Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo..
Stawiam sernik na zimno mamusi roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Dzień i noc Dzień ma swój uśmiech ponętny, Błyszczącą weselem postać I ogień życia namiętny; Więc chciałem przy nim pozostać... Ale z kolei na straży, Stoi noc pełna zazdrości, Zdejmuje wesołość z twarzy I uśmiech ginie w ciemności... Noc ma swój smutek niebieski, Tęsknotę pragnień serdeczną, Rozsiewa po kwiatach łezki, Więc chciałem zrobić ją wieczną. Lecz znowu jasność paląca Buszy gmach nocnych bławatów, Urocze widma roztrąca, I rosę wypija z kwiatów. Ty masz dnia jasne oblicze, Wdzięk nocy, co duszę pieści. Twoje spojrzenie dziewicze Łzy razem i uśmiech mieści. Chcąc zgodzić pragnienia sprzeczne, Na żadną nie trafić zmianę, Przy tobie na czasy wieczne, Przy tobie, luba, zostanę! Asnyk Adam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
U mnie spadł ulewny deszcz i idzie burza.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Jakby chmura się oberwała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
miłego wieczorku WbW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
NO wieszSamotny , ja nie taki strachliwy... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Samotny! kiedy jedziesz na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze ten tydzień cały pracuje ... Dokładnie 5 .07.08 O 21:15 na 2 tygodnie wylatuje na urlop u córka , zięciem i wnukiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Kasieńko!!! !!! Nie wierz nigdy chłopakowi, bo to człowiek bez sumienia. Najpierw w głowie ci zawróci potem powie Do widzenia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Gdzie chłodno- studź się, Gdzie gorąco- grzej, A wtedy ziemia ci się nie znudzi, Ani ty jej. Znalazłam wierszyki do pamiętnika!!! takie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Nie warto palić, nie warto pić, Lecz warto zakochać się, I dla miłości żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Wszystko w świecie przemija powoli, To co nas łączy, cieszy i boli, Przemija radość, przemija cierpienie, Ale na zawsze zostaje wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Miałam dziś piękny dzień , byłam na spacerze ze znajomym potem zaliczyliśmy kawiarnie , wszystko jest na dobrej drodze... Wreszcie i ja mam powód do zadowolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
całuje WBW👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Lammo!!!👄 bądź szczęśliwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam Nie było mnie2 tygodnie, ale już jestem.:) Przejrzałam ostatnie posty, ale dużo stronek naskrobałyście:-D.... O Matko kochana kiedy ja nadrobię hi hi hi ! Po powrocie z urlopu natychmiast pojechałam na działkę... Bardzo się za nią stęskniłam... Ale wszystko porosło...ho ho ho ... A wszystkie kwiatki , róże i lilie takie cudowne , różnokolorowe... Jest na co popatrzeć ... Jeszcze tydzień mam wolnego to spędzę go na działce... W Kołobrzegu było super , odpoczęłam , jodu nawdychałam się na cały rok.. i mile małżeństwo z Radomia zapoznałam... 2 tygodnie zleciały jak biczem :) kasy tez w portfelu ubyło , ale co tam odpoczynek się każdemu należy...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam nowe i starsze koleżanki i kolegów i miłego wieczorku życzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Przewłocki Adam - * * * [ Mija czas, serce się nie starzeje,] Mija czas, serce się nie starzeje, Im dłużej trwa tym lepiej dojrzeje. Łzy radości oraz bólu płyną Och niech tylko z radosci słyną Śmierć wielka, ale miłość zwycięża Ćwierk wróbla pokona ten jad węża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Na otwarcie stronki :) Zostawiam wam miseczkę agrestu pysznego , cukrowego z ogrodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×