknota w艣r贸d bladej zadumy Oplata, by w nim dusz臋 o偶ywi膰 zamar艂膮. Nie wia艂 wicher, kt贸remu obudzi膰 je dano... I gniew wsta艂 we mnie... D艂o艅mi chwyci艂em w艂os brzozy I targn膮艂em, by wydrze膰 cho膰 skarg臋, j臋k grozy... Milcza艂a... Moc膮 dzik膮, szale艅stwem wezbran膮, Po艂ama艂em j膮... - Le偶y zabita m膮 d艂oni膮... Nie wyszumia艂a tajni swej... A wichry goni膮... Leopold Staff

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Studnia W rozz艂ocone, s艂oneczne, omdla艂e po艂udnie, Gdy pracownicy pola w dom 艣piesz膮, a b艂onie Opustoszej膮 z ludzi, ponad star膮 studni臋 Trwo偶na dziewczyna idzie patrze膰 w ciemne tonie. Pochyla si臋 nad g艂臋bi膮 i cichymi s艂owy Szepce w mrok, a jej piersi膮 wstrz膮sa l臋k niezmierny. A szept leci wzd艂u偶 艣ciany omsza艂ej, pionowej I z lekkim pluskiem na dno upada cysterny. W dole, w g艂臋bokiej wodzie wstaj膮 blade cienie, Spojrz膮 w g贸r臋 i szeptem dziewczynie odwt贸rz膮, Patrz膮 w jej twarz mi艂o艣nie i na jej skinienie W czarne zwierciad艂o 艣pi膮cej wody si臋 zanurz膮. Dziewczyna spuszcza z wolna w ciemn膮 studni臋 wiadro - I czeka... A po chwili nurki jaki艣 z艂oty Skarb nios膮, jakie艣 cudne kwiaty, kt贸rych nadr膮 Na dnie w porostach wodnych, i dziwne klejnoty. W wiadro je k艂ad膮, znaki daj膮 potajemnie I dziewczyna wyci膮ga wiadrem cud po cudzie... Nagle nurki si臋 kryj膮 w w贸d drzemi膮cych ciemnie... Dziewczyna pierzcha w dali... Nadchodz膮 ju偶 ludzie... Wypocz臋li i biegn膮 spragnieni nad studni臋, Lecz nie szepc膮 w ni膮 z l臋kiem, brzmi tylko 艣miech m艂ody... Nie zjawi si臋 cie艅 nurka. Na dnie mrok, bezludnie... Ci膮gn膮 wiadro... lecz nie ma w nim ju偶 nic pr贸cz wody. Leopold Staff

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
B膮d藕 przy mnie blisko B膮d藕 przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno ch艂贸d wieje z przestrzeni kiedy my艣l臋 jaka ona du偶a i jaka ja to mi trzeba twoich dw贸ch ramion zamkni臋tych dw贸ch promieni wszech艣wiata Halina Po艣wiatowska Milego Wieczorku馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja na chwilk臋, bo mam pe艂n膮 cha艂up臋 go艣ci!!! Pozdrawiam WBW I 呕YCZ臉 MI艁EGO WEEKENDU馃憚 Do Poniedzia艂ku:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WIOSENNA KOBIETA
Witam wiosennie :-D馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Ale was tu by艂o ! Bo my艣la艂am ze jaki艣 strajk czy co艣:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Jeste艣cie naprawd臋 :classic_cool:馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie p贸藕nym wieczorkiem!!! Ile tu dzi艣 pi臋knych wierszy i piosenek wow ! Lubie tak w oazie si臋 odpr臋偶y膰 , czytam was jak ksi膮偶k臋 艣miej臋 si臋 i smuc臋, ale dobrze mi z wami i ju偶:) Moja te艣ciowa Saro tez rozmawia z kwiatami i rosn膮 jej, zawsze mowie , ze ma r臋k臋 do kwiatk贸w a ja jej nie mam , u mnie kwiatki marniej膮:( mo偶e przez to , ze nie potrafi臋 z nimi rozmawia膰!? Wiosence zazdroszcz臋 tych Babincow:)Och, ju偶 sobie wyobra偶am te ogrodowe party... Kasimo , sk膮d taki pi臋kny nick? zreszt膮 WBW jestescie jak Z艂ota jesie艅 m贸wi艂a :classic_cool: W艂a艣nie co z ni膮 ?co z Wanilka? Izabelka , wyba艂uszona i innymi dziewczynami?:( Gdzie si臋 podziewaj膮 ? Czy jeszcze je kiedy艣 us艂yszymy!? Posmutnia艂am troszk臋... Tylko zawsze trzeba sobie t艂umaczy膰 , ze to 艣wiat wirtualny :) I nawi膮zuj膮c do dzisiejszej rozmowy naszych koleg贸w to nie mija si臋 z prawda:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo...
Listeczku! Tak dano mi na imie. Niech Ci drog臋 艣l膮 r贸偶e. Niech si臋 spe艂ni膮 Twe marzenia. A ja 艣le dla Ciebie gor膮ce pozdrowienia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×