Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Musisz być bardzo pogodną i szczęśliwą kobietką:) świadczą o tym twoje fotki i wpisy...:) A szczególnie już nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , ze w oazie odnajdują się ludzie pogodni szczęśliwi... Co w realu , jest wprost mało spotykane , a szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Różyczko:) już nie ma dzikich plaż:) Nie zatrzymuje wiem skarbie , ze jesteś kobietą pracującą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
macham, macham, cześć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
widzę , ze sporo ludziow wyjeżdża :-D Zycze miłego urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
ja tez już po 15 lipca będę się nad morzem opalala... I będziemy tylko Ja +on + plaza + morze =MY ha ha h a! Ciesze się ogromnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
Na miłość nigdy nie jest za późno...👄 Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW I Ciebie Andrzejku👄 Nastrój Na kwiatach — połysk ros... Tęsknotą dzwoni Tajemnej harfy dźwięk, co serce trąca... Śni mi się drżący głos... Śni gąszcz kwitnąca Śniegami wisien i jabłoni... Śni mi się złoty sen: W ustroni — Pieszczota dłoni twej mdlejąca... I blady uśmiech ten... I brzask miesiąca... I senny połysk migotliwej toni... Śni mi się jasny zdrój... Śni, pełen woni Miód kwiatu szczęścia, co aż w otchłań strąca. I pocałunek twój— Ta rosa drżąca Najświeższej róży Hesperyjskich błoni... Bogusław Adamowicz i kolejny wiersz 🌼 Zakochani Jest tam tak cicho, że słyszymy piosenkę zaśpiewaną wczoraj: \"Ty pójdziesz górą, a ja doliną...\" Chociaż słyszymy - nie wierzymy. Nasz uśmiech nie jest maską smutku, a dobroć nie jest wyrzeczeniem. I nawet więcej, niż są warci, niekochających żałujemy. Tacyśmy zadziwieni sobą, że cóż nas bardziej zdziwić może? Ani tęcza w nocy. Ani motyl na śniegu. A kiedy zasypiamy, We śnie widzimy rozstanie. Ale to dobry sen, ale to dobry sen, bo się budzimy z niego. Wisława Szymborska i na zakończenie melodia , która już kilka dni za mną chodzi http://daria24.wrzuta.pl/film/8vB1XnSUze/maryla_rodowicz-wszyscy_chca_kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Sle serdeczne pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pozdrawiam Ciebie dawno nie widziana koleżanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
To prawda wszyscy chcą kochać nawet ja , jak nie mam do kogo to przytulam się do mojego starego miska:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
dostaniecie na otwarcie stronki bita śmietankę z truskawkami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×