Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo...
OSTATNI:-D Pan Jarząbek był człowiekiem dobrym, ale bardzo brzydkim. Raz zakupił prezenty świąteczne dla dzieci z domu dziecka i gdy je rozdawał dzieci bały się do niego podejść. Więc on, jako osoba bogata, postanowił zrobić sobie operację plastyczną. Gdy wyszedł ze szpitala od razu przejechała go ciężarówka. Stanął w niebie i od razu pyta z wyrzutem: - Panie Boże, Panie Boże... Czy nie byłem dobry na ziemi? - Ależ byłeś... - Tak? To dlaczego umarłem w tak młodym wieku? - Bo ja pana po tej operacji to nie poznałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Kochani moi. Bardzo dziekuje !!!Jestescie Wielcy!!! HA HA dziekuje za rozeslanie po topikach, wspanialy pomysl.Zawiadomie Rodzine jesli pozwolisz/ czekam na odp. Zaangayowalam sie bo chlopak jak mowia moje corki wart tego a pryede wszystkim Sasiad z Aleksandrowa.Nie znam osobiscie wiec nie podejryewajcie mnie o prywate. Po prostu z odruchu n, a moze .... Milego dnia dla WBW Kasimo , ale sie usmialam .... dziekuje .... Do wieczorka .... jak jeszcze bede zywa z tego zmeczenia ...... http://www.sloneczko.1k.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina57..
Witam ja jeszcze u dzieci pisze z wnusi kompa.. Pozdrawiam i tycze miłego wieczorku WbW... Jutro może już do domku wrócę:) Tylko dzieci namawiają bym jeszcze została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina57..
Jak co to dam jutro znać... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ja tez witam i zegnam ... Pojutrze wyjeżdżam do Anglii , może troszkę tam popracuje... Załatwiliśmy z kumplem przez net fajna robotę... Ale to dopiero potem okaże się czy naprawie fajna!?... DO MIŁEGO USŁYSZENIA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! Widze , ze niedlugo się wszyscy rozjedziemy , ale to naturalne , ze każdy z nas ma swoje życie i swoje przeznaczenie... Lukas, życzę Ci wszystkiego dobrego ... I wszystkim tym , którzy na urlopy się szykują... Ja juz tez niedlugo walizki będę pakować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko!!! ja ten tekst skopiowałam i powieszę w głównej gablocie w pracy !!! U nas bywa codziennie tysiące osób wiec może akurat , wszystkiego można spróbować...Prawda? wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Nauczyłam się hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) * # 29 czerwca - Gdy Piotr z Pawłem w deszcz uderzy, słońce za mgłą tydzień leży. # Gdy święty Piotr z Pawłem płaczą, ludzie przez tydzień słońca nie zobaczą. # Po świętym Pawle i Piętrze muchy tłuste jak wieprze. # Dawniej Piotr był Piotrem, a łotr łotrem. # Kiedy święty Piotr grzeje, za wiosną jeszcze trzykroc kur zapieje. # Wie święty Piotr, komu swego płaszcza udzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Ja nie wiem jak żyję:) ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO:) # 30 czerwca - Czerwiec grudniową pogodę głosi, lipiec dla stycznia wróżbę przynosi. # Czerwiec stały, grudzień doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ale ja tez niedlugo wyjeżdżam w góry ,ale tylko na tydzień... Moja kuzynka od której właśnie wróciliśmy , namówiła mojego męża i jadę z nimi góry na drugi tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refren: Hej góry, hej góry Czemu w sercu smutek Skoro w niebie zagrają Na góralska nutę... Hej góry, hej góry Czemu w sercu trwoga Skoro z wierchów ciut bliżej Jest do Pana Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Hejka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Dobranoc!!nie mam siły pisać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witam wieczorkiem ! Normalnie nie nadążam Was czytać .... Tyle się dzieje w Waszym życiu, że aż w głowie mnie się kręci... Wyjazdy. przyjazdy , odloty, przyloty a u mnie po staremu od nędzy do pieniędzy... Ja w urlopie może coś sobie dorobię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Korzystam w miarę ciepłych dni i opalam sie na murzynkę:-D A co tam , tylko to za darmochę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Wam kochani życzę pięknych urlopów i roześmianych pysiów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
isteczku http://przytul.michu.cal.pl/index.php?img=0&w=3&i=Grazka54&p=k&l=1&lang= LUkas Zycze DOBREJ PRACY nasz szczescie ze jedziesz z kolega, zawsze to dobrye miec do kogo Gebe otworzyc. Zycze POWODZENIA Semerylko wspaniale , chociaz dla mnie to troche klopotliwe to linko , kopiowania ... ///////// zyjesz , to wazne 50+5 glowa do gory !!! PROSZE, zycie nie jest latwe, aja tu tez ...... jeszcze miesiac i zobacze i usciskam moje mordeczki bo dla mnie urlop to dom ... Ciesze sie ze tak ładnie i wesolo zyjecie , urlopujecie , jeszcze 3 latka i ja tez.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
A ja pracuje Grazynko!!! Ale pozdrowionka ślę dla WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Cos net szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Stawiam wam cukiereczki wedlowskie i kawkę cappuccino:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×