Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
witam !!! WBW:) Mało mnie ostatnio w oazie, ale oczywiście nic ciekawego u mnie się nie dzieje. cały dzień na ogrodzie albo w pracy.:-D Zaraz wezmę się za jakiegoś placka bo jutro dzieci na pewno przyjdą.:-D Musze tez coś upitrasić dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
milej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
I jeszcze wam pomacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
"Człowiek jest tylko człowiekiem, a ta odrobina rozumu, którą może posiadać znaczy niewiele lub nie wchodzi wcale w rachubę, gdy szaleją namiętności a granice człowieczeństwa uciekają." GOETHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
„Pożądasz nie tego, co widzisz, lecz tego, co sobie wyobrażasz”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
"Człowiek ma w życiu dwa duże dylematy: jeden to wiedzieć, kiedy zacząć, a drugi - wiedzieć, kiedy skończyć" Paulo Coelho "Zahir"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen cię nigdy więcej nie obudzi, Teraz śpij (Dzem - do kolyski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
I jeszcze jeden:) „Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
🖐️ mądre te cytaty kreseczko:) A ja znalazłam w necie piękny i bardzo pouczający wiersz... " Litości wcale by nie było, Gdybyśmy Biedy mniej czynili; I Miłosierdzie by zniknęło, Gdyby szczęśliwi wszyscy byli; A strach wzajemny - spokój niesie, Póki nie wzrośnie w nas egoizm. Potem Nienawiść w ciemnym lesie Chwyta nas do pułapek swoich. Zasiada pośród świętych strachów Łzami wielkimi rosząc ziemię, Aby Pokora spod jej gmachu Mogła wywodzić swe korzenie. Wkrótce nad głową jej ponura Rozkwita cieniem Tajemnica, Karmi się Motyl nią, a także Na niej żeruje Gąsienica; I Fałszu rodzą się owoce Rumiane, dobre do jedzenia, A pośród jej konarów mrocznych Kruk się sadowi w głębi cienia; Zaś Bogom lądu oraz morza Nigdy się nawet sen nie przyśni, Gdzie taki Owoc znaleźć można On rośnie tylko w Ludzkiej Myśli. " - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Powiedz "Dzień dobry" Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się, Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie, Jeśli opadną martwe liście, Jeśli będzie ci źle, Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą, Daleko od mego domu, mych drzwi, Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry".. Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca, W moim sercu dzieją się cuda I śmiechu jest ile dusza zapragnie, Dla tego, komu go nie dostaje. Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki, Droższa niż sztabka złota... Nie zapomnij mi powiedzieć "dzień dobry". Zadzwoń czasem do mnie, Wystarczy usłyszeć głos... Zawsze ktoś jest dla kogoś. Nie wszyscy są egoistami, Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno, Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach... Przyjdź, jeśli chcesz, Przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry". Jan-Ludwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
" Wierzę we wszystko, co piękne i święte, W przyjaźń wierzę, w miłość wierzę; W to, co nad rozum wyższe, myślą nie ścignięte, Co nie ze świata początek swój bierze I nie kończy się na świecie. Wierzę w promień natchnienia zsyłany poecie, Wierzę w każde serca bicie; Nie w jedno, ale w setne, nieskończone życie, We wszystko, czego głodna dusza łaknie, Za czym tęsknim, co nam braknie. I wierzę, że gdy dwie się napotkają dłonie, Dwa serca, w których jeden ogień płonie, W których jednym się ogniem ideały palą: Serca się kochać będą, choć dłonie oddalą. " - Józef Ignacy Kraszewski 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak dobrze się Was czyta... Te wspaniale wiersze, cytaty i piosenki sa balsamem na moja dusze:-D Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie👄 Wpadam z doskoku w wolnych chwilach, bo zaraz będę dekorować na jutro:) Chce pogotować wszystko do sałatki jarzynowej i przygotuje zrazy dla moich dzieciaków, bo jutro będzie bal u mamy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! Jeszcze napisze , ze bardzo lubię ten jutrzejszy dzień i bardzo chętnie i całym sercem przygotowuje te domowe specjalności dla miej dziatwy.:-D