Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska ..
OK! SABINKO PROSZĘ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Niestety ,są tylko z owocowych, truskawkowe, i bananowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszkodni wezmę truskawkowego i lecę do kuchni bo na jutro piekę karkówkę:-D Pa dziewczynki i chłopaki wypoczywajcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
To ja lecę na basen , lody włożę do zamrażalki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Ja wskoczyłem na lody czekoladowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Zenek z kumplem wracając z nocnej bibki, wpadli na chwilę do domu Zenka. Zenek i kumpel siedzą w kuchni, po chwili Zenek idzie do lodówki po kolejną flaszkę wódki. W między czasie kumpel Zenka, zerka do pokoju i widzi żonę Zenka z kochankiem. Wraca i mówi: - Zenek, jakiś facet śpi z twoją żoną w łóżku. A Zenek mówi: - Nie budź go, spoko on nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
potykają się dwie przyjaciółki: - Słyszałam moja droga, że chcesz wrócić do Jurka? A przecież w zeszłym roku go porzuciłaś... - Tak to prawda, ale diabli mnie biorą gdy sobie pomyślę, że on żyje teraz spokojnie z inną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Młode małżeństwo, tydzień po ślubie siedzi przy obiedzie. Żona zwraca się do zachmurzonego męża: - W poniedziałek zrobiłam ci kluski i powiedziałeś, że ci smakują. We wtorek, środę, czwartek i piątek było tak samo... a teraz nagle, w sobotę, już ci moje kluseczki nie smakują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
W domu wybuchł pożar. Żona z mężem wybiegli na ulicę czekając na straż pożarną. - Nie ma tego złego... - Mówi zona. - Po raz pierwszy od dziesięciu lat wreszcie wyszliśmy gdzieś razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Mąż przychodzi nieoczekiwanie do domu i zastaje żonę z kochankiem w sytuacji jednoznacznej. Wzburzony krzyczy: - Ty z tym panem w łóżku... Jestem zaskoczony! - Mylisz się kochanie! - Tłumaczy spokojnie żona. - Ty jesteś tylko zdziwiony. To my jesteśmy zaskoczeni! MIŁEGO WBW !!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska...
Ha ha ha ! fircyk jak bon cyk, cyk... Podobasz mi się ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyku, jakie to fajne... ty chyba chłop morowy śląski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Sabino, a to ci się podoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
cześć koleżanki ! Witam Was wszystkie bardzo gorąco przyjemnie jest usiąść wreszcie przy kompie i Was poczytać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Znalazłam w necie śliczny wiersz przeczytajcie:) Chciałabym opisać Chciałbym opisać najprostsze wzruszenie radość lub smutek ale nie tak jak robią to inni sięgając po promienie deszczu albo słońca chciałbym opisać światło które we mnie się rodzi ale wiem że nie jest ono podobne do żadnej gwiazdy bo jest nie takie jasne nie tak czyste i niepewne Zbigniew Herbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WBW!!! Miło spędziłam dzisiejszy dzień.... Zrobiliśmy z MM wycieczkę rowerowa za miasto tak od porostu żeby nie wyjść z wprawy...Wróciłam cała, ale obolała to już nie te latka na takie długie wyprawy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zjemy coś sobie pysznego i pod prysznic, a potem będą leciały piosenki w TV..o 21:00- wszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki postawie wam butelkę wina babci Wicki... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY... na zdrowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×