Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Grazka 54
Firczku :D Wybaczcie ze sie tak rozpisuje , nie po to abycie mnie chwalili, raczej przekazyje Wam biezace spostrzezenia z autopsjii , jak ja widzie prace za granica , jak odczuwam , co sie tu dzieje ... moze to ciekawe dla Was:-o nigdy nie wiadomo dopuki nie posmakuje sie cudzego chleba jak to jest ... a i to sa wielkie mity o wielkich pieniadzach .... jakies utarte stare pryekonania, prawda jest taka ze istotnie zarabia sie wiecej niy w kraju , ale wieycie mi to nie sa gory zlota, to raczej pieniadze ktore pozwalaja zyc i wszystko poplacic . Czy warte rozlaki ... pewnie warte ... jak nie masz innego wyjscia. Ja siedzialbym w kraju gdyby .... Poczytuje o naszej polityce i z tej innej perspektywy tey widze nasz Ojczyzne. Jestesmy jako narod , oglednie mowiac ... a nasze elity ... wstyd. Tu w tv nie ma takich przepychanek , nuzania w blocie ........Nie mowie tu o moich pryekonaniach politycznych, mowie o zwyczajnej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Prawda Grazko!!! Zgadzam się w z tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Grazko ! Ale guza mi nabiłaś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Widzisz 15:35... Zdezylismy się łbami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Spadam zakupy rozpakować !!! najgorsze , ze kasy brak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Lukas dlaczego guza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Grazko , bo mieliście wpisy o takiej samej porze... 15:35 to znaczy ON I TY jednocześnie i tu tak się przyjęło , ze nabijamy sobie wtedy guzy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was WBW piątkowym popołudniem :) wpadłam by pozdrowić was gorąco i zyczyc miłego weekendu👄 Wybaczcie , ale nie mam czasu was czytać, choć wpadam na moment, by pobyć z wami .... ale jak wiecie ciesze się tez moimi gośćmi ... O 18- nastej będziemy jeść grillowane rybki... mężczyźni dziś kolacje przygotowują:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Dziekuje Haha za wyjasnienie ... no widzisz naprawde niegramotna jestem jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pozdrawiam wstystkich wieczorowo!!!... Taki był u mnie wiatr, ze powywracało mi donice na balkonie:-D Z kwiatami oczywiście oj miałem sprzątania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wpadnę tylko wezmę prysznic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
jestem... Bylem dziś w pobliskim lesie i nazbierałem 2 litry jagód... Ale to nie dla mnie robota , jestem wysoki i od tego schylania kark mnie boli ...Myślę,ze w tym roku będzie sporo jagód bo jest na krzakach jeszcze sporo zielonych...ale komary i kleszcze to utrapienie, ja boje się tego diabelstwa:) Rozmawiałem z jedna kobieta, która powiedziała mi , ze zmorą w lesie są "porywacze” jagód....są bezczelni, i bez serca skoro na takie czyny się porywają.... Jak można od dziecka , albo od umęczonej kobiety zabrać ich mozolna prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Moja przyjaciółka będzie robić pierożki z jagodami ... Na które was serdecznie zapraszam...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
położę się troszkę już tak szybko nie pojadę do lasu:-D chyba , ze na spacer:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam , witam i całuję wszystkich!!! Tak mi nogi popuchły jak czapy od tego łażenia... Ale dzieciaki byli grzeczne i zadowolone a to najważniejsze:-D kładę się kochane i nogi położę wyżej to mniej bolą... Zycze miłego weekendu , dobrze , ze jutro mam wolne to sobie pośpię dłużej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolowski! ha ha ha !!! To i ci dało dzisiaj w dupę i dogorywasz tak jak ja !?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ci złodzieje to plaga rzeczywiście , nie wyobrażam sobie takiego skurwiela ... śmiech śmiechem , ale na takich to granat naprawdę by się przydał...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Granaciku ❤️ Samotny 60 🖐️ jak Ci się dziś na naszej-klasie podobało ? mam nadzieję ,że nową funkcję-wykrywania podglądaczy w porę dostrzegłeś ...hihi bo moich znajomych ona strasznie zbulwersowała ;-) .tak czy inaczej pozdrawiam Cię serdecznie .zresztą nie tylko Ciebie ...wszystkich Oazowiczów ! i na listę znajomych wciągam ,szkoda ,że tylko teoretycznie .lubie Was za to ,że taką świetną atmosfere na tym topiku tworzycie.nigdzie nie ma tak miło jak tu u nas,nie ? :-D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
NOOoooooooooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×