Lubie patrzeć na ich roześmiane gęby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się zameldować ...Ja tez piekę , choć przyznam , ze rzadko to robie , ale na jutro dla swoich synków nie chce kupnego ciasta , niech widza , ze i ja dla nich czas poświęcam i wkładam w to dużo serca:-D To będzie murzynek , właśnie studzę:) kakao z czekolada , masłem i cukrem:-D Ja tez lubię ten dzień i wzięłam sobie wolne rano pojadę do mojej mamy z kwiatami a potem wpadnę na 2 godzinki do teściowej:-D Teściowa dzwoniła, ze naszykowała już pierogów z mięsem i serem ...Oraz gar gołąbków i zrazów to jutro zabiorę wałówkę dla swoich do domu.. A kolacje i cały wieczór spędzę z synami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
🖐️ Listeczku ja upiekłam castro z rabarbarem i zrobiłam sernik na zimno z galaretka i owocami:-D Moje dzieciaki wpadną po pracy to zjedzą u mnie obiad... Rano ugotuje rosołek ze swojskim makaronem ... A na drugie zrobię bitki z wołowiny i surówkę z czerwonej kapusty:) A na deser tradycyjnie będą lody z świeżymi truskawkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam Was wszystkich i ściskam mocno , miłych przygotowań kochane mamy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
aha ! zapomniałam napisać , ze rano pojadę na cmentarz na grób mojej mamy:) zapale świeczkę i postawie jej kwiaty... Pamiętam z dzieciństwa , ze rysowałam na dzień Matki piękną laurkę z różami i darowałam ja mamusi z gałązką bzu:) Właśnie wtedy zawsze na deser były lody waniliowe z truskawkami i tradycje ta zachowuje po dzisiejszy dzień... A gdy zajadamy te lody w tym odświętnym dniu zawsze choć na moment odlatuje myślami i staje się ta mała dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam , ze kupowałam kwiaty u naszego ogrodnika w tym dniu on sprzedawał dla dzieci zwłaszcza tych mniejszych nawet za złocisza:) był to sąsiad i bardzo dobry człowiek... A mama najczęściej piekła nam biszkopta z truskawkami i galaretka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
pięknie piszecie dziewczyny.... Ja znalazłam taki cudowny wierszyk , ale nie znam autora... Choć posiwiały ciemne jej sploty, chociaż zmarszczkami twarz jej pokryta, chociaż wdzięk lekki straciły kroki, lecz w oczach tenże uśmiech zakwita, ta sama miłość w sercu jej płonie, co wiek swój, słabość, zapomnieć każe, tylko do dzieci wyciąga dłonie, i wszystko oddać gotowa w darze. I choć na nogach ledwo się słania, mnie spocząć każe "...boś ty zmęczona, ty tyle dzisiaj miałaś biegania..." i tuli dziecko swoje w ramionach. I zawsze czujna, ciągle gotowa pomagać dzieciom swym do ostatka, Miłość w czyny zdobi, nie słowa - - To ma jedyna, najdroższa Matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Wierszyk z netu:) 🌼 Mamo, mamo, dobra wróżko coś powiemy ci na uszko: Wróżysz nam dobre dni, umiesz w śmiech zamienić łzy, Ciepłe sny niesiesz nam do poduszki, w oczach masz słońca blask i od burz chronisz nas. Nawet w bajkach nikt nie znajdzie lepszej wróżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
🌼 Ile kwiatków w maju, Ile szczęścia w Raju, Tyle ci słodyczy Wdzięczna córka życzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne wspomnienia 60-tko ❤️ witajcie wszyscy :-) http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=444009 http://www.wrzuta.pl/audio/4VUG02D2Hn/23_jeszcze_w_zielone_gramy ja pamiętam jak miałam chyba z 4 latka i wystrojona w taką niebieską sukieneczke w groszki mówiłam wierszyk w przedszkolu dla mamy: Mamo,mamo coś Ci dam jedno serce,które mam a w tym sercu róży kwiat mamo,mamo żyj 100 lat !! :-) śpiwałam jeszce solo jakąś piosenke ale nie pamietam już słów ... najpiękniejsze kwiaty dla wszystkich Mam na świecie !!! ❤️ :-) http://róża.com/images/rose-head.jpg http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=442633 a teraz poczytam zaległości bo duuuużo się nazbierało ...papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUTRO 26 maj DZIEN MATKI
Wyślij kwiaty dla mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Co słychać u Mamusiek? Ciasta popieczone ? mięsa popieczone ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
No proszę jaki jestem szczery:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×