Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Niesmiala
Wpadłam się przywitać i wszystkich pozdrowić:) Kochani!!!👄 dzięki Bogu trochę i u mnie popadało...Zaraz zdrowsze powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witaj Nowa ,milo ciebie widzieć uśmiechniętą i zdrowa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo pozdrawiam!!! Clay dzień źle się czułam , było tak duszno , ze nie było czym oddychać... Chwilami miałam zawroty głowy , może od tej gorączki , może skoki ciśnienia... Nie mam pojęcia co to być mogło.. MM chciał już dzwonić na pogotowie, ale go uprosiłam i obiecałam , ze jutro rano do lekarza pójdę:) Nowa witam i ciesze się , ze już wróciłaś:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparzyłam sobie mięty... Moze ktoś ma ochotę:? Ja w upały pije litrami mięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammo👄 uśmiechu 👄 Kreseczko👄 Grazko👄 Samotny👄 Kasimo👄 I WBW👄👄👄 Do jutra ...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
ZAGAdki Nie jedzą, nie piją a rosną? - Ceny. Kto jest najlepszym matematykiem na świecie? - Kobieta: dodaje sobie urody, odejmuje lat, mnoży dzieci, dzieli łoże. A jaki jest najniebezpieczniejszy pocisk na świecie? - Kobieta: wpada w oko, rani serce, szarpie nerwy, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Jak brzmi najmilszy zwrot w języku polskim? - Zwrot podatku! Dlaczego na wsi kobiety szyją mężom kalesony z folii? - Bo pod folią szybciej rośnie. Co wspólnego mają ze sobą pijana kobieta i fiat 126p? - I jedno i drugie wstyd prowadzić. Czym się różni grzech od żalu? - Grzech włożyć, a żal wyjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Za buziaki dzięki i ja cmokam was 👄:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Zagadki Super.:-D Uśmiałem się GRAZKO... Ale to wszystko się zgadza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Saro Jutro koniecznie do doktorów:) Małżonek ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Na brzegu jeziora stoi dwóch wędkarzy. Przed nimi pływający na nartach człowiek znika pod wodą. Ruszają mu na ratunek. Po chwili wyciągają topielca na brzeg. Reanimują, robią sztuczne oddychanie. - Roman - mówi nagle jeden z wędkarzy - to chyba nie ten. Nasz miał na nogach narty, a ten ma łyżwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Idzie wędkarz przez las z dwoma wiadrami pełnymi ryb, gdy nagle spotyka strażnika. - Udany połów. Mam nadzieję, że ma pan kartę wędkarza? - Nie mam, ale to są moje rybki z akwarium. - Rybki z akwarium? - Wpuszczam rybki do wiaderka, idę nad jezioro, wypuszczam je, żeby sobie popływały i kiedy klasnę dwa razy, wracają do wiaderek. Strażnik nie uwierzył, więc obaj idą nad jezioro. Wędkarz wypuszcza wszystkie ryby do wody i czeka. Mija piętnaście minut i nic. Zniecierpliwiony strażnik pyta: - No i co? Niech pan je woła! - Kogo? - Rybki! - Jakie rybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle. Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni. Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch. Zdenerwowany bierze "pałę" zza drzwi i wali nią w kołdrę. Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić. Wchodzi patrzy a tam siedzi jego żona i czyta pismo i mówi: Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieje że już się przywitałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Rybak złowił złotą rybkę i jak to nie zwykle bywa rybka rzecze: -Wypuść mnie dobry człowieku a spełnię twoje jedno życzenie. Rybak pomyślał, pomyślał i mówi: -Chciałbym się ostro najebać!! I dostał robote w "Biedronce".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Dwóch facetów łowi ryby. Jednemu z nich biorą co chwilę, a drugi tylko moczy kije w wodzie. Ten pechowy wreszcie nie wytrzymał: - Proszę mi powiedzieć, na jaką przynętę pan łowi? - Łapię na pastylki na syfilis - zadrwił ten drugi. Pechowy zostawia sprzęt na brzegu i pędzi do apteki. - Poproszę 4 opakowania pastylek na syfilis. - A co, złapał pan? - zainteresował się życzliwie aptekarz. - Jeszcze nie, ale znam super miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Ja tez muszę sie raz wybrać .-D Na RYBY:-D Albo na jagody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